در جنگ یا بلایای یک نقطه عطف اغلب زمانی رخ می دهد که غیرنظامیان هستند نجات داد. چنین موردی دوشنبه در جنگ موجب ویرانی یمن که سازمان ملل متحد “رحمت پرواز” تخلیه هفت بیمار مردم به اردن برای درمان. انسانی هوایی برای اولین بار در سه سال پایان دادن به محاصره این فرودگاه در پایتخت عربستان سعودی است. آن را نشانه به رسمیت شناختن جدید جنگ را رزمندگان علاقه خود را به صرفه جویی در زندگی.

بیشتر رحمت پروازهای انتظار می رود در روزهای آینده یک نتیجه از تلاش های دیپلماتیک برای پایان دادن به پنج سال جنگ که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر است. نجات ارائه می دهد امید است که همه طرف در این جنگ ممکن است در نهایت احترام به قوانین بین المللی بشردوستانه یک نقطه شروع برای نهایی صلح است.

صرفه جویی شهروندان در مکان های مشکل ایجاد اعتماد بین مخالفان که پس از آن اجازه می دهد تا برای مذاکره شهرک. در دیگر نقاط داغ مانند سوریه و لیبی U. N. مقامات در حال تلاش برای باز کردن و یا حفظ “دالان بشردوستانه” برای شهروندان به آنها را امن نگه دارید و یا برای ارائه تجهیزات. در فاجعه مناطق بیش از حد تلاش های نجات اغلب به دشمنان هم, حتی اگر برای یک زمان کوتاه است.

در چین به عنوان مثال شیوع ویروس را مجبور پکن به کار با تایوان به ترابری تایوانی زندگی در منطقه آسیب دیده از استان هوبی. پس از 247 نفر airlifted دوشنبه تایوانی جمهور Tsai و نشستند ون ابراز لطف چین در Facebook صفحه. “اگر چه دو طرف تنگه تایوان مختلف سیاسی مواضع در برابر ویروس حقوق بشر و نوعدوستی بود باید قبل از قرار دادن ملاحظات سیاسی” او نوشت.

این ایده که خنثی کمک کارگران باید برای کمک به افراد در معرض خطر است که هنوز هم به طور گسترده ای پذیرفته شده در بسیاری از نقاط جهان. این مفهوم متولد شد و در قرن 19 اروپا و بعد مندرج در کنوانسیون های ژنو. کمیته بین المللی صلیب سرخ است که رهبری سازمان در تلاش برای کمک به هر دو کشور و nonstate بازیگران به قبول حقوق بشردوستانه.

به رسمیت شناختن بی گناهی از غیرنظامیان در درگیری های منطقه یک مفهوم قدرتمندی برای صلح است. هنگامی که یک جنگ منطقه مانند یمن می بیند این ایده در عمل آن است که یک لحظه به جشن می گیرند. این به معنی صرفه جویی در زندگی در حال تبدیل شدن مهم تر از کشتن دشمنان.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو