دانشجویان پزشکی در اروپا و آمریکا برای انتخاب اولیه درجه به مبارزه با کروناویروس

دانش آموزان جوان فقط به پایان رساندن دانشکده های پزشکی اروپا و آمریکا هستند که با عجله به بيمارستان غرق جدید کروناویروس برای مبارزه با جهانی بهداشت فاجعه است.

بسیاری از آنها صرف نظر کردن از نهایی انتخابی کلاس, ورود به زوم و یا Webex گره خورده است به قرائت سوگند نامه بقراط و پوشیدن دنده محافظ برای شروع حرفه خود را اغلب در مناطق دور از تخصص آنها برنامه ریزی به دنبال.

“ما به پایان رسید و امتحانات در ماه مارس و دو روز بعد از ما خواسته شد اگر ما را داوطلبانه به کار در بیمارستان. ما حتی نمی باید ما نتایج و سپس گفت:” کارولین Olabisi, 29 که آموزش دیده در لندن است. برخی از امتحانات نهایی لغو شد به دلیل نگرانی های ایمنی.

“آنها فقط به ما ارسال یک ایمیل گفت: ما اعطا شده است درجه در همان روز ما به نتایج ما.” او شروع به کار در یک بیمارستان لندن سه هفته پیش.

“در حال حاضر ما فقط باید یاد بگیریم در کار” دکتر Olabisi گفت. “این هفته من تا به حال به انجام دو 12 ساعت پرستاری شیفت شده اند و قرار دادن IV خطوط تحت نظارت از مشاوران است. چیزهایی که من معمولا نمی تواند انجام است.”

جولیا Probert می گوید او یک اپیلاسیون و پایانی دوره از عصبانیت’ به عنوان او reckons با امکان پیمانکاری Covid-19.

عکس: Yana Paskova برای وال استریت ژورنال

جولیا Probert, 31, رفتن به اقامت در روانپزشکی در بیمارستان عمومی ماساچوست در ماه جولای. اما تا آن زمان او گزارش برای انجام وظیفه در بیمارستان بلوو در نیویورک داشتن امضا برای اوایل فارغ التحصیلی از دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی.

آخرین Coronavirus

  • رئیس جمهور تهمت نشانه حمایت خود را از تظاهرات در برخی از پایتخت دولت در برابر stay-at-home سفارشات.
  • موارد تایید شده در ایالات متحده گذرانده اند 706,000 و مرگ و میر را در صدر 37,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.
  • آمریکا و اروپا بزرگترین اقتصادهای حساب برای برخی از دو سوم از تایید عفونت است که پیشی 2.2 میلیون نفر در سراسر جهان این هفته است.

“بهتر است به عنوان بسیاری از که ممکن است, حتی اگر آنها نسبتا غیر ماهر دست مانند معدن” دکتر Probert گفت. پس از موافقت فارغ التحصیل زود او گفت: او تا به حال “یک اپیلاسیون و پایانی دوره از عصبانیت” را به عنوان او reckons با امکان پیمانکاری Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید, و شگفتی او چگونه می تواند کمک بسیاری در بیمارستان است.

او دریافت که او چه می گوید تسریع اما هنوز کامل آموزش حفظ حمایت از زندگی و نحوه قرار دادن و حذف دنده محافظ با خیال راحت. برای اولین بار در هفته دکتر Probert—در توصیف کار خود را شناسایی به عنوان یک “Covid-19 junior پزشک”—به طور عمده شده است در حالت آماده به کار به صورت داخلی-گروه پزشکی در Bellevue, آماده به آن می شود در صورتی که واحد غرق می شود و یا پزشکان دیگر بیمار قرار می گیرند.

بخش هایی از بیمارستان احساس خالی او گفت: از آنجا که روش انتخابی لغو شده است. اما او شده است heartened برای دیدن دیگر پزشکان از تخصص های دیگر کمک و تبادل نظر در با این حال آنها می توانند. “این باعث می شود شما احساس می کنید امیدوار,” او گفت:.

در سراسر جهان مراقبت های بهداشتی حرفه ای پوشش تا به تحسین بیماران دوره نقاهت بعد از کروناویروس جدید. عکس: Juan Carlos Cardenas/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

آن را نه تنها در نیویورک فعلی کانون در ایالات متحده شیوع جوان که پزشکان در حال پیش نویس به بخش اولیه است. اوایل فارغ التحصیلی جای گرفته اند در ماساچوست, اورگان, لوئیزیانا و در جای دیگر در سراسر کشور.

این فارغالتحصیلان که همسان به اقامت برنامه در ماه مارس هنوز میله میله برای شروع این برنامه در ماه جولای. اما تا آن زمان بسیاری از امضا کرده اند کوتاه-مدت قرارداد برای کار در بیمارستان های خود را در ارتباط با دانشکده های پزشکی و یا در جای دیگر در هر چه ظرفیت آنها می توانند.

دولت مجوز سازمان را تایید نامتعارف اشتغال موقت اجازه می دهد این پزشکی-فارغ التحصیلان مدرسه به تمرین با نظارت دکتر می گوید Alison Whelan, افسر ارشد پزشکی برای Association of American Medical Colleges.

ابیگیل ریس که فارغ التحصیل زود از دانشگاه ناتینگهام می گوید گروه های ‘prepped صورت تدریجی trickled ورودی. در حال حاضر ما در حال پرتاب به پایان عمیق.’

عکس: ابیگیل ریس

او می گوید: بیمارستان های در حال احداث نقش های جدید برای کارگران جدید: اختصاص شغل آنها را به عنوان کاتبان برای نوشتن یادداشت های یک دکتر انجام یک معاینه فیزیکی سازماندهی نتایج آزمایشگاهی و یا صحبت کردن با مردم در مورد اینکه آیا آنها نیاز به آزمایش یا کسانی که می خواهید برای بررسی در عزیزان خود در داخل بیمارستان.

