دیدار با جوان, آب و هوا فعالان مصمم توسط coronavirus

جیمی Margolin تا به حال انتظار نمی رود به نشستن در اتاق خواب خود را در حال حاضر.

دبیرستان ارشد تا به حال مدل و فارغ التحصیلی در آینده و خیلی بیشتر: چند دولت, اتوبوس, کمپین با همکار آب و هوا فعالان. یک تور برای کتاب جدید خود. حضور در یکی از راهپیمایی عظیم است که برنامه ریزی شده بود در این هفته برای سالگرد 50 از زمین روز است.

سپس همه گیر وارد سیاتل زادگاه خود و برنامه های خود را رفت و از پنجره به بیرون.

“اما هنوز هم بسیار به انجام,” خانم Margolin گفت: نشسته در مقابل از کامپیوتر خود را برای یک مصاحبه تصویری از اتاق خواب.

مانند بسیاری دیگر از فعالان جوان که کمک کرده ایم galvanize چه تبدیل شدن به یک جنبش جهانی آب و هوا خانم Margolin نیست اجازه گسترش ویروس خود را متوقف کند. آنها در حال سازماندهی در محل از ایالات متحده آمریکا به اکوادور اوگاندا و هند و فراتر از آن.

و در حالی که برخی از ترس آنها به از دست برخی از حرکت در گیر آنها مصمم هستند تا با فشار دادن – و در حال حاضر به استفاده از فن آوری را به نفع خود.

قادر به جمع آوری یکهو به عنوان آنها می خواهم برنامه ریزی شده در این روز زمین این فعالان در حال برنامه ریزی livestreams و آموزشی برای نگه داشتن موضوع آب و هوا جلو و مرکز در صحنه جهانی و در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا.

یکی از رویداد روز زمین زندگی می کنند در حال سازماندهی یک ائتلاف جوانان-led آب و هوا از جمله ساعت صفر که خانم Margolin یک رهبر (توییتر مشخصات شامل برچسب #futurepotus). به عنوان مورد با بسیاری از دیگر جوان آب و هوا فعال او در جنبش درگیر در نظر گرفتن هدف در صنعت سوخت فسیلی و قبل از سوئد گرتا Thunberg جهانی شد نام خانواده.

آنلاین سازماندهی است که به آسانی در برخی از کشورها. در اوگاندا فعال Mulindwa موسی می گوید: تنها حدود یک سوم از جمعیت است و از Wi-Fi. همچنین تحت مستند فارغ التحصیل و دانشجو در حال انتظار برای شانس خود را برای بازگشت به کاشت درختان و صحبت کردن به ملت خود جوانان در فرد است.

مانند اصلی بنیانگذاران روز زمین او است در میان کسانی که برای اولین بار با الهام از مسائل محلی – که آنها را به اتصال با تغییر جهانی آب و هوا.

در حالی که سفر در شرق اوگاندا آقای موسی ملاقات با خانواده هایی که از دست داده بود خانه های خود را در رانش زمین ناشی از بارش باران های سیل آسا.

“من به یاد داشته باشید یک دختر در من در حال گفتگو با او از دست پدر و مادرش تا به حال به مراقبت از خواهر و برادر. او درد و رنج بسیار” او گفت:.

بنابراین سال گذشته او شروع یک کمپین برای تشویق شهروندان به کاشت “دو درخت در هفته” و مجددا خود را در جنگل ها برای مبارزه با جنگل زدایی و رانش زمین در تشدید تغییر الگوهای آب و هوایی.

در اکوادور هلنا Gualinga نیز تا به حال به مکث او جهان سفر.

متولد در اکوادور بومی Kichwa زبان Sarayaku جامعه – صفحه اصلی به حدود 1200 نفر در آمازون – نوجوان می گوید: او آموخته و به عنوان مثال از پدر و مادر و بزرگان چگونه به صحبت می کنند تا برای حقوق مردم خود را. مبارزه خود شده است در برابر یک دولت است که آنها باور دارند که داده های خود را بیش از حد زمین آزادانه به معدن و شرکت نفت.

