مجله پزشکی مسائل اصلاح در مطالعه از داروهای ضد مالاریا

یک مطالعه گزارش شده است که در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار از سراسر جهان که داده شد کلروکين و هیدروکسی کلروکین شانس بهتر از بیماران که درمان دیگر.

عکس: جورج فری/ایسنا

یک مجله پزشکی صادر شده به اصلاح اخیر مطالعه بزرگ در دنیای واقعی اطلاعات بیمار پیدا کردن که داروهای ضد مالاریا نمی کمک به بیماران مبارزه Covid-19 و افزایش خطر ابتلا به مشکلات قلبی و مرگ.

لانست نوشته شده اصلاح آنلاین جمعه گفت که مطالعه کرده بود به اشتباه گزارش شده تعدادی از شرکت کنندگان از آسیا و استرالیا اما که به طور کلی یافته ها بدون تغییر باقی می ماند. آن را به دنبال انتقاد از بیش از 100 پزشکان و محققان که مشخص شده در نامه سرگشاده ای به مجله پزشکی و نویسندگان این مطالعه و نگرانی بیش از روش تحقیق و یکپارچگی داده های جمع آوری شده از 671 بیمارستان در سراسر شش قاره است.

در هفته گذشته در این مطالعه گزارش شده است که در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار از سراسر جهان که داده شد کلروکين و هیدروکسی کلروکین شانس بهتر از بیماران که درمان دیگر. این مطالعه همچنین نشان داد که استفاده از این قرص به نظر می رسد به منظور بالا بردن خطر قلب خواهد ضربان نامنظم و سریع تر از نرمال و در حال مرگ در بیمارستان است.

این پژوهش بر اساس سوابق پزشکی از 96,000 بیماران بستری در سراسر شش قاره با تایید موارد Covid-19 از دسامبر. 20 تا مارس 14. از مجموع 15,000 بیماران تحت درمان با داروهای مالاریا به تنهایی و یا در ترکیب با یک آنتی بیوتیک.

در نامه خود به لانست را سردبیر ریچارد هورتون و نویسنده مقاله را به دانشمندان و پزشکان مطرح شده سوال در مورد هر دو داده ها و روش های مورد استفاده در تجزیه و تحلیل آن است. در میان نگرانی این بود که نویسندگان نامناسبی تنظیم شده خود را برای تجزیه و تحلیل متغیرهای مانند عوارض و دوز ضد مالاریا نامه ای گفت:.

مرتبط

  • ایلینوی شل تر Coronavirus کنترل; روسیه تنظیم تلفات رو به بالا

آنها همچنین با اشاره به اختلاف در داده ها از استرالیا که لانست را اصلاح خطاب.

لانست نیز اصلاح شده ضمیمه گنجانده شده در این مطالعه.

این مطالعه به طور کلی یافته ها بدون تغییر باقی می ماند با توجه به اظهارات لانست از این مطالعه منجر نویسنده دکتر Mandeep Mehra و از این شرکت است که وارد پایگاه داده Surgisphere Corp. شرکت, موسس, دکتر Sapan دسای به همکاری نویسنده از مطالعه.

دکتر Mehra در بیانیه خود گفت که لانست اطلاع او و دیگر نویسندگان در اوایل این هفته از اختلاف در داده های گزارش شده توسط بیمارستان استرالیا و که آنها پس از کشف یک بیمارستان در آسیا بود و به اشتباه موجود در استرالیا داده است. دکتر Mehra, یک پزشک در Brigham و بیمارستان زنان گفت: محققان گزارش به روز شده داده ها به لانست و در حال آغاز یک بررسی مستقل از داده ها.

باز نامه مشخص شده 10 انتقادات و اشاره کرد که این مشکل در استرالیا اطلاعات “نشان می دهد که نیاز به چک کردن خطا در سراسر پایگاه داده است.” آنها همچنین با انتقاد از نویسندگان تصمیم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد که در بیمارستان ها و یا کشورها ارائه اطلاعات بیمار است.

رئیس جمهور تهمت مشخص شده یک سری از اقدامات در برابر چین در واکنش به پکن اقدامات اخیر در هنگ کنگ. او گفت که ایالات متحده نیز پایان ارتباط آن با سازمان بهداشت جهانی است. عکس: مندل فا نگن/AFP

نامه ای به نام برای شیکاگو Surgisphere برای به اشتراک گذاشتن حداقل جمع آوری اطلاعات بیمار در بیمارستان سطح.

دیوید Boulware های عفونی-بیماری پزشک است که منجر هیدروکسی کلروکین محاکمه در دانشگاه مینه سوتا و امضا کنندگان این نامه گفت: نگرانی وجود دارد بیش از مجموعه داده و بیش از چگونه آمار کشور شد جدول.

