مرکل بیمار مجموعه حزب برای انتخاب رهبر جدید در مارس

Annegret Kramp Karrenbauer که موفق به آنگلا مرکل به عنوان رئیس اتحادیه دموکرات مسیحی حزب گفت: یک رئیس جدید انتخاب می شوند در ماه آوریل است.

عکس: Schacht, Henning/زوما پرس

برلین— آنجلا مرکل بحرانزده محافظه کاران وضعیتی وخیم از آخرین شکست در انتخابات را برگزاری ویژه کنوانسیون مارس 25 به انتخاب یک حزب جدید رئیس است که به احتمال زیاد منجر به این حزب بلیط در سال آینده انتخابات عمومی.

اعلام می آید فشارها بر اتحادیه دموکرات مسیحی به دست آوردن جای پای خود را در میان, سقوط رتبه بندی تنش های داخلی و ملال انگیز در دولت انتخابات در هامبورگ در روز یکشنبه.

خانم مرکل سابق دست پرورده و خروجی پارتی, رئیس Annegret Kramp-Karrenbauer, اعلام کرد که تصمیم گیری در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه. خانم Kramp-Karrenbauer استعفا داد و به طور غیر منتظره در این ماه پس از یک سری از انتخاباتی موانع داخلی و مناقشات سیاسی حزب.

چهار نامزدهای بالقوه تا بحال جلو آمده, او به خبرنگاران گفت در برلین.

این CDU دچار آخرین آن انتخابات شکست روز یکشنبه به ثمر رساند تنها حدود 11 درصد آرا در هامبورگ سنجی یک قطره از نزدیک به 16 درصد در سال 2015.

در حالی که CDU باقی مانده آلمان محبوب ترین حزب خود را رتبه بندی کاهش یافته است تقریبا به طور مداوم از سال 2017 انتخابات عمومی. آن را از دست رای دهندگان به هر دو جناح راست جایگزین برای آلمان یا AfD و مرکز-چپ سبز—در حال حاضر در آلمان دوم-اکثر فیلم محبوب و به سرعت در حال بسته شدن در در آورد.

یک Forsa نظرسنجی منتشر شده در تاریخ Feb. 22 قرار دادن بلوک محافظه کار در 27 درصد تصویب امتیاز پایین از 32.9 درصد در انتخابات عمومی که در حال حاضر حزب نازی پس از جنگ منجر شود. سبزی نظرسنجی در 25% افزایش در بخش افزایش نگرانی در مورد تاثیر تغییرات آب و هوا.

این CDU را با گلایه آغاز شده و پس از 2015 مهاجرت بحران, وقتی که خانم مرکل تحت آتش دوستانه برای باز کردن درب سیاست پناهندگی واکنش در برابر کمک کرد که به نوبه خود-پس از آن حاشیه AfD به یک رقیب قوی.

تحت فشار از خانه منتقدان خانم مرکل استعفا داد و به عنوان CDU مرجعیت در اواخر سال 2018 اما همچنان صدراعظم آلمان پس از قرار دادن در محل یک طرح جانشینی برای او متحد نزدیک خانم Kramp-Karrenbauer به بیش از نقش برجسته این حزب است.

اما خانم Kramp-Karrenbauer استعفا داد و پس از CDU منطقه ای قانونگذاران در ایالت شرقی تورینگن سرپیچی از دستورات او پیوست و نیروهای با nativist AfD برای انتخاب یک میانه رو دولت برتر پس از یک بن بست انتخاباتی تحویل آویزان مجلس.

تحت رهبری CDU تصمیم حزب نباید وارد هر رأی یا حکم داد با هر دو AfD یا رادیکال حزب چپ که هر دو بسیار محبوب تر در بخش شرقی این کشور از آنها در بقیه از آلمان است.

“وضعیت ناشی از بحث در ایالت تورینگن در کشور ما ضربه like a hurricane” گفت: Marcus واینبرگ, CDU رهبر در هامبورگ در یک کنفرانس خبری پس از یکشنبه رای گیری.

خانم Kramp-Karrenbauer گفت: رقیب برای موفقیت او هستند نوربرت Röttgen, رئیس مجلس افغانستان ینس Spahn, بهداشت وزیر آرمین Laschet, برتر از غرب ایالت شمال راین وستفالن و فریدریش Merz سابق رهبر طبقه تبدیل شده, شرکت, وکیل. داوطلبان باید تا روز کنوانسیون برای قرار دادن نام خود را به جلو.

هر کسی در انتخاب صندلی به احتمال زیاد منجر حزب در انتخابات آینده با توجه به محل در آخرین در پاییز سال آینده هر چند که تصمیم گیری خواهد شد و نزدیک به رای دادن.

نوشتن به Bojan Pancevski در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im