رحمت به تنهایی در یک بیماری همه گیر

کنجکاو چیزی که اتفاق افتاده در بریتانیا پس از آن دولت شروع به گرفتن coronavirus شیوع جدی است. مقامات خواسته به صورت داوطلب برای کمک غریب مردم در یک کشور گفت: جدا باقی می ماند در داخل خانه به مدت سه هفته. آنها امیدوار 250,000 مردم از ثبت نام و پس از داده های آموزش ایمنی ارائه کالاهای اساسی و همراهی – حتی اگر به صورت دیجیتالی به حدود 1.5 میلیون مردم آسیب پذیر عمدتا افراد مسن به تنهایی زندگی می کنند.

سپس کنجکاو بخش اتفاق افتاده است.

در عرض 24 ساعت بیش از 500 ، 000 نفر افزایش برای کمک به. تعدادی را نگه می دارد در حال رشد است و می تواند رسیدن به 1 میلیون. فوران رحمت است لقب بزرگترین داوطلب استخدام درایو پس از جنگ جهانی دوم است.

نبرد در برابر تنهایی متوقف نمی وجود دارد. رادیو تولید کنندگان در حال دادن رایگان رادیو دیجیتال به افراد مسن تر به عنوان یک “راه نجات” و “همدم” با توجه به بی بی سی. در یک سطح کوچکتر برخی از مردم در حال loaning سگ خود را به کسانی که به تنهایی زندگی می کنند. با چنین توسعه, روایت از ترس و انزوا است که معطوف به یکی از همسایگی و جامعه است.

برای چند سال گذشته بریتانیا نگران در مورد آنچه در آن می بیند به عنوان یک “اپیدمی” از تنهایی. آلارم رفت چند سال پیش زمانی که یک نظرسنجی در بر داشت 200,000 مردم گفت: آنها صحبت نکرده بود هر کسی برای یک سال. حدود 14 درصد از مردم گفته اند که اغلب یا همیشه احساس تنهایی. در سال 2018 دولت راه اندازی “وزارت تنهایی” برای مقابله با مشکل.

بریتانیا تنها کشور از مشکل آگاه. در ایالات متحده 61 درصد از بزرگسالان گفت: آنها تنها در یک سال 2020 نظرسنجی توسط شرکت بیمه, Cigna از 54 درصد در سال 2018 است. در هر دو ایالات متحده و بریتانیا اکثریت کسانی که استناد به تنهایی خود در حال زیر 50 سال.

بریتانیا کار در برابر آن تنهایی “اپیدمی” در حال حاضر شتاب COVID-19 بیماری همه گیر. مردم به ندرت اعتراف آنها تنها هستند. در واقع بسیاری از مردم می توانید مقدار زیادی از دوستان و خانواده اما هنوز هم احساس می کنم از هم جدا مجموعه ای از دلایل مانند ترس از رد. در حال حاضر در خود را روانی یا عاطفی بیابان آنها در حال دنبال کردن ارتش از داوطلبان و ارائه لحظات واقعی مراقبت.

شاید در یک انعکاس از بریتانیا کمپین سازمان بهداشت جهانی تصمیم گرفته است برای اصلاح آن مدت برای مردم ماندن از هم جدا در طول شیوع بیماری است. آن کاهش یافته است “اجتماعی فاصله” و ترجیح “فاصله فیزیکی.” میل به اجتماعی را در آغوش یکدیگر در فکر و کلمه اگر نه در فرد نمی توان انکار کرد.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im