هفته قبل جو بایدن خود را راه اندازی 2020 ریاست جمهوری او منتشر شد رسانه های اجتماعی تصویری برای رسیدگی به اتهامات از زنانی که گفت ناخوانده نمایش از محبت ساخته شده بود آنها ناراحت کننده است.

“هنجارهای اجتماعی را آغاز کرده اند را تغییر دهید. آنها منتقل شده گفت:” معاون رئیس جمهور سابق. به دنبال مستقیم به یک دوربین تلفن همراه او افزود: “من از شنیدن آنچه که آنها می گویند. من درک می کنم.”

کیت Bedingfield یک مشاور همان سن به عنوان آقای بایدن جوانترین پدر برای اولین بار به پیشنهاد مستقیم به لنز اعلامیه. او به نیروهای با آنیتا دان یک alumna باراک اوباما رئیس جمهور غرب گرا و نسبت تازه وارد به آقای بایدن مدار. همراه با دو تن از آقای بایدن طولانی ترین خدمت خواص – استیو Ricchetti و مایک Donilon – آنها متقاعد تقریبا نامزد این دوره مناسب است.

زمانی که رئیس آماده بود خانم Bedingfield برگزار شد تا تلفن خود را به ثبت.

آن روز در اوایل بهار سال 2019 portended یک تعریف جدید برای آقای بایدن: خود درونی دایره برای چندین دهه تحت سلطه بود با این مهم استثنا از همسرش جیل و خواهر والری. اما 50 سال سیاسی کهنه گسترش مغز خود اعتماد و کادر از زنان در حال حاضر گنجانده شده است کمک کرده اند شکل – و حتی نجات یک کمپین است که whipsawed آقای بایدن از اوایل علاقه به ناامید کننده چاره اندیشی موقت و در نهایت به آینده نگر دموکراتیک نامزد.

“ما لازم نیست که یک مقام ارشد جلسه در مبارزات انتخاباتی که در آن زنان هستند و حداقل نیمی از این نشست گفت:” خانم Bedingfield معاون مدیر کمپین که به پیوست آقای بایدن در طول سال های پایانی خود را به عنوان آقای اوباما معاون رئیس جمهور. آقای بایدن او گفت: “آگاه از این واقعیت است که ما را متفاوت تجربه های زندگی به جدول و که که با ارزش است” در حالی که همچنین با دیدن زنان و مردان به طور برابر در انتخابات ریاست جمهوری سیاست است.

آن را حیاتی پویا برای یک سیاستمدار حرفه ای که مشخص شده است توسط هر دو موفقیت و تناقضاتی که در آن زنان نگران هستند و همچنین برای حزب خود را که دوباره نامزد یک مرد با وجود در طول تاریخ متنوع زمینه که محرک بسیاری از دموکراتها امیدوار است که در نهایت می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری.

بر این اساس آقای بایدن می گوید که زنان در حال رهبران در مبارزات انتخاباتی خود و اطمینان رای دهندگان آنها باقی خواهد ماند تا در کاخ سفید. او قول داد روز قبل از کارولینای جنوبی اولیه به یک زن سیاه و سفید خود را برای اولین بار دیوان عالی کشور نامزد. پس از گرفتن دستور کامل از نامزدی مبارزه با بیش از هفته بعدی او به نام دموکراتیک عمل جن اومالی دیلون به عنوان مدیر کمپین و وعده داده شده برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا.

آقای بایدن قبلا وظیفه خانم دونن با پیشرو مبارزات انتخاباتی خود را پس از یک شرم آور چهارم-پایان محل در آیووا ماه گذشته.

خانم دان در حال حاضر پیوند با دیگر بالا زنان مشاوران: خانم Bedingfield و Symone ساندرز که برای مبارزات انتخاباتی به عنوان یکی از بسیاری از مشخصات بالا, سیاه, زنان استراتژیست. خانم دان نیز توصیه می شود آقای بایدن را اومالی دیلون دائمی خود را مدیریت.

خانم Bedingfield و آقای بایدن اولین مدیر کمپین گرگ شولتز در ضمن تا به حال ساخته شده است یک تیم با زنان بالای بخش های مختلف:, سیاست, سیاسی, توسعه, تحقیقات, جمع آوری کمک های مالی و حسابداری. و آقای بایدن را سفر رئیس ستاد آنی است Tomasini او نامزد روز به روز چوپان.

که قابل توجه صف برای یک مرد که از سن به شدت مردسالار عصر. او پیوست یک مرد سنا در سال 1973. او پس از تألیف خشونت علیه زنان عمل می کنند اما نیز شده است harangued بیش از او دست زدن به آنیتا هیل اتهام آزار و اذیت جنسی علیه کلارنس توماس قبل از سال 1991 دیوان عالی کشور تایید. آقای بایدن گفت که به رهبری او را به استخدام زنان اولین بار به کمیته قضایی مجلس سنا هر چند او هرگز شخصا عذرخواهی به خانم هیل برای هر چیزی او را به عنوان رئیس به جای مراجعه کننده به طور کلی به نحوه دیگر سناتور درمان او.

خانم دان گفته است که آقای بایدن را “جهان” به می خواهید زنان به چالش کشیدن او. اما او و دیگر زنان منحرف اعتبار برای مبارزات انتخاباتی خود برگرد با اشاره به جاهای دیگر از جمله در مردانی که باقی می ماند وسایل.

