Adi Altschuler شد فقط 16 سال زمانی که او برای اولین بار تفننی در کارآفرینی اجتماعی. امروز سازمان Krembo بال مسابقات به طور معمول در حال توسعه کودکان با کودکان معلول است.

نظیر-چراغ جوانان جنبش که در آن نوجوانان هستند با توجه به مسئولیت پیشرو در کودکان جوانتر هستند یک بخش مرکزی از فرهنگ اسرائیل. و شرکت در آنها چیزی است که از یک مراسم از تصویب اما قبلا دست نیافتنی برای کودکان معلول.

امروز Krembo دارای 76 فصل در اسرائیل است که در خدمت 7,000 کودکان و جوانان است. در حال حاضر او در اواسط سی سالگی خانم Altschuler هنوز منجر گراند طرح های. او “خاطرات در اتاق نشیمن” پروژه انقلابی چگونه اسرائیلی ها تتم هولوکاست. چه آغاز شده به عنوان غیر رسمی جمع آوری با دوستان به شنیدن یک بازمانده داستان تکامل یافته به یک برنامه در سراسر 55 کشورهای مختلف است.

او اخیر انجام گسترش در شکل گیری تجربه ایجاد Krembo بال. “ب” یک شبکه اول کشور را شامل مدارس دولتی است که در آن معمولی و نیازهای ویژه دانش آموزان با طیف وسیعی از فیزیکی یا فکری اختلالات مطالعه با هم.

“برای من بزرگترین ماموریت است که برای ایجاد جوامع از مهربانی می گوید:” خانم Altschuler. “ایده این است که هر کس به آن تعلق دارد.”

زمانی که Adi Altschuler شد یک دختر 12 او داوطلب برای کار با یک سازمان برای غیر فعال جوانان است. او اختصاص داده بود به کار با 3 سال با یک لبخند روشن و چهره پاشیده با کک و مک.

Kfir Kobi می تواند راه رفتن و نه صحبت می کنند او می گوید: اما او درک همه چیز را در اطراف او. او توضیح معرفی خود به عنوان “عشق در نگاه اول.”

جلسات خود رفت و از یک بار در هفته تا چند بار در هفته. آنها هنوز هم نزدیک چهار سال بعد زمانی که او رهبری یک ابتکار عمل برای نوجوانان است. از شرکت کنندگان خواسته شد به چیزی فکر می کنم که زحمت آنها در مورد جامعه ای که آنها فکر می کردند نیاز به ثابت.

فکر Kfir و انزوای اجتماعی قادر به درست راه رفتن درب به دیدن دوستان او تصمیم گرفت به مقیاس و نوع رابطه آنها با تشکیل یک گروه محلی در آوردن کودکان معلول بیشتر به طور معمول در حال توسعه کودکان و نوجوانان است.

“کودکان دارای معلولیت” عبارت خانم Altschuler ترجیح امروز استفاده نکنید چرا که او می گوید: آن connotes که آنها دارای معلولیت در حالی که “کودکان عادی” نیست. زمانی که واقعا او می گوید: همه مردم تابع معلول; این درست است که برخی از آنها بیشتر قابل مشاهده بیش از دیگران است.

این گروه محلی او شکل گرفته به زودی به رشد جنبش جوانان در سراسر اسرائیل با کمک Kfir مادر کلودیا Kobi. آن را به نام Krembo بال پس از باد صبا-و-کوکی شکلات محبوب با کودکان اسرائیلی.

حسن نیت ارائه میدهد از Krembo بال

جوانان خیط و پیت کردن در اطراف در جلسه Krembo بال جنبش جوانان که گرد هم می آورد نیازهای ویژه و بیشتر به طور معمول در حال توسعه کودکان در اسرائیل است.

نظیر-چراغ جوانان جنبش که در آن نوجوانان هستند با توجه به مسئولیت پیشرو در کودکان جوانتر هستند یک بخش مرکزی از فرهنگ اسرائیل. و شرکت در آنها چیزی است که از یک مراسم از تصویب اما قبلا دست نیافتنی برای کودکان معلول.

Krembo اولین و تنها جنبش جوانان در نوع خود در جهان است. در اسرائیل 76 فصل در خدمت 7,000 جوانان است. در سال 2018 سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده آن را برای رهبری آن در ورود و تعیین آن به عنوان یک “مشاور ویژه” برای کشورهای دیگر به دنبال ادغام ویژه نیازهای جوانان به گسترده تر اجتماعی برابر شده است.

“برای چند سال گذشته جوانان که درگیر شده اند که منجر آرام انقلاب اجتماعی را بهتر و باز تر و بیشتر پذیرش جامعه – که می گوید: “وجود دارد یک محل برای همه” می گوید: “Sigal Dekel جنبش مدیر ارتباطات.

“این بیشتر احترام جای من تا کنون بوده است می گوید:” تامار Sommer, 15 که می گوید: او است که به دنبال به جلو به تبدیل شدن به یک مشاور در پاییز. “این بچه ها … اغلب در برخورد با پزشکان و درمانگران. اما آنها همچنین نیاز به دوستان فرصتی برای اتصال با دیگر جوانان,” او می گوید. “شما نمی نیاز به آموزش های ویژه برای اتصال با فرد دیگری می شود و خوب است.”

برای خانم Altschuler, Krembo بود فقط او اولین تاخت و تاز کردن به کارآفرینی اجتماعی. او دارای دو بیشتر grand طرح به اعتبار. او لیست طولانی از جوایز و برداشت ها در اسرائیل و خارج از کشور شامل نام بودن در 2016 توسط مجله تایم به عنوان یکی از شش رهبران آینده.