“انرژی من به یاد داشته باشید از بزرگان در حال رشد” – در جامعه جلسات با حضور او با پدر و مادر خود را زمانی که او کوچک بود – “این بود که جامعه من بود و همیشه نگران” او گفت:.

در حال حاضر او افزود: “من می دانم که من باید یک صدا.”

آقای موسی و برنامه رو اجرا خود را برای پارلمان کشور در سال آینده. “من می خواهم به مبارزه برای تغییر سیستم از داخل,” او گفت:.

بنابراین حداکثر Prestigiacomo یک دانشجوی سال اول در دانشگاه ویسکانسین است که مجموعه ای را به صندلی خود را در شورای شهر مدیسون ایالت ویسکانسین. در حالی که مبارزه با کروناویروس استفاده کرده است تا بسیاری از دولت های محلی پهنای باند او هنوز هم قصد دارد پاییز امسال به فشار پلت فرم که در آن او زد – برای شهرستان خود را به تبدیل شدن به طور کامل پایدار تا سال 2030. این یک رفیع و برخی می گویند هدف دست نیافتنی اما او به دنبال “غیر ممکن است بله.”

“بدیهی است که من می خواستم زنگ صدا دهه پیش قبل از اینکه من حتی به دنیا آمد,” او گفت:. “اما آن را خیلی دیر شده برای تغییر تدریجی.”

Tia نلسون دختر از اواخر سن. Gaylord نلسون ویسکانسین, بنیانگذار, روز زمین گفت: پدر او را درک تعیین این نسل به عنوان او به افراد جوان که اولین روز زمین در سال 1970 یک موفقیت بزرگ است.

هر چند سناتور به واشنگتن رفت و در سال 1963 برنده حمایت از رئیس جمهور کندی دختر خود گفت: از آن زمان چند سال برای پیدا کردن پشتیبانی برای بسیاری از علل زیست محیطی. او آمد تا با ایده, روز زمین اولین پیش بینی به عنوان یک کشور “آموزش-در” پس از خواندن یک مجله و مقاله در مورد دانشجویان تاثیر در ایالات متحده در ویتنام است.

بعد از همان سال سازمان حفاظت محیط زیست متولد شد.

“آب و هوای جنبش جوانان امروز است که با داشتن یک مهم و تاثیر مهم در انجام دقیقا آنچه که من پدر امیدوار بود در اولین روز زمین – که او را به یک تظاهرات عمومی به اندازه کافی قوی به لرزش های سیاسی از خود بی حالی” خانم نلسون گفت. “جنبش جوانان 50 سال پیش انجام دادیم. جنبش جوانان امروز در اطراف تغییر آب و هوا در حال انجام همین کار است.”

خانم نلسون که مدیر آب و هوا در ویسکانسین بر اساس Outrider بنیاد گفت: او به خصوص هیجان زده در نظر سنجی نشان می دهد که بسیاری از جوانان خواهان مراقبت فقط به همان اندازه در مورد تغییر آب و هوا به عنوان دموکرات.

پیتر نیکلسون که کمک می کند تا منجر دوراندیشی دبستان, یک تابستان, عدالت زیست محیطی برنامه در دانشگاه لویولا شیکاگو گفت: coronavirus بحران تنها نکات برجسته این پیام است که “همه ما متصل است.”

“تغییر آب و هوا است که کمتر واقعی,” او گفت:. “حلقه بازخورد است فقط بسیار طولانی است.”

بنابراین در حال حاضر خانم Margolin و همسالان خود را با استفاده از دستگاه های خود را برای کمک به پرورش آن دسته از اتصالات – چیزی پیشینیان خود نمی تواند از راه دور.

“هر کس حاضر به هر حال” او گفت:. “شاید آنها شروع به در روز زمین. اما پس از آن با منابع آنلاین شما با کلیک بر روی یک لینک که منجر شما به دیگری منجر به یکی دیگر که منجر شما به اطلاعات تماس.”

“و سپس شما فقط شروع به درگیر شدن.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>