سلامتی روحی – نه برای هر بخش خاص

یک ضرب المثل قدیمی است که زمانی که من جایگزین با ما, بیماری, سلامتی می شود اما در حال حاضر زمان خود را برای فرو رفتن و خودمان این سوال را بپرسید اگر سن ضرب المثل قدیمی است که اعمال می شود در مورد ذهنی ناخوشی مردم است.

بیش از 500 میلیون نفر در جهان دچار اختلال روانی و وضعیت فقط بدتر شدن اوضاع روزمره و دلایل متفاوت از ارثی ژنتیکی predispositions عفونت مغز آسیب سوء مصرف مواد شیمیایی واکنش به زیستی روانی و حوادث مانند فیزیکی و سوء استفاده جنسی, حرفه ای, شخصی و عوامل محیطی. در یک خط می توان آن را به عنوان تعریف یک وقفه معمولی فکر کردن. مفهوم ذهنی سلامتی است نه چیزی برای شرمنده به دلیل آن است یک ارتباط مستقیم با چگونه یک مرد فکر می کند رفتار و احساس می کند آن است که به ندرت مورد بحث و تاکید کرد در جامعه ما است.

بسیاری از مردم را انتخاب کنید به در سکوت رنج می برند برای سال. پریما نظر بسیاری از مردم احساس می کنید مضطرب و احساس ناراحتی در مورد این موضوع. عدم تعادل روانی است که یک موضوع پیچیده است که ممکن است منجر به اضطراب و اختلال در غذا خوردن, نوسانات خلقی, اسکیزوفرنی غم و اندوه و افسردگی و عصبانیت اعتماد به نفس پایین, پارانویا, مشکل در مرتبط چیز, اختلال خواب, اختلال دوقطبی و حتی تمایل به خودکشی. که تعریف سلامت روانی به عنوان یک مرحله که در آن فرد متوجه می شود او توانایی های خود را می تواند در مقابله با تنش نرمال زندگی می تواند کار مولد است و قادر به کمک به خود و یا جامعه است. تعادل ذهن غذا برای روح آن را به عنوان به طور مستقیم کنترل آگاهی و روانشناسی انسان. هنگامی که یک فرد روانی سالم او می تواند زندگی می کنند زندگی خود را به کمال. همانطور که بدن نیاز به مواد غذایی برای تغذیه ذهن نیز نیاز مداوم تغذیه و هر دو سزاوار توجه برابر است. به عنوان یک ماشین نیاز به چرب دیگری را برای خوردن به طور مشابه هر دو ذهن و روح ثابت نیاز به چرب. کلید را به هر گونه مشکل مربوط به ذهن ابتدا به شناسایی قبل از آن خطاب است و این شناسایی می تواند هرگز نمی توان در انزوا. هر دو خانواده و جامعه به درک و قبول یک فرد در حال مبارزه با تعادل روانی و در نظر گرفتن او به عنوان بخشی از جامعه است. مشکل روانی می افتد به هر کس و در هر زمان و به هر طبقه ای از مردم است. برای مثال یک ثروتمند میلیاردر با تمام مواد و وسایل رفاهی زندگی می تواند به طور ناگهانی تبدیل به افسردگی پس از مرگ فرزند خود و یا همسر و بیش از میانگین دانش آموز می تواند به طور ناگهانی دچار اضطراب و عزت نفس پایین اگر او این است که به طور مداوم نادیده گرفته شده و در مقایسه با پدر و مادر خود نسبت به کودک است. یک شیر زن برای چند ماه اول پس از تولد فرزند اگر با غفلت قرار گرفته در قوانین احساسی می تواند به افسردگی شدید.

این روزها بسیاری از مردم در حال بحث در مورد یک بازیگر و منشی اش که خودکشی و تشریحی زندگی شخصی خود. این بازیگر تا به حال به دست آورد بسیاری از موفقیت های مادی در یک عکاسی حرفه ای و تا به حال یک بانک سالم تعادل است. وجود جمعی خشم و انفجار در رسانه های اجتماعی در مورد قوم و خویش و طرفداری.