Danna فرستنده-ملاصدرا ملاقات خانم Altschuler 11 سال پیش از طریق یک گردهمایی در مجمع جهانی اقتصاد برای رهبران زیر 30. دوستان آنها شد و در نهایت همکاران.

“من فکر می کنم Adi یک راه بسیار خوبی برای تبادل ایده های شگفت انگیز و قادر به مهار مردم توجه و تمایل خود را به حرکت به جلو” می گوید: خانم فرستنده-ملاصدرا. “Adi است که توانایی به هر کسی هیجان زده در مورد آنچه که او در مورد هیجان زده.”

نیاز به تعمیر همه چیز

یادآوری دوران کودکی خود را در خارج از تل آویو خانم Altschuler می گوید او به خاطر خودش همیشه ایجاد نقاشی, نوشتن, ساخت همه چیز. اگر وجود دارد یک موضوع در محدوده زمانی معین در خلق آن این بود: آنها نگاه متفاوت از هر چیزی در جهان اطراف او.

“من در همه چیز متفاوت است. و سپس من سعی کردم برای کاهش شکاف بین آنچه که من دیدم و آنچه که من تصور,” او می گوید.

“وقتی که من بزرگ شده, من فکر می کنم فضا برای فکر کردن به ایده ها تنها بزرگ شد و من سعی خواهد کرد برای تولید هر چه که ایده بود. من نمی توانستم اجازه دهید همه چیز باقی می ماند, در این مرحله ایده,” او می گوید. “من نمی تواند استراحت تا آنها انجام شد.”

خانم Altschuler می گوید او رانده است و کمتر از یک شور و شوق برای یک گروه خاص و یا موضوع از نیاز به به عنوان او آن را “حل همه چیز است.”

“هر کس خود را هدیه و این چیزی است که من در شروع همه چیز. من قادر نیستم از بسته شدن چشم من زمانی که من می بینم چیزی است که نیاز به پرداختن به” او می گوید.

او همچنین اصرار دارد که تمام تلاش خود را مبتنی بر کار تیمی است.

“من همیشه دیدار با مردم در طول راه که به من الهام بخش; اینها نه فقط خلق من اما در نهایت این محصول بسیاری از مردم می گوید:” خانم Altschuler.

او می گوید: او یک مدیر خوب است اما آیا در اکسل پیدا کردن مردم به همکاری با کسی که می تواند کمک به فشار از طریق یک چشم انداز. “من یک متخصص در پیدا کردن کارشناسان” او با خنده می گوید.

رویکرد جدید در هولوکاست

دومین جنبش اجتماعی خانم Altschuler آغاز Zikaron B’Salon یا خاطرات در اتاق نشیمن است انقلابی چگونه اسرائیلی ها تتم هولوکاست. در این پروژه او با خانم فرستنده-ملاصدرا و گروه های کوچک جمع آوری برای به اشتراک گذاشتن خاطرات هولوکاست در صمیمی تنظیمات از خانه های مردم نیست.

آن زمانی آغاز شد که خانم Altschuler نا امید با فرمولی طبیعت اسرائیلی مراسم در روز یادبود هولوکاست با آنچه که به او احساس مانند یک rote مجموعه ای از آهنگ ها و شعر و خشک سخنرانی تصمیم گرفت در سال 2010 به سعی کنید چیزی بیشتر شخصی است.

او دعوت از یک بازمانده به خانه پدر و مادرش و ایمیل دوستان برای آمدن شنیدن بازمانده داستان. دوستان کسانی که گفته دیگران و به طور ناگهانی وجود دارد 40 نفر در اتاق نشیمن — بسیاری از آنها را به غریبه ها.

برنامه رشد کرده است. در سال 2019, 1.5 میلیون نفر با حضور در حوادث در سراسر 55 کشور. در این سال برخی از 2 میلیون نفر شرکت کردند از طریق زوم در اسرائیل و خارج از کشور.

سوم و زمان انجام گسترش در شکل گیری تجربه ایجاد Krembo بال.

“ب” یک شبکه اول کشور را شامل مدارس دولتی است که در آن معمولی و ویژه نیازهای دانش آموزان با طیف وسیعی از فیزیکی یا فکری اختلالات مطالعه با هم.

“من همیشه فکر می کردم: چه Krembo بال مانند در یک مدرسه– مدرسه ای حاوی ارزش های خود را?” او می گوید.

“برای من بزرگترین ماموریت است که برای ایجاد جوامع از مهربانی – که در آن مردم می دانند که تنوع یک برکت و رحمت است و آن را یک فرصت برای دیدن طیف وسیعی از تجارب بشری در خارج وجود دارد می گوید:” خانم Altschuler. “ایده این است که هر کس به آن تعلق دارد – من فکر می کنم این انقلاب از شمول واقعا می تواند مردم را تغییر دهد چشم انداز.”

اسرائیل شده است تبلیغ برای نوآوری در فن آوری بالا, اما آن را نیز تبدیل به یک گلخانه اجتماعی راه اندازی است. خانم فرستنده-ملاصدرا می گوید: خانم Altschuler به شنود گذاشته به چیزی در اسرائیل نسل جوان است.

“ما نمی خواهیم به منفعلانه قبول همه چیز هستند اما تعامل و ایجاد” او می گوید.

خانم Altschuler می گوید درایو خود را برای شروع حرکات شروع زود است.

“من همیشه احساس جهان بود مسئولیت من,” او می گوید. “در خانه و در مدرسه من همیشه احساس می کنم نیاز به گرفتن جهان بر روی شانه های من.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو