ملاقات با زنی که میشل اوباما را به Spotify

نقطه بندی فناوری SA نقطه -1.24% در مورد پادکست ها کمتر از دو سال پیش جدی شدم، اما برخی از بزرگترین نام ها در فرهنگ جو روگان، میشل اوباما و کیم کارداشیان وست در حال حاضر با این شرکت امضا شده است. گرفتن آن چهره های بالا به جدول سحر Ostroff، اجرایی که حرفه ای خود را مقابله با چیز بزرگ بعدی در رسانه ها ساخته شده بود.

پادکست ها باید تبدیل به یک پولساز بزرگ اگر نزدیک به 50 میلیارد دلار شرکت برای تبدیل شدن به سودآور است. این کار خانم اوستروف به عنوان مدیر ارشد محتوا را به Spotify کمتر به موسیقی ، و شرکت متعهد صدها میلیون دلار به آن اتفاق می افتد.

او به موقعیت Spotify به عنوان یک بازیکن بزرگ کمک کرده است و باعث مسابقه تسلیحاتی برای شرکت های پادکست یک شرکت و استعداد های درخشان با معاملات برای رسانه های گیمت، انکر اف ام، استودیو های Parcast و بیل سیمونز’s Ringer. شرکت استیمرال هم اکنون بیش از ۱/۵ میلیون پادکست در پلت فرم خود دارد که از ۱۸۵هزار پادکست در سال ۲۰۱۸ به بالا می باشد.

بنیانگذار گروه ماکس کاتلر گفت که قصد فروش شبکه خود را تامین مالی، خانه به آمار واقعی جنایت نشان می دهد مانند “قاتلان زنجیره ای” و “قتل های حل نشده.” خانم اوستروف در هزاران ساعت برنامه های پارکست دیده است که هم کتابخانه ای از برنامه های همیشه سبز و هم فرصت رشد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im