بدون رفتن به شایستگی مورد و قبل از قضاوت در مورد حوادث بدون هیچ گونه شواهد بتن, بسیاری از ما در حال عاطفی از دست رفته یک نقطه بسیار مهم است که بدون توجه به هر آنچه که ممکن است زاید شرایطی راه حل برای یک انسان به هر گونه مشکل در زیر نور خورشید هرگز نمی تواند خودکشی مگر اینکه او ذهنی ناخوشی. وجود دارد بسیاری از مردم عادی از جمله چهار نفر از کارکنان و مردم از بخش سوم که پایان عمر خود را قبل از موعد مقرر. مضطرب کشاورزان در حال ارتکاب خودکشی تقریبا هر روز. بسیاری از دانش آموزانی که موفق در امتحان پایان عمر خود را. جوان نسل هستند به همان اندازه خشمگین با وقایع پس از آن ممکن است به دلیل عادی خود را ضعیف و غیر مشهور ، مشکل روانی سلامتی باید بیشترین اولویت به منظور جلوگیری از بیشتر موارد در آینده است. وجود دارد هیچ آسیبی در بحث و تحلیل و بحث در مورد مشکل اما تمرکز باید بر روی راه حل. زمان آن است که تمام دولت باید فعالانه در گسترش آگاهی در مورد سلامتی روحی و همه دولت ها و بیمارستان های خصوصی در هند باید اختصاص یک بخش در بیمارستان برای رسیدگی به این موضوع است. وجود دارد باید مکرر سمینارهای آموزشی و آگاهی از برنامه ها در موضوع و مردم از بخش گسترده ای از جامعه که خود جنگیدند نبرد باید می آیند و صحبت می کنند. روان بلوک shamefulness در ارتباط با این موضوع باید outrightly را رد کرد. همه ما باید قدردان زحمات ما ساعت برای ساخت یوگا یک بخشی از زندگی ما و آمار نشان می دهد که تلاش های خود را فوق العاده کمک به ملت های فیزیکی و روانی خوبی بودن. یکی دیگر از گام مهمی در معرفی بخش 115 سلامت روانی عمل می کنند که آغاز می شود با یک غیر obstante بند. این یک گام بزرگ در decriminalizing تلاش برای خودکشی بود که جرم بر اساس قانون مجازات اسلامی. آن را با یک فرض است که یک فرد اقدام به خودکشی ذهنی ناخوشی مگر اینکه ثابت شود. او نیاز به مشاوره و نه مجازات. متاسفانه حتی پس از وضع شده است وجود دارد چند مورد در هند که در آن پلیس باید استناد قرن 19 کهنه ارائه بخش 309 IPC( اقدام به خودکشی) بیشتر باعث ضربه به قربانی. دوره حداکثر مجازات مقرر است نزد یک سال حبس. موضوع سلامتی روحی باید اجباری بخشی از برنامه درسی و مذهبی تمرین در تمام مدارس و کالج ها در سراسر همه کشورها در هند. بستری دارو مشاوره و درمان برخی از راه حل های که برای کارشناسان برای اعمال بر اساس مورد به مورد. اما به عنوان یک جامعه ما(جامعه) نیز باید برخی از اساسی وظیفه نسبت به کسی است که از ذهنی ناخوشی.

1. ما باید نه قضاوت و نه انتقاد از آنها.
2. ما باید درک کنند که این می تواند اتفاق می افتد به هر کس از جمله خانواده ما.
3. ما باید دلسوز نگرش نسبت به آنها.
4. ما باید سعی کنید برای افزایش اعتماد به نفس و ایجاد انگیزه در آنها مثبت.
5. ما نباید بلافاصله نتیجه گیری چیزی بدون دانستن حقایق است.

یک ضرب المثل وجود دارد که 80 درصد از این نبرد برنده در ذهن است. تیم کریکت استرالیا تحت استیو واو بودند قهرمان جهان به خاطر آنها کارشناسی ارشد از بازی های ذهن. این وظیفه جامعه و همچنین افراد را به یک تلاش جمعی در حفاظت از سلامت روان این ملت از آنجا که یک کشور با پتانسیل 130 کرور جمعیت تنها می تواند تبدیل به ابرقدرت زمانی که قوای ذهنی خود را در حال صدا و سالم و چالاک و فعال است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im