ترین سال چهارم دانش آموزان در حال حاضر به پایان رسید و مورد نیاز خود را به کار بالينی قبل از بيمارستان به حالت تعلیق در چنین چرخش در ماه مارس به صرفه جویی در دنده محافظ و محدود کردن دانشجويان از قرار گرفتن در معرض ویروس. زمانی که عرضه و آمد بسیاری از شروع به پریدن کرد در این فرصت برای پیوستن به صفوف سایر پزشکان در خط مقدم.

دانشگاه ایلینوی دانشکده پزشکی فارغ التحصیل 192 دانش آموزان در اوایل و یا در حدود دو سوم از کلاس خود است. دانشگاه پزشکی ماساچوست به مدرسه نقل مکان کرد تا فارغ التحصیلی برای 135 دانش آموزان است. دکتر Probert یکی از 52 دانش آموزان از کلاس او را از 122 در دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل در اوایل ماه آوریل حدود یک ماه جلوتر از برنامه.

در U. K, دکتر Olabisi یکی از 7,500 به تازگی پزشکان واجد شرایط که در حال اضافه شدن به انگلستان سلامت-مراقبت از نیروی کار سه ماه زود است. پس از کلی نظام پزشکی به دولت بدن است که حفظ این کشور ثبت نام از پزشکان و باز ثبت نام در هفته گذشته آن را سریع ردیابی حدود 3000 آنها.

Coronavirus منابع

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • آخرین Coronavirus و کسب و کار
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

شناخته شده به عنوان موقت, پزشکان, آنها خواهد بود وظیفه با در نظر گرفتن یادداشت ها دور ساخت بخشها و سفارش انجام شد. و با حدود یک در چهار کشور پزشکان یا بیمار یا در انزوا آنها ممکن است مورد نیاز برای مدیریت بیماران.

“هر هفته آن را درست کردم و بیشتر و بیشتر شدید. هفته اول من احساس مانند آنها نیاز ندارد من وجود دارد بارهای از مردم وجود دارد و در این هفته بوده است وجود دارد بنابراین مقدار فشار است. من فکر نمی کنم آن را بهتر,” دکتر گفت: Olabisi. در بیمارستان که در آن او داوطلبان افرادی هستند که از آنجا خارج تخصص های مختلف است. پس از اعمال جراحی غیر ضروری لغو شد در 17 مارس جراحان انجام شده است پرستاری شیفت برای کمک به.

مانند بسیاری دیگر از نهایی-سال پزشکان در انگلستان دکتر Olabisi شد و با توجه به تکمیل انتخابی آموزش در خارج از کشور و پس از آن او را مجبور به صرف زمان سایه دبیرستان دکتر و حضور و سخنرانی در دانشگاه آماده شدن او را برای کار می کنند. او و همسالان خود را پس از آن تا به حال یک تعطیلات تابستان قبل از شروع کار در ماه اوت است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

برخی می گویند آنها احساس فشار به داوطلب. “پزشکی ما مدرسه نگه می دارد گفت: این است که داوطلبانه این کار داوطلبانه است اما هیچ چیز تا به حال که ساده” گفت: ابیگیل ریس 22 ساله که فارغ التحصیل زود از دانشگاه ناتینگهام در 8 آوریل. “یک دکتر است, همه من همیشه می خواستم پس از آن احساس می کند تقریبا متضاد با منطق در برابر آن است. آن را احساس نمی کند داوطلبانه در قلب من است.”

یک تصویر از ابیگیل ریس و همکلاسی هایش’ فارغ التحصیلی در زوم.

عکس: ابیگیل ریس

دکتر ریس شروع خواهد شد کار در ناتینگهام در انگلستان در اواخر مارس داشتن متعهد سوگند دانشجویان پزشکی بیش از زوم با 250 دیگران در کلاس فارغ التحصیل شدن او.

“ما prepped برای شروع کار می کنند اما ما prepped صورت تدریجی trickled ورودی. در حال حاضر ما در حال پرتاب به پایان عمیق,” او گفت:.

در جای دیگر در اروپا دانشجو پزشکان در حال شتاب به بیمارستان هر چند در برخی از کشورها آنها را به نقش های دیگر به عنوان پرستار و پرستار. در ایرلند پزشکان از دانشگاه کالج دوبلین شروع به کار خواهد کرد در 25 مه به جای در ماه جولای.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما و یا کسی که شما می دانید که در سال گذشته خود را از دانشکده پزشکی ؟ چه تجربه شما بوده است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

فی Gishen مشاور پزشک و کارشناسی پزشکی در دانشگاه کالج لندن دانشکده پزشکی گفت: این تصمیم به دانشجویان تحصیلات تکمیلی در اوایل این بیماری همه گیر بدتر شده است. “زمان عاقلانه ما رو از طریق امتحانات توسط پوست از دندان های ما,” او گفت:. UCL همگروه بود و در میان برای اولین بار در کشور فارغ التحصیل شد.

“آنها بسیار مستعد و در حالی که ما به طور معمول دوست داشت به آنها آمادگی بیشتر برای تمرین و بیشتر کارآموزی-نوع سایه از پزشکان در بیمارستان آنها بسیار پخته شده — آنها تقریبا آماده,” دکتر گفت: Gishen.

جولیا Probert که گزارش برای انجام وظیفه در بیمارستان بلوو در نیویورک می گوید: او است heartened برای دیدن دیگر پزشکان از تخصص های دیگر کمک به با این حال آنها می توانند.

عکس: Yana Paskova برای وال استریت ژورنال

نوشتن به ملیسا Korn در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>