مرک آیا معاملات به توسعه Coronavirus واکسن مواد مخدر

‘ما نگاه در داخل و خارج و همه چیز ما در بر داشت خارج شد بهتر,’ راجر Perlmutter, Merck R&D رئیس گفت: این شرکت برای شکار coronavirus واکسن و درمان است.

عکس: برندان mcdermid/ایسنا

بزرگ داروسازی مرک & Co. گفت: این کار در دو بالقوه واکسن و داروی آزمایشی در برابر coronavirus پیوستن به رقبا در کوره جستجو برای دارو.

مرک یکی از بزرگترین شرکت های دارویی توسط فروش گفت: آن است که دستیابی به یک واکسن آزمایشی به عنوان بخشی از خرید خود را از اتریش ساز در حالی که همکاری در توسعه دوم کانديد واکسن و پتانسیل مواد مخدر است.

در کنیلوورث, N. J., داروسازی فاش نمی, شرایط می پردازد.

برخی از 150 coronavirus واکسن در حال توسعه در سراسر جهان از جمله در Johnson & Johnson و Pfizer Inc., و بیش از 350 مواد مخدر در آثار هستند و یا در حال مطالعه با توجه به BioCentury است که پیگیری این تلاش است.

رئیس جمهور تهمت و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن رویکرد یادبود روز متفاوت; غول دارویی مرک باعث می شود معاملات برای واکسن; ووهان چین می گوید این آزمایش بیش از نه میلیون نفر در 10 روز. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: اوان Vucci و پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

مرک یک دیرین ساز از واکسن ها و آنتی ویروسها از جمله ویروس پاپیلومای انسانی شات گارداسیل. برای هفته این شرکت تا به حال شده است به دنبال در داخل دیواره های خود برای امیدوار کننده Covid-19 نامزد, قبل از تصمیم گیری به دنبال برنامه های آغاز شده در جاهای دیگر.

“ما در داخل و خارج و همه چیز ما در بر داشت خارج شد بهتر” راجر Perlmutter, Merck R&D رئیس در مصاحبه ای گفت:.

دکتر Perlmutter گفت مرک دارای معیارهای خاص برای یک coronavirus واکسن از جمله آن ارائه ایمنی با یک تک دوز بنابراین یک شات دوم مورد نیاز نیست و آن را با استفاده از یک تکنولوژی اثبات شده که می تواند تا به آسانی برای ساخت.

برای یک واکسن مرک گفته است که دستیابی به خصوصی برگزار شد Themis علوم زیستی, از وین. در ماه مارس Themis گفت که همکاری با سازمان های غیر انتفاعی انستیتو پاستور و دانشگاه پیتسبورگ در Covid-19 واکسن توسعه است. Themis در حال کار به مقیاس تولید به صورت کارآزمایی های بالینی است که می تواند در شروع هفته دکتر Perlmutter گفت.

مرک دوم coronavirus واکسن تلاش را در قالب یک با همکاری علمی-پژوهشی سازمان IAVI که واکسن آزمایشی با استفاده از همان فن آوری است که پایه و اساس مرک ابولا زئیر واکسن ویروس دکتر Perlmutter گفت.

مرک گفت: این کمک خواهد کرد IAVI نیویورک-بر اساس غیر انتفاعی توسعه بیشتر این واکسن که می تواند شروع تست انسان بعد از این سال.

در ضمن مرک گفت: این امر مجوز حقوق به تجربی Covid-19 مواد مخدر از بخش خصوصی برگزار شد Ridgeback Biotherapeutics LP از میامی. مرک قصد دارد همچنان در حال توسعه مواد مخدر که در حال ورود به midstage تست در بیماران این هفته دکتر Perlmutter گفت.

این دارو کار می کند مانند remdesivir از Gilead Sciences , Inc., که سازمان غذا و داروی مجاز برای اورژانس Covid-19 استفاده در مارس 1, پس از یک محاکمه نشان داد آن کوتاه بستری بيماران در زمان بازیابی.

مرک برنامه ای برای هدف قرار دادن دارو در Covid-19 بيمار که در عین حال به شدت بیمار حتی اگر در بیمارستان بستری دکتر Perlmutter گفت.

نوشتن به Jared S. هاپکینز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>