دیدار با وکیل مهاجرت در تلاش برای خدمت 2,000 پناهندگی پناهجویان

آن اغلب تنها یقین در شارلین D mayra christina زندگی این روزها عدم قطعیت است. اما همیشه وجود دارد راه هایی برای حفظ برخی از صورت ظاهر از معمول است.

این اواخر ژانویه صبح شروع می شود مانند بسیاری از دیگران: با یک قوری چای آورده و از او ویسکانسین خانه steeping بعدی به او صبحانه هتل. او پستال کارکنان هتل او در حال حاضر در اول نام شرایط با پوشیدن بنفش تی شرت از دختر کالج دانشگاه ویسکانسین در استیون پوینت. او موهای سیاه و سفید است که آرام و با رنگ خاکستری و به عنوان او هرچه برخی از چای جوک که او را تبدیل به مادرش. این آرامش قبل از طوفان است.

یک مهاجر خودش که رشد می خواستم هرگز به یک, وکیل او در حال حاضر از چند دهه به یک حرفه ای در خط مقدم از قانون پناهندگی. در گذشته کسانی که در خط مقدم بوده است در گواتمالا و یونان.

امروز اساسا تبدیل متحده پناهندگی سیستم آن را به معنای کار در خارج از سابق دندانپزشک منشی در ماتاموروس, مکزیک. وجود دارد حدود 2000 مهاجران (یک شماره خاص است که سخت به سنجاق کردن) در این شهر است. خانم D mayra christina رفت و آمد هر روز صبح از Brownsville, Texas. او یکی از تنها وقت آمریکا وکیل مهاجرت, کار در شهر است.

“ما برخی از چالش ها اما حداقل در زمین – منظورم این است که هیچ راه دیگری برای انجام این کار,” او می گوید.

او نیست به نمایندگی از مهاجران در مهاجرت رسیدگی فقط ارائه ده ها تن از مشاوره رایگان در هر روز و اتصال آنها را با وکلا در سراسر ایالات متحده – حقوقی معادل یک پرستار تریاژ مسابقه از بیمار به بیمار است. اگر خود را در مورد قوی نیست او مذاکرات آنها را از طریق مکزیک روند پناهندگی و اشاره آنها را به یک وکیل مکزیکی. یک “مقدار عادلانه” آنها را رها کردن و رفتن به پشت او می گوید:.

که یکی از نتایج مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امیدوار است آن را به عنوان به عنوان وکیل مدافع و طرفداران می گویند که در آمریکا پناهندگی سیستم غیر قابل تشخیص از آن پس از جنگ جهانی دوم ریشه. در حالی که به دیوار فیزیکی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده در سال 2016 مبارزات انتخاباتی به عنوان یک راه برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی باقی می ماند تا حد زیادی unbuilt این سیاست های جدید و برنامه های ایجاد یک دیوار نامرئی از بوروکراسی و پنهان کاری ساخته شده است که حقوقی مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی تقریبا غیر ممکن است.

در مرز وکلای مدافع می گویند ساله مهاجر حفاظت پروتکل (MPP) – همچنین به عنوان شناخته شده “باقی می ماند در مکزیک” است که نیاز به بیش از 60,000 پناهندگی پناهجویان به صبر در مکزیک در حالی که پرونده آنها در حال بررسی است – از رده خارج و جایگزین سریع تر و مرموز تر برنامه های خود را.

افزایش پناهندگی ادعا می کند ساخته شده است این برنامه لازم مهاجرت سازمان گفته اند. از دولت در چشم انداز برنامه ها کمک کرده اند برای استراحت بار در مرز عوامل نزدیک درک “نقاط ضعف” در پناه قانون جلوگیری آینده ادعا و حل و فصل موجود ادعا می کند به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

در عین حال مهاجران به دنبال پناهندگی در آمریکا برخوردار هستند به دلیل روند بسیار شبیه به شهروندان ایالات متحده و آنچه پس از یک سخت اما عادلانه سیستم است که محروم کردن به سایه اخراج ماشین وکلای مدافع می گویند. حتی دولت پناهندگی ماموران و قضات مهاجرت می گویند که آنها به طور فزاینده ای در بسته خروج از رسیدگی است.