“کمپین موفق هستند در مورد این” خانم دان گفت: “نه تفریق.”

در حالی که خانم دان صرف مقدار زیادی از زمان خود را در فیلادلفیا ستاد قبل از آن بود توقیف توسط coronavirus سه نفر از آقای بایدن قدیمی-گارد – آقای Donilon خود speechwriter و آگهی گورو از اوایل 1980s و سابق ستاد آقای Ricchetti و بروس نی – تشکیل شده از یک سفر عماد با نامزد. هنوز هم مصاحبه با نزدیک به یک دوجین بایدن مشاوران و متحدان روشن ساخته است که زنان یک نیروی محرکه نامزد و مبارزات انتخاباتی خود را.

زنان در اتاق بودند که آقای بایدن معکوس خود را از دهه های طولانی برای حمایت از هاید اصلاحیه منع پول فدرال برای پرداخت سقط جنین. آنها به کمک نرم خود را defensiveness در مورد طولانی انتقادات بیش از خانم هیل. زنان و خواست آقای بایدن به بحث بیشتر آشکارا در مورد یک بیماری ناتوان کننده لکنت که او آموخته است که به مدیریت به عنوان یک پسر او قانع کننده نبود یک ضعف اما یک انسانی قدرت است.

زمانی که آقای بایدن اعطا خانم دونن نهایی قدرت تصمیم گیری پس از آیووا, قفقاز, او به سرعت نقل مکان کرد. او استخدام اومالی دیلون که هرگز به طور مستقیم مشغول به کار برای آقای بایدن برای نظارت بر نوادا عملیات. خانم ساندرز رهبری به کارولینای جنوبی است.

این کشورها احیا مبارزات انتخاباتی خانم دان گفت: “در آستانه سقوط است.”

خانم Bedingfield و خانم ساندرز به خصوص آوازی در فشار دادن آقای بایدن به قید وثیقه در نیوهمپشایر هنگامی که مشخص شد او می خواهم از دست دادن بد وجود دارد. آنها کمک کرد تا او را متقاعد کرد تا بازدید کارولینای جنوبی برای یک تجمع دوستانه چمن قبل از سفر به نوادا است.

“وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک پنجم پایان در یک سالن در نیوهمپشایر و پنجم-پایان محل که در کارولینای جنوبی گیری در مورد که در آن ما فکر مبارزه ما به نوبه خود در اطراف” خانم Bedingfield گفت.

در کارولینای جنوبی یک روز پس از مهم دوم-محل نوادا پایان خانم ساندرز مهندسی خصوصی خار از لحظه ملاقات بین آقای بایدن و خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn به عنوان دولت قدرتمند ترین حزب دموکرات میزبانی خوش آمدید برای دریافت کنگره سیاه حزبی. روز بعد آقای Clyburn تحویل عاطفی حمایت خود را برای یک حرکت گسترده اعتبار برای تبدیل یک رود آقای بایدن پیروزی به جیغ وداد بازی کردن و راه اندازی خود را در ماه مارس افزایش است.

بلافاصله پس از کارولینای جنوبی آن خانم دونن خانم Bedingfield و خانم ساندرز مدیریت گردباد مذاکرات با زمانی رقبا را به تجمع در پشت سابق معاون رئیس جمهور از رفتن به سه شنبه. آنها در نهایت هماهنگ قابل توجه صحنه در دالاس با آقای بایدن در کنار پیت Buttigieg Amy Klobuchar و بتو o’rourke در یک نمایش قدرت از شب قبل آقای بایدن برنده 10 از 14 مقدماتی.

که تحکیم دموکراتیک جناح به پایان رسید برنی ساندرز’ امید برای نامزدی.

هیچ کدام از این ها باعث می شود تا برای این واقعیت است که یک زن نمی تواند رئیس جمهور منتخب این سال است. اما لیلی, Adams, که کار را برای نامزد دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 و سناتور کامالا هریس این چرخه آقای بایدن را رویکرد مهم است به رسمیت شناختن از لحظه ای.

“معمولا هنگامی که وجود دارد سخت ترین شانس موفق ترین افرادی که آماده هستند به راه رفتن را از طریق آتش سوزی زنان هستند چرا که در بسیاری از موارد آنها مواجه ایم که مانع هر مقدار تعصب” خانم آدامز گفت. “اهمیت تنوع در تیم نیست فقط به این دلیل آن را درست انجام بلکه به دلیل آن چیزی هوشمند برای انجام.”

هیچ یک از زنان در سراسر آقای بایدن خود را به عنوان supplanting هر کسی. خانم دان گفت: جیل بایدن و والری بایدن اونز در حال حاضر بالا به عنوان “اصول در حق خود” – واقعی الحاقات از نامزد. خانم Bedingfield متون به طور منظم با نامزد و همسر.

وال به عنوان آقای بایدن تماس خواهر خود موفق برادر بزرگتر سیاست دهه اول شدن به مدیریت مدرن آمریکا و یا مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. آقای بایدن هنوز اعتماد آقای Ricchetti شاید بیش از هر کسی دیگر از جیل یا وال. و هیچ تازه وارد مسابقات آقای Donilon راحتی با آقای بایدن صدای.

“واقعیت این است که او ارزش روابط و وفاداری” خانم دان گفت: “به این معنا نیست که او نمی تواند ایجاد امکانات جدید.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de