مدیر عامل شرکت نایک جان Donahoe در نیویورک شرکت ، “ما همیشه منجر با ورزشکار صدای او می گوید:.

عکس: امی Lombard برای وال استریت ژورنال

به زودی پس از او استخدام شد برای اجرای Nike , Inc., جان Donahoe در زمان سفر به چین است. تکنولوژی کهنه می گوید او می خواست برای درک بهتر مصرف کنندگان وجود دارد یکی از نایک بزرگترین بازارهای مشاهده تجاری است.

این بخشی از 100 روز جهانی گوش دادن تور که سابق eBay Inc. رئیس مبادرت پس از او در زمان بیش از سه ماهه سوم مدیر عامل شرکت از بنیانگذاران فیل نایت بیش از این کار بالا است.

آقای Donahoe ارث $40 میلیارد دلار درآمد کسب و کار که در آن سود و رشد قوی بوده است. آن فهرستی از ویژگی های ورزشکاران سرنا ویلیامز, LeBron James و تایگر وودز. نایک منتقل شده به فروش بیشتر محصولات به طور مستقیم به مصرف کنندگان ساختمان خود را در نرم افزار و در حال گسترش در خارج از کشور. سهام شروع به پریدن کرد و نزدیک به 40 درصد در سال گذشته هل دادن بازار خود را کلاه بالاتر از 150 میلیارد دلار یا بیش از دو رقیب Adidas AG .

او نیز شد وارث یک شرکت قدرتمند که مدیران چند در سال 2018 در میان شکایات مطرح شده توسط کارکنان زن گرفتار بود در جدال برای استفاده از سابق NFL ستاره khezri در تبلیغات و مجبور به منحل کردن نخبگان تیم در حال اجرا پس از دیرین نایک مربی آلبرتو Salazar به حالت تعلیق در آمد.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال 59 ساله در مورد اولویت های خود را در سبک مدیریت و مسائل اجتماعی. ویرایش گزیده ای:

وال استریت ژورنال: شما در نایک هیئت مدیره برای سال, اما آنچه شما آموخته خود را در هفته اول به عنوان مدیر عامل?

من صرف من هفته اول در آسیا است. من آغاز شده در چین در شانگهای و پکن و پس از آن در توکیو چون من می خواستم به تجربه نایک از طریق چشم از مصرف کننده. من صرف مقدار زیادی از زمان با ما طراحی و محصول تیم و نوآوری تیم فقط درک و باور نکردنی سرمایه گذاری و تعهد به نوآوری در محصول.

وال استریت ژورنال: آیا اولویت های خود را در حال حاضر و چه در دراز مدت استراتژی برای نایک?

من گفته ام این شرکت که من دو اولویت است. شماره 1: آیا آن پیچ کنید. آن کار می کند بنابراین در حفظ و تمرکز بر انجام آنچه ما در حال انجام است. و سپس شماره 2. من شروع کردن با انجام بسیاری از گوش دادن و بسیاری از یادگیری است. من در 100 روز گوش دادن و یادگیری تور. من انجام غواصی عمیق با محصول تیم های, تیم بازاریابی و نوآوری تیم طراحی تیم است. از آن ما را شکل برخی از اولویت های اما جهت در حال کار است. بنابراین ما نیاز به پالایش و نه قابل تنظیم است.

وال استریت ژورنال: شما می توانید بحث در مورد سبک مدیریت خود را?

من استفاده از اصطلاح رهبری خدمتگزار است که در قالب رهبری که همیشه من را حمایت. چگونه می توانم شما را در خدمت هدف خود را? چگونه می توانم در خدمت شما مشتری خود را? چگونه می توانم در خدمت شما هم تیمی های خود را? چگونه می توانم به شما خدمت جوامع که در آن ما کار?

یکی از اولیه مدل نقش به عنوان یک رهبر بود [سابق NBA مربی] Phil Jackson. این خنده دار است من استفاده از ورزش شباهتها تمام حرفه ای چون فیل جکسون یا [دوک] مربی K [مایک شیشفسکی] در حال مرتب کردن بر اساس از رهبران من احترام بیشتر است. آنها مردم را به بازی با هم انجام در سطوح بسیار بالا. من سعی می کنم به برخی از همان ذهن-مجموعه برای هر نقش رهبری من.

وال استریت ژورنال: کارکنان و مشتریان انتظار می رود مدیران در شرکت های بزرگ را به موقعیت خود را در بسیاری از nonbusiness مسائل. نایک در زمان خطر هنگامی که آن را زد khezri آگهی خود NFL تظاهرات. چگونه شما تصمیم می گیرید زمانی که به وزن و که مسائل اجتماعی به حمایت ؟

همانطور که می گفت: این یک موضوع است که در مواجهه با هر عامل در جهان در حال حاضر. ساده ذهن-مجموعه من این است که برای هدایت شود چه خوب است برای ما مصرف کننده خوبی برای ورزشکاران ما خوب برای شرکت ما است. ما همیشه منجر با ورزشکار صدای.