هنری Gass/کریستین ساینس مانیتور

شارلین D mayra christina یک وکیل مهاجرت از ویسکانسین, اسکورت یک خانواده از پناهجویان از مکزیک فقط paroled به ایالات متحده به یک ترمینال اتوبوس. اخیر سیاست های اجرا شده توسط برگ برنده دولت ساخته شده اند تامین پناهندگی در آمریکا تقریبا غیر ممکن است.

“یک بحران وجود دارد اما آنها آن را به مراتب بدتر انجام چیزهای شبیه به این می گوید:” Michael Knowles ملی کشورهای مستقل مشترک المنافع شورای سخنگوی اتحادیه است که نشان دهنده پناهندگی افسران در U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS). “بحث ما این است که شما لازم نیست مقابله با بحران با ریختن بنزین بر روی آن. شما نمی بازداشتن مردم بودن بی رحمانه به آنها.”

“اگر شما بازگشت به جنگ جهانی دوم و پیدایش بین المللی حمایت از پناهندگان سیستم آن متولد شد در بحران” می افزاید: آقای Knowles. “شما باید به درستی از منابع سیستم خود را به مقابله با حجم و پیچیدگی و همه چیز که می رود همراه با در حال اجرا یک برنامه شبیه به این. شما نه تنها آن را تعطیل و تبدیل همه آنها را دور.”

شش روز در هفته

خانم D mayra christina کار کرده است در ماتاموروس شش روز در هفته به مدت چهار ماه. او مشغول به کار در قانون پناهندگی پس از سال 1980 هنگامی که او به طور داوطلبانه در آریزونا کمک به مهاجران که از فرار در جنگ های داخلی در مرکزی امریکا است. آن را شبیه به گیربکس او می گوید: به جز آن در ایالات متحده و “آن را به عنوان بی رحمانه است.”

“هنوز بسیاری از آنها برنده خود را در موارد” او می افزاید. “اما وجود دارد اذعان که وجود دارد یک جنبش از افرادی که در حال فرار از” خشونت های جدی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز مطرح شده و این بار موفق ادعای پناهندگی از جمله از بین بردن ترس از باند و خشونت خانگی به عنوان معتبر زمینه را برای پناهندگی. در سال گذشته بخش عدالت و امنیت با صدور مشترک موقت نهایی قانون جلوگیری از پناهندگی برای هر مهاجر بود که رد پناهندگی در یک کشور سوم ،

DHS نیست پاسخ به سوالات دقیق از مانیتور است.

در ماه ژانویه و سخنرانی اقدام DHS وزیر چاد Wolf مشخص شده که چگونه این بخش پرداختن به مرز بحران است.”ما اساسا به پایان رسید گرفتن و انتشار, از بین بردن موذی انگیزه ای برای بهره برداری از کودکان برای ورود به ایالات متحده,” او گفت:. “ما ابزار بیشتر از همیشه قبل از به سرعت حذف و بازگشت و بازگرداندن بیگانگان که به طور غیرقانونی عبور از مرزهای ما. ما در پایین ترک خورده پناهندگی تقلب در سراسر هیئت مدیره.”

تعداد مهاجران پس از رسیدن به مرز جنوبی کاهش یافته است به طور پیوسته به مدت هشت ماه گذشته, با توجه به U. s. گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) آمار. از طریق دسامبر 2019 تنها 187 مردم ساخته شده بود موفق ادعای پناهندگی در MPP با توجه به سوابق معاملاتي دسترسی تهاتری در دانشگاه سیراکوس (TRAC).

در ضمن دادگاه مهاجرت شده اند به آرامی کار را از طریق جمع شدن بیش از 1 میلیون نفر. مهاجرت قضات تصمیم گرفت یک شماره ثبت از ادعای پناهندگی در سال مالی 2019 – با 99 درصد از پناهندگی-متقاضیان حضور در جلسات آنها – با توجه به TRAC گزارش.

تقریبا 47,000 از آن دسته از متقاضیان و یا 69 درصد شد, تکذیب پناهندگی و یا کمک های دیگر با متقاضیان توسط وکیل دو بار به عنوان موفق به عنوان کسانی که بدون نمایندگی. از طریق دسامبر 2019 فقط 4.7 درصد از مهاجران در MPP نشان داده شد با توجه به TRAC.

در نتیجه وارد Ms. D mayra christina. در اواخر ماه ژانویه صبح پس از خروج از هتل خود را برای Matamoros او می یابد او اولین مشتریان را حتی قبل از رسیدن به مرز.

یک خانواده مکزیکی – یک زن با دو پسر و دو دختر و به دنبال ایستگاه اتوبوس. آنها در حال حمل وسایل خود را در پلاستیک CBP, کیسه, laces حذف شده اند از کفش خود را. آنها بومی خانواده از Chiapas, دولت, و آنها باید بلیط گرجستان, جایی که آنها خواهید بود به ماندن در حالی که پناهندگی خود را ادعا می کنند در حال بررسی است.

آنها لازم نیست زیاد صحبت می کنند اما خانم D mayra christina راهنمای آنها را به ایستگاه می شود و آنها در واقع قبل از او عبور به مکزیک. پناهندگی پناهجویان از مکزیک هستند طبعا معاف از انتظار در مکزیک تحت MPP. به جای آنها موضوع را به “اندازه گیری” یک سیاست است که محدودیت تعداد پناهندگی ادعا می کند که می تواند ساخته شده در بنادر از ورود در هر روز.

“هنگامی که آنها شروع به اندازه گیری ما همه عصبانی اما پس از آن زمانی که گیربکس در آمد ناگهان ما مثل, ‘Meh, اندازه گیری,'” می گوید: خانم D mayra christina. “این یک مسابقه به پایین.”

هنگامی که او در نهایت آیا عبور از مرز ده ها تن بیشتر پناه جویان در حال انتظار را در خارج از دفتر.

هنری Gass/کریستین ساینس مانیتور

گاه در ماتاموروس مکزیک که در آن حدود 2000 مهاجران ماندن در حالی که خود آمریکا پناهندگی موارد اقدام به عنوان مورد نیاز توسط “باقی می ماند در مکزیک” سیاست. وکیل مهاجرت در مرز این باور است که مرحله به مرحله با پناهجویان در حال حاضر قرار داده و به مرموز تر برنامه های طراحی شده برای حل و فصل ادعا می کند سریع تر است.

El campamento

مرکز متمرس حدود 500 متری به مکزیک استفاده می شود به مطب دندانپزشک است اما در حال حاضر اجاره توسط وکلای خوب دولت غیر انتفاعی بودجه Ms. D mayra christina و یک همکار. در سراسر خیابان است که یک اردوگاه که در آن بین 1500 و 2500 پناه جویان زندگی شده اند در حالی که پرونده های آنها در حال انتظار.

چادر بناهای تحت ابریشم درختان از جاده به بانک از ریو گراند پر کردن زمین فوتبال و یک زمین بسکتبال است. هدف این پست در حال حاضر لباس خط. دود ریش تا از کوره های چوب و آتش سوزی اردوگاه. برخی از مردم وجود داشته اند به مدت 10 ماه.

به نظر می رسد صلح آمیز و منظم وجود دارد تصفیه آب و ده ها تن از port-a-potties و جدید دوش اما دلایلی وجود دارد که چرا وزارت امور خارجه ایالات متحده نشان می دهد مسافران “ورزش افزایش احتیاط” در ماتاموروس.

“آن را امن نیست در اینجا می گوید:” ادوین آلوارز در اسپانیایی. او شده است در این اردوگاه با پسر خود برای پنج ماه پس از فرار خود را بومی ونزوئلا است.

وجود دارد هیچ چراغ در اردوگاه و هر کسی می تواند راه رفتن را به هر چادر در هر زمان. زمانی که خانم D mayra christina در دیدار با پناه جویان آنها به او بگویید که آنها اغلب انتظار بود ربوده شد.

در عین حال یکی از ضروری ترین ویژگی های کار او کمک به مهاجران که هرگز نباید در قرار دادن گیربکس در همه. “جمعیت های آسیب پذیر” مانند کودکان بیمار قرار بود معاف از سیاست در عین حال خانم D mayra christina به طور منظم همراه آنها به مرز ایستگاه به آنها paroled به کشور است.

“من هنوز هم دیدن و دیده می شود بیشتر به دلیل روند در یونان – که یک کشور فقیر infrastructurally, اقتصادی, و همه چیز. آنها به نظر می رسد پله و یا تلاش به گام به وظیفه” او می گوید.

ایالات متحده او می افزاید: “به معنای واقعی کلمه میدارد این مردمی و افسردگی آنها را [در مکزیک] … شناخت و کامل است که بسیاری از آنها در حال رفتن به ماندن وجود دارد. آن را بیش از حد خطرناک است.”

تغییر در مرز جنوبی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید این تغییرات لازم برای مدیریت بحران ناشی از یک عمده فروشی تغییر در روند مهاجرت در مرز جنوبی.

در سال 2006 تنها 5 درصد از مهاجران غیر مجاز در مرز با ابراز نگرانی از اخراج و به کشور خود – اولین گام در روند پناهندگی. در سال 2018 42 درصد از مهاجران غیر مجاز در مرز با بیان این که ترس است.

که افزایش می تواند ناشی از “فشار” عواملی مانند بحران های سیاسی در ونزوئلا و هندوراس, باند خشونت در السالوادور و مکزیک و گواتمالا بدترین خشکسالی در 40 سال است.

اما آن را نیز می تواند در نتیجه به عنوان DHS نوشت: در یک ماه اکتبر 2019 ارزیابی MPP از پناهندگی و تبدیل شدن به “نزدیک به یک پیش فرض تاکتیک های استفاده شده توسط بیگانگان مستند نشده برای تضمین آزادی خود را به ایالات متحده است.”

بنابراین با سیاست های جدید دولت ساخته شده است که برخی از ظریف اما مهم ترفند – از جمله و نه درخواست مهاجران اگر آنها از ترس در حال ارسال به مکزیک.

“مثبت طراحی این اطلاعات از بیگانگان به جای منطقی انتظار آنها را به جلو آمده و در ابتکار عمل خود را به خوبی می تواند افزایش meritless ترس ادعا می کند” ارزیابی گفت.

این ویژگی به تنهایی باید ارائه گیربکس های غیر قانونی می گوید: آقای Knowles سخنگوی ملی خدمات مهاجرت و شهروندی شورای 119 یک اتحادیه است که نشان دهنده برخی از 13,500 USCIS کارکنان از جمله پناهندگی کردند.

به طور خاص سیاست می تواند نقض عدم اجبار – تعهد تحت قوانین بین المللی ممنوع غیر ارادی بازگشت پناهندگان به سرزمین های که در آن زندگی خود را و یا آزادی ممکن است در معرض خطر.

آنها بدون شک کمک به نوبه خود به دور مردم با احمق ادعا می کند می گوید: آقای Knowles “اما آن را نیز جلوگیری افرادی که [مشروع] ادعا می کنند از داشتن خود را در موارد نسبتا شنیده می شود.”

پناهندگی افسران احساس آنها در حال “ساخته شده به همدستی در” برنامه هایی که ممکن است قانونی او می افزاید. MPP “پرواز در صورت از ما انسانی, سنت, شخصیت های کشور ما. همچنین بین المللی را نقض و قانون ایالات متحده.”

یک عصر جدید

پرونده های حقوقی به چالش کشیدن MPP قانونی در حال کار راه خود را از طریق دادگاه اما این برنامه در حال حاضر در حال از رده خارج وکلای مدافع می گویند.

صدها نفر از مهاجران قبل از ساخت یک پناهندگی در ایالات متحده در حال حاضر پرواز به گواتمالا به ادعای خود شنیده وجود دارد تحت پناهندگی تعاونی توافق (ACA) بین دو کشور. (ایالات متحده نیز امضا ACAs با هندوراس و ال سالوادور اما از آنها شروع به در نظر گرفتن پناهندگی پناهجویان.) کودکان بی سرپرست هستند نه موضوع این توافق نامه و نه مهاجران که می توانید آنها را بیش از احتمال شکنجه و یا آزار و اذیت رنج می برند در کشور سوم.

CBP نیز راه اندازی سریع پناهندگی نقد و بررسی (PACR) برنامه و انسانی پناهندگی بررسی روند (HARP) در ال پاسو بخش در اکتبر 2019 با PACR گسترش به دره ریو گراند در ماه گذشته.

تحت PACR بر اساس گزارش پس از دستگیر مهاجران گرفته شده به CBP تسهیلات جایی که آنها را دریافت خواهید کرد تصمیم خود را در پناهندگی در 10 روز یا کمتر. آنها داده می شود یک روز برای تماس با خانواده و یا وکیل و سپس آنها را معتبر ترس مصاحبه با یک افسر پناهندگی. (هارپ در عمل در یک مد مشابه هر چند که در برنامه استفاده می شود تنها برای پناه جویان از مکزیک است.)

وکلای مجاز به دسترسی CBP امکانات بنابراین مهاجران حذف شده تحت برنامه های جدید هرگز یک وکیل و هرگز صحبت با یک قاضی مهاجرت.

آنها “سریع اخراج ماشین آلات می گوید:” ارین خار ولا, کارکنان, وکیل تگزاس, حقوق مدنی, پروژه.

“PACR و چنگ و ACA همه آنها اتفاق می افتد از آغاز تا پایان تحت نظارت CBP,” او اضافه می کند. “من فکر نمی کنم که این یک اشتباه است. من فکر می کنم که عمدی برای حفظ وکلا به دور از این.”

“با در نظر گرفتن عوارض آن”

MPP اجرا شد در بخشی به کاهش خطرناک جمعيت در بازداشتگاه شرایط که دیدم پنج مهاجر مرگ کودکان در CBP بازداشت در اواخر 2018 و اوایل 2019. سیاست “به طور طبیعی کاهش می دهد تعدادی از بازداشت شدگان در CBP ایستگاه های” دولت استدلال در یک طرح دعوی در دادگاه با هدف قرار دادن ازدحام بیش از حد در اواخر سال گذشته.

دعاوی واصل شده اند به چالش کشیدن PACR و ACAs و همچنین, اما به عنوان کسانی که دعاوی از طریق دادگاه این سیاست ها در محل باقی می ماند.

“ما عصبانی بودند در MPP و در حال حاضر من دوست دارم حداقل با گیربکس من مردمی را دیدم. PACR چنگ – من حتی نمی بینم مردمی” می گوید: خانم D mayra christina.

این یکی دیگر از اواخر ماه ژانویه و دیگری در هتل با صبحانه. او چای دوباره steeping توسط بشقاب او. او نتواند ویسکانسین برف به خصوص اما او رو به چشم انداز خود را, کودکان و نوجوانان بازدید و کمک به او را بیش از رخصتی بهار.

“این بوده است که زندگی خود را,” او می گوید. “زمانی که آنها جوان بودند آنها فکر کمپینگ به معنای این است که ما تا به حال برای رفتن به اردوگاه و ارائه خدمات حقوقی رایگان.”

“من برای آن را امضا دانستن این. این چیزی است که من در مورد آن را فقط طول می کشد عوارض خود را,” او می گوید. “ما فقط تلاش برای ماندن سست و انجام آنچه که ما نیاز به انجام در حال حاضر با یک چشم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im