یک مرک پردیس در لیندن, N. J., در سال 2018 است. این شرکت قصد دارد به چرخش 6.5 میلیارد دلار دارایی دارند. عکس: برندان mcdermid/ایسنا

داروسازی مرک MRK -3.52% & Co. خواهد چرخش 6.5 میلیارد دلار در دارایی های, از جمله زنان-محصولات بهداشتی و کلسترول درمان است که از دست داده اند و حفاظت از حق ثبت اختراع که برابر با 15 درصد از فروش داروهای تجویزی.

این حرکت را برای ریختن به محصولات اجازه می دهد مرک برای فوکوس سریعتر رشد داروهای ضد سرطان, واکسن و حیوانات-بهداشت موارد مرک اجرایی کن Frazier گفت.

“ما در حال فکر کردن در مورد به عنوان ما مشتاقانه منتظر چه هستند, مراحل درست است که ما می توانید انجام دهید به موقعیت این شرکت برای دراز مدت” آقای فریزر در مصاحبه ای گفت:.

دیگر داروسازان در سال های اخیر hived کردن پایین حاشیه بخش برای پس گرفتن بی پروا رشد فروش از داروهای ضد سرطان و دیگران. که مهمترین آنها Pfizer Inc. PFE 1.57% ادغام کردن آن-ثبت اختراع با مواد مخدر Mylan MYL 2.09% NV. همچنین Pfizer و گلاکسو GSK -3.48% PLC همراه خود را بیش از داروهای ضد.

با خلاص شدن از میراث دارو با تضعیف فروش بزرگ داروسازان به امید دیدن سریع تر رشد فروش از داروهای جدیدتر. اما استراتژی محروم کردن شرکت های جریان نقدی ثابت از محصولات و نیاز به آنها را به ضربه خطرناک تجربی درمان.

تحت آن طرح مرک خواهد چرخش حدود 90 محصولات به یک شرکت جدید خواهد شد که عموم معامله شد. این محصولات را تولید 6.5 میلیارد دلار فروش در سال جاری با توجه به مرک.

این محصولات شامل برخی از سابق فروشندگان بزرگ مانند کلسترول داروهای Zetia و Vytorin. دیگر محصولات مرک را محروم هستند ضد بارداری من nuvaring و Nexplanon که ترکیبی از 1.3 میلیارد دلار در فروش از طریق نه ماه اول سال گذشته است.

آقای فریزر گفت که تقسیم بندی محصولات را به دو شرکت هر یک با تمرکز بر به حداکثر رساندن خود را نمونه کارها, بهترین راه برای خرید و فروش خود را به رشد.

معامله منجر به بیش از 1.5 میلیارد دلار صرفه جویی در سال 2024 به صورت مرک و کاهش تولید این شرکت رد پای حدود 25% در این شرکت گفت. معامله در نظر گرفته شده است که باید تکمیل شود در نیمه اول سال آینده.

این شرکت جدید که هنوز نام برده شده است باید بیش از 10 ، 000 کارکنان و مستقر در نیوجرسی. از آن خواهد شد به رهبری کوین علی یک مرک جانباز و رئیس فعلی شرکت نمونه کارها استراتژی که در پاسخ به آقای فریزر.

رئیس هیئت مدیره خواهد بود کری کاکس اجرایی سابق شرینگ Schering-دب اکبر, MRK -3.52% که با هم ادغام شدند با مرک حدود یک دهه پیش.

این تقسیم را ترک مرک که تا به حال 42 میلیارد در سال 2018 فروش حتی بیشتر وابسته به درمان سرطان Keytruda که تولید حدود 8 میلیارد دلار در فروش از طریق این نه ماه اول سال گذشته است.

برخی از تحلیلگران و سرمایه گذاران ابراز نگرانی کرده اند که مرک ممکن است بیش از حد وابسته به Keytruda. توسط 2024, مرک 20 میلیارد دلار در سرطان-فروش مواد مخدر خواهد بود نزدیک به 40 درصد از شرکت درآمد جی پی مورگان چیس & Co. پروژه های.

اما Keytruda فروش به سرعت در حال رشد و تحلیلگران تخمین می زنند که می تواند تبدیل به بالا به فروش داروهای تجویزی از همه زمان.

آقای فریزر گفت مرک در نظر گرفته گزینه های دیگر برای دارایی های است که آن را به چرخش خاموش از جمله مسکن و آنها را در یک شرکت تابعه تماما متعلق به. او گفت: Merck نیست “سعی کنید به فروش قطعاتی از این نمونه کارها.”

آقای فریزر گفت: محصولات مختلف را از دست بدهند و یا به تازگی از دست انحصار در کوتاه مدت اما این شرکت جدید را در رسیدن به رشد کم-تک رقمی. حدود 75 درصد از فروش این شرکت خواهد آمد در خارج از ایالات متحده در حالی که اکثر آمریکایی فروش خواهد آمد از ثبت اختراع محافظت مواد مخدر.

این شرکت جدید نیز شامل آن biosimilars که در حال پایین-قیمت کپی از مارک بیولوژیک مواد مخدر. مرک فروش سه biosimilars از طریق آن با مشارکت سامسونگ Bioepis Co. فروش حدود 250 میلیون دلار در سال گذشته با توجه به مرک.

Biosimilar فروش و نسخه شده اند آهسته تر در آمریکا در مقایسه با اروپا. زنان سلامت محصولات نیز در مواجهه با چالش های. Allergan PLC کاوش فروش آن در سلامت زنان بخش, اما نمی, اعتصاب یک معامله قبل از این توافق در سال گذشته به توان به دست آورد AbbVie Inc.

نوشتن به Jared S. هاپکینز در jared.hopkins@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im