او گفت: آن را تبدیل به استاندارد برای پژوهشگران به ارائه داده های خام برای دانشمندان در روح شفافیت. “این بهترین عمل را داشته باشد د-شناسایی مجموعه داده های در دسترس, بنابراین مردم دیگر می تواند تکرار نتایج خود را” دکتر Boulware گفت. “انگار کل این موضوع شفافیت است.”

Surgisphere گفت: توافق آن با بيمارستان منع آن از به اشتراک گذاری اطلاعات خاص و پشت پایگاه داده خود را. داده ها-تجزیه و تحلیل شرکت گفت: انجام ممیزی مستقل برای رسیدگی به نگرانی در مورد آن داده ها و تجزیه و تحلیل.

Surgisphere را دکتر دسای در بیانیه ای گفت: “من این نامه را خوانده و هر گونه یافت نشد معتبر انتقاد که نه در حال حاضر شده است خطاب” یا لانست را اصلاح و یا شرکت خود را پاسخ ارسال شده بر روی وب سایت خود را. او اضافه کرد که شرکت خود را به پایگاه داده است که شبیه به دیگران است که در آن با استفاده از de-شناسایی داده و به عنوان نتیجه نمی تواند شناسایی بيمارستان.

آمار جهانی نشان می دهد بسیاری از کشورها موفق به گرفتن میزان coronavirus مرگ و میر; خانه تصویب یک لایحه به سهولت قوانین در چک Protection Program; یو پی اس اضافه کردن اوج surcharges برای آمازون و دیگر فروشندگان آنلاین به عنوان تحویل تقاضا soars. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Andre کوئیلو/گتی ایماژ

پزشکان و بیمارستان ها شروع به استفاده از داروهای ضد مالاریا در Covid-19 بيمار پس از چند کوچک در مطالعات خارج از ایالات متحده ارائه شده نشانه این داروها ممکن است کمک به درمان علائم. اخیرا هر چند تعدادی از مطالعات مطرح شده و سوالات در مورد مواد مخدر’ اثربخشی و ایمنی برای مبارزه با Covid-19.

سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داده است در مورد استفاده از مواد مخدر را در مقابل Covid-19 خواست که آنها می تواند استفاده شود تنها در آزمایش های بالینی در بیماران بستری. در ماه مارس این سازمان مجاز به استفاده از آنها در برخی Covid-19 بيماران به صورت اورژانس.

به عنوان یک نتیجه از لانست مطالعه سازمان بهداشت جهانی در این هفته متوقف شد ثبت نام بیماران در آزمایشات بالینی تست هیدروکسی کلروکین. فرانسه نیز ممنوع استفاده از این دارو به عنوان یک درمان برای Covid-19 بيمار.

لانست مطالعه نیست بیشتر از نظر علمی دقیق نوع ارزیابی از آنجا که بیماران مبتلا بودند به طور تصادفی برای دریافت یا مالاریا مواد مخدر یا نه و درمان داده نشده و تحت شرایط کنترل شده با دقت. نویسندگان این مطالعه نوشت که چنین دقیق بالینی هنوز هم مورد نیاز است.

هنوز نامه سرزنش لانست مطالعه برای صدمه زدن به ثبت کارآزمایی بالینی تصادفی تست ضد مالاریا. ده ها تن از جمله محاکمات در راه هستند از جمله توسط برخی از نامه نویسندگان.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

ثبت نام در دو مطالعات رهبری در دانشگاه واشنگتن آهسته پس از لانست مطالعه منتشر شده فقط به عنوان آن را تا به حال پس از مطالعات دیگر نگرانی از مواد مخدر گفت: Ruanne برنابا استادیار بهداشت جهانی و طب نظارت بر محاکمات است.

“این کار ما پس از آن به صحبت کردن با مردم در مورد آنچه در این مطالعات به معنی” دکتر گفت: برنابا که امضا این نامه است. “مردم واقعا می خواهید ما را به درمان و پیشگیری به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آنها داوطلب برای محاکمه.”

بیش از 400 نفر از افراد مورد مطالعه ثبت نام از ماه مارس در دادگاه تست مواد مخدر به عنوان یک پست-قرار گرفتن در معرض پیشگیری—حدود نیمی از این تعداد از افراد محققان پیش بینی کرده بود با این نقطه, دکتر برنابا گفت. ایمنی-نظارت بر هیئت مدیره روز پنج شنبه توصیه می شود مطالعه ادامه پس از بررسی اطلاعات بیمار است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Jared S. هاپکینز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>