در یک حرکت Annegret Kramp-Karrenbauer چپ دست پرورده آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان, راست, است, به عنوان رهبر حزب.

عکس: کلمنس Bilan/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

برلین—آلمان آنجلا مرکل طرح جانشینی بود طرح میتوانست هنگامی که سر از حزب محافظه کار گفت که او نمی خواهد به دنبال صدارت و گام پایین به عنوان رهبر حزب در این سال اضافه کردن به عدم اطمینان در مورد آینده دوره از بزرگترین اقتصاد اروپا.

Annegret Kramp-Karrenbauer شکست رقبا برای تبدیل شدن به رئیس اتحادیه دموکرات مسیحی با حمایت از خانم مرکل در اواخر سال 2018 اما تصدی او بوده است خدشه دار انتقاد در رسانه ها تضعیف نظر-نتایج نظرسنجی و انتخابات شکست.

خانم Kramp-Karrenbauer که ادامه خواهد داد به عنوان آلمان وزیر دفاع روز دوشنبه اشاره کرد او امتناع به کار با حاشیه احزاب چپ و راست یک موقعیت است که به طور فزاینده ای مورد سوال توسط midlevel مقامات حزب—به عنوان یک دلیل برای او تصمیم مقامات حزب گفت.

داشتن تصمیم به اجرا در انتخابات عمومی آینده, برنامه ریزی برای سال آینده خانم مرکل از دست داده است برخی از نفوذ خود در اتحادیه اروپا که آلمان تنظیم شده است به صندلی در نیمه دوم این سال است.

خانم Kramp-Karrenbauer خروج می آید به عنوان کشور چهره تازه ای از چالش های تهاجمی روسیه به یک مهم تر متحده یک بحران در تجارت بین المللی و جنگ و درگیری در خاورمیانه و آفریقا و نصب مهاجرت فشار از شرق و جنوب.

تعجب حرکت در آمد و پس از CDU قانونگذاران در شرق آلمان, خارجه تورینگن به مبارزه طلبیده او پیوست و نیروهای با nativist مخالفت با انتخاب یک مرکز دولت راست برتر هفته گذشته است.

افزایش شورشیان antiestablishment احزاب به خصوص در سابق کمونیستی شرق را وادار مرکز احزاب که تحت سلطه آلمان پس از جنگ زندگی سیاسی خود را به تجدید نظر اتحاد انعکاس تحولات در جای دیگر در اروپا است.

مرتبط

  • آلمانی Nativists رانندگی گوه مرکل در حزب محافظه کار (Feb. 6)

اولین 2015-2016 پناهندگان بحران سوخت افزایش حمایت ملی جایگزین برای آلمان یا AfD. در سابق کمونیستی شرق به حدود یک پنجم از جمعیت آلمان سهم خود را از رای دادن دارای عقاید به حدود 25% از پایین تک رقمی در یک رشته از انتخابات محلی به اوج خود رسید با یکی در ایالت تورینگن در کشور در ماه اکتبر که در آن زمان نزدیک به 24 درصد.

این AfD یک بار در حاشیه اعتراض حزب شد بزرگترین اپوزیسیون پارلمانی در سال 2017 سوخت در بخش بزرگی از این 2015-16 پناهندگان بحران است. در ایالت تورینگن در کشور به AfD و حزب چپ در حال حاضر کنترل 54.4 درصد از آرا در دولت خانه ساختن آن غیر ممکن است برای مرکز احزاب به حکومت با هم.

به عنوان یک نتیجه CDU قانونگذاران در ایالت تورینگن در کشور نیروهای با AfD برای انتخاب یک مصالحه نامزد به عنوان دولت برتر هفته گذشته است. این تصمیم باعث شد در سراسر کشور رسانه ها داد و بیداد و یک مجموعه از انتقاد با هدف خانم Kramp-Karrenbauer برای عدم توانایی خود را برای توقف داد.

در سراسر کشور, اما, برای حمایت از AfD است plateaued در حدود 13 درصد در نظرسنجی. اما زیست, سبز, سوخت نصب زنگ خطر در مورد تغییر آب و هوا و توسط یک شمارنده-واکنش به صعود از دور دست راست خود را دیدم نظرسنجی رتبه صعود به 23 درصد از یک سال 2017 نتیجه انتخابات از 8.9 درصد است. سبزها در حال حاضر در آلمان دوم-ترین-محبوب حزب فقط پشت سر خانم مرکل آورد.

افزایش افراط و سبزها در مرکز نیست فقط فرسایش پشتیبانی از سنتی مرکز احزاب که حکومت با هم تقریبا به طور مداوم از سال 2005 اما آن را نیز موجب اختلافات در خانم مرکل محافظه کار در پارلمان در مورد اینکه آیا به آغوش بیشتر محافظه کار موقعیت یا بیشتر-میانه رویکرد در تلاش به بهترین پس گرفتن از دست رای دهندگان.

خانم Kramp-Karrenbauer مواجه با چالش مدیریت جناح در درون حزب. یکی از دستاوردهای او بود مرمت شکاف میان محافظه کار و لیبرال بال از او محافظه کار بلوک بیش از مهاجرت. او رد تماس از هر دو بال برای نوعی از همکاری با هر دو سمت راست و یا سمت چپ در مناطق شرقی هر دو در مکان میکنند و در حزب داخلی مذاکرات و در عین حال او نیز موفق به تحمیل وحدت در حزب گفت: Andreas Rödder, یک مورخ و مفسر سیاسی.

این CDU ثبت ضعیف ترین آن تا به حال در آلمان در سال 2017 ملی انتخابات و نظر خود را-نظرسنجی رتبه بندی کاهش یافته است بیشتر از. این CDU را شریک ائتلافی با حزب سوسیال دموکرات اخیرا نظرسنجی در حدود 13 درصد از بیش از 20% در سال 2017 انتخابات.

دست آورد در حال حاضر برای انتخاب یک صندلی جدید که به احتمال زیاد اجرا برای صدراعظم در سال آینده انتخابات است. خانم Kramp-Karrenbauer متعهد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه برای کمک به مدیریت این فرایند قبل از او در مراحل پایین.

به طور منظم حزب کنوانسیون است که برنامه ریزی شده برای دسامبر اما رهبری حزب می تواند در تماس با یک نشست فوق العاده برای انتخاب یک جانشین برای خانم Kramp-Karrenbauer.

در میان جانشینان احتمالی هستند آرمین Laschet, دولت برتر از شمال راین وستفالن; ینس Spahn, فدرال وزیر بهداشت و فریدریش Merz سابق مجلس, رهبر, روشن, شرکت های بزرگ, وکیل.

آقای Laschet است که نزدیک به خانم مرکل میانه خط, در حالی که بیشتر محافظه کار گروه در CDU به نفع آقایان Spahn و Merz.

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de