پزشکی و شرکت های برنده شدن در تایید سریع Coronavirus آزمون

ابوت سریع تست دریافت FDA اضطراری مجوز.

عکس:
ابوت/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

شرکت های متمرکز بر محصولات بهداشتی و علوم زندگی در حال نورد از آزمون است که می تواند به سرعت تشخیص جدید کروناویروس در خارج از آزمایشگاه تنظیمات به عنوان مقامات و آزمایشگاه های سراسر کشور مسابقه به مقیاس تست.

با شروع این هفته ، Abbott Laboratories برنامه ای برای ساختن یک تست سریع و در دسترس برای استفاده در مطبها فوری-مراقبت از درمانگاه ها و دیگر تنظیمات از طریق یک ابوت دستگاه. این تست می تواند تشخیص این ویروس در نمونه بیمار در به عنوان چند به عنوان پنج دقیقه و بازگشت نتایج منفی در دقیقه 13.

روز جمعه شرکت گفت: سازمان غذا و داروی آمریکا ارائه شده در اورژانس مجوز به ابوت برای تست. این شرکت دریافت FDA اضطراری مجوز خود را تست آزمایشگاهی در اوایل ماه.

مربوط تصویری

FDA کمیسر Stephen هان گفت: این سازمان را تست کلروکين یک داروی ضد مالاریا به عنوان یک coronavirus درمان است. این دارو می تواند در خدمت به عنوان یک واسطه درمانی قبل از واکسن در دسترس می شود. عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

بسیاری از تست های تشخیصی تایید شده توسط FDA تا کنون برای Covid-19 بیماری ناشی از coronavirus انجام شده در آزمایشگاه بالینی تنظیمات گاهی اوقات منجر dayslong تاخیر اگر نمونه نیاز به حمل به محل دیگری است. موج جدیدی از نقطه از مراقبت های آزمون در مطبها و فوری-مراقبت از درمانگاه به طور بالقوه می تواند کاهش است که زمان انتظار و افزایش ظرفیت کارشناسان می گویند.

از ژانویه FDA اعطا کرده است 20 اضطراری مجوز مربوط به کروناویروس جدید و کار با حدود 230 تست توسعه دهندگان که یا انتظار می رود که به دنبال تصویب این سازمان در روز دوشنبه گفت.

تست جدید کروناویروس بدست کردن را شروع کند مانع این کشور پاسخ کلی و بسیاری از ایالات متحده labs هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن برای به دست آوردن تجهیزات و راه اندازی تست سایت. عمومی-مقامات بهداشتی نیاز به تست برای این ویروس به منظور ردیابی و جداسازی بیماران و مبارزه با گسترش آن و مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز به دانستن است که آلوده به منظور اقدامات احتیاطی مناسب و ارائه مراقبت مناسب.

در حالی که آزمایش تا حد زیادی گسترش یافته در چند هفته گذشته و در ادامه به سطح شیب دار در سراسر کشور این توانایی برای آمریکایی ها برای آزمایش است که هنوز هم بسیار ناهموار.

وجود دارد تقریبا 144,000 تایید موارد به کروناویروس در آمریکا با توجه به آخرین اطلاعات در دسترس از دانشگاه جانز هاپکینز. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته اند که بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و یا در فشرده-واحد مراقبت هستند اولویت های اصلی برای تست.

معیارهای که در واقع می توانید آزمایش در ایالات متحده تا حد زیادی محدود شده است به شدت بیمار بیماران و کسانی که در گروههای در معرض خطر به عنوان بیمارستان و مراکز درمانی و دولت ها اغلب به جیره غذایی که دریافت یک آزمون با توجه به منابع محدود.

“با ابزارهای جدید مانند نقطه از مراقبت های تشخیص ما در حال حرکت به یک مرحله جدید از تست که تست خواهد شد خیلی بیشتر به راحتی در دسترس به آمریکایی ها که به آنها نیاز دارید” گفت: بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در اوایل این ماه.

خصوصی برگزار شد مسا زیست فناوری, وارز. گفت: سه شنبه گذشته که آن را دریافت اورژانس تایید FDA برای یک coronavirus آزمون است که به تولید نتایج تشخیصی از طریق یکی از دستگاه های خود را در 30 دقیقه.

Henry Schein , Inc., یک توزیع کننده گفت: این امر شروع به ارائه یک آزمایش خون برای Covid-19 ارائه می شود که نتایج در عرض 15 دقیقه از یک سوزن. این شرکت گفت که انتظار دارد که “حداقل چند صد هزار آزمایش در دسترس مارس 30 و به طور قابل توجهی افزایش در دسترس بودن در ابتدای ماه آوریل سال 2020 است.”

مطلع

  • