دارو باید به شما بیشتر ایمنی

اوشو

در هند رودخانه گاومیش در حال لذت بردن از حمام خود را و الاغ در حال نوشیدن مردم در حال گرفتن حمام, لباس شسته و همان آب است که شاید مست بودن توسط برخی از. اما غربی رفتن به هند نمی تواند نوشیدن هر آب موجود به دلیل آب آلوده است amoebas و درست نیست برای نوشیدن. مصونیت او نابود شده است بیش از حد حمایت می کند.

واقعی پزشکی باید به شما ایمنی به جای آن را دور. این باید شما را قوی تر قادر به مبارزه با هر گونه عفونت به جای شما را ضعیف به طوری که شما در معرض انواع عفونت ها.

مشاهده شده است که افراد ثروتمند سقوط بیمار بیشتر از مردم فقیر. مردم فقیر نمی توانیم آن مردم ثروتمند می توانید. اگر فقیر می توانید مدیریت یک وعده غذایی در روز است که بسیار خوش شانس – اما آنها بیمار نیست. غنی مردم حتی در شرق بیشتر بیمار است. در آیورودا یک بیماری چند تعریف شده به عنوان سلطنتی بیماری است. اول شما باید قادر به پرداخت هزینه آنها.

معروف روانشناس دلگادو مشغول به کار بود در حیوانات. او شگفت زده می دانیم که اگر موش ها داده می شود یک وعده غذا در روز زندگی می کنند دو بار به عنوان طولانی; عمر موش ها که با توجه به دو وعده غذا در روز به نصف کاهش دهد. او خود را شگفت زده شد: مواد غذایی کمتر و عمر طولانی تر; مواد غذایی بیشتر و کمتر در زندگی.

در حال حاضر او با این نظریه که یک وعده غذایی است که کاملا به اندازه کافی; در غیر این صورت شما در حال بارگذاری سیستم هضم است و باعث کاهش طول عمر شما را. اما در مورد افرادی که در حال مصرف پنج وعده در روز ؟ دارو را نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به مرگ خواهد شد اما اجازه نمی دهد آنها را به زندگی می کنند یا نه. آنها را به سادگی روییدن.

کاملا جدید پزشکی رویکرد به تکامل است که طول می کشد توجه داشته باشید از طب سوزنی آیورودا طب یونانی و همچنین است که طول می کشد توجه داشته باشید از Delgado و تحقیقات او را که طول می کشد را به حساب این واقعیت است که انسان است نه یک ماشین. انسان چند بعدی معنوی و او باید درمان شود به عنوان یک انسان این است که قابل پیش بینی نیست اما با بسیاری از ابعاد.

سلامت باید تعریف منفی: شما لازم نیست که هر بیماری پس شما سالم هستند. سلامت باید در پیدا کردن برخی از مثبت تعریف. همه روش های دیگر که استفاده شده است در سراسر جهان در حال حاضر عملکرد به عنوان اگر آنها در برابر یکدیگر. باید آنها را به یک سنتز و آن را به شما نمایش بهتر است.

700 بیوالکتریک نقاط کشف شده توسط acupuncturists هزاران سال پیش را دوباره کشف شده توسط Kirlian photography. او تصویر آنها را و شما می توانید آنها را به حساب وجود دارد دقیقا 700. آن است که در حال حاضر به خوبی شناخته شده توسط جراحان مغز به خصوص که همه چیز است و مرکز آن در مغز است. اگر دست خود را فلج می شود آن است که احمق به درمان ، برخی از مرکز در سر خود کنترل این دست و این مرکز به درمان می شود.

دیر یا زود کل پزشکی در حال رفتن به تبدیل شدن به توسط مغز مراکز. کسانی که مراکز کنترل همه چیز در بدن است. هنگامی که چیزی را اشتباه می رود و در مرکز آن است که تنها به صورت نمادین نشان داده شده در قسمت بیرونی بدن است. شما شروع به درمان بخش خارجی; شما نمی رفتن عمیق به اندازه کافی. (خلاصه از “سقراط مسموم دوباره پس از 25 قرن’.اوشو بار بین المللی. حسن نیت ارائه میدهد اوشو بنیاد بین المللی. www.osho.com)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>