اجازه دهید یک مثال بزنم: پایداری. پایداری مهم است که ورزشکاران به دلیل تغییر جهانی آب و هوا تأثیر است ، مثلا بازی های المپیک توکیو در حال رفتن به گرمترین بازی های المپیک در تاریخ ثبت شده تا کنون. آنها در حال حاضر به حرکت ماراتن در خارج از توکیو تا به ساپورو. ورزشکاران ما در مورد مراقبت از آن و برخی از نوآوری در اطراف پایداری.

وال استریت ژورنال: آیا مسائل خاص است که شما نمی خواهد صحبت کردن ؟

چیزهایی است که نمی های اصلی این شرکت تمرکز می کنند. هر کس خوش آمدید به نظرات خود را در مورد موضوعات مختلف از جمله کارکنان و مصرف کنندگان و دیگران. اما کار ما این است که برای کمک به ما ماموریت به زندگی می آیند: ساخت, ورزشی, یک عادت روزانه است.

وال استریت ژورنال: مانند بسیاری از شرکت های, زنان, کارکنان و ورزشکاران باید نگرانی در مورد فرهنگ در نایک. چه نایک انجام شده به آدرس این نگرانی وجود دارد و بیشتر به شما خواهد شد رفتن به جلو ؟ خواهد نایک همچنان به حمایت از آلبرتو Salazar?

نایک است که همیشه با تمرکز بر زنان ورزشکاران و ما در حال افزایش سرمایه گذاری ما در ورزشکاران. من ادامه خواهد داد به انجام این کار را که یک اولویت مهم. ساختمان متنوع و فراگیر فرهنگ و تیمی که راه شما را حفظ نوآوری بزرگ. اطلاعات روشن است. متنوع ترین تیم ها نیز نوآورانه ترین تیم است. نایک ساخته شده است که بسیار پیشرفت خوبی در این و من آن را شخصی زمان و توجه است. آن را بیش از حد به زودی برای من به نظر on [آلبرتو Salazar].

وال استریت ژورنال: وجود خواهد داشت هر گونه تغییر در راه شما رویکرد ورزشکار تاییدیه? نوع ورزش و یا ترکیب جنسیتی?

نایک جامع و روش های پیچیده برای شناسایی ورزشکاران و تیم های سراسر جهان به همکاری با. من زده ماهیت جهانی آن است. من در چین در اوایل این ماه و تعدادی از ورزشکاران و کارکنان فدراسیون های ورزشی و کار با دولت چین در سطح مردمی برای ترویج ورزش است. این نه فقط نخبگان ورزشکار. آن را نیز PE معلم در روستایی در چین است.

وال استریت ژورنال: شما قبل از تجربه در حال اجرا است شرکت های فن آوری در خرده فروشی و یا ورزشی. چگونه است که ترجمه به نایک?

من را خیلی ساده ذهن-مجموعه. آن است که به دیدن چیزهایی از طریق چشم از مصرف کننده. هنگامی که شما خرید چیزی است که شما نمی فکر دیجیتال و یا فیزیکی. شما فکر میکنید که من می خواهم برای دریافت آنچه من می خواهم که من آن را می خواهم چگونه من آن را می خواهم. به طور فزاینده ای که حاوی دیجیتال و فیزیکی را تجربه کنند. من اعتقاد دارم که تجربه آینده است. برنده شرکت های آینده به ارمغان خواهد آورد همهجانبه مخلوط دیجیتال و فیزیکی تجربه است. خبر خوب این است نایک عظیم دارایی—نایک, برنامه موبایل, Nike.com. نایک کردم فیزیکی قوی رد پای هر دو متعلق به فروشگاه مانند خانه نوآوری و همچنین به عنوان فروشگاه از طریق شرکای ما.

وال استریت ژورنال: می تواند شما را توصیف رابطه خود را با فیل نایت و چگونه شما ممکن است توصیه های خود را به عنوان شما برای اجرای کسب و کار ؟

من برای اولین بار ملاقات فیل 20 سال پیش و بیش از 20 سال گذشته من فقط به حال یک فرصت فوق العاده برای توسعه بسیار خوب و رابطه نزدیک. هر دو من و همسرم در حال بزرگ طرفداران. فیل بزرگترین کارآفرین از نسل من. قطعا آنچه که او ساخته شده است, چگونه آن را پایدار بیش از نزدیک به 50 سال است. در بسیاری از [مدیر عامل قبلی] مارک پارکر یک دوم بنیانگذار و من فرصتی برای همکاری با علامت گذاری به عنوان به خوبی. این چهارمین بار است که من مدیر عامل شرکت اما این بهترین دلیل من شانس همکاری با دو تا از قابل توجه ترین مردم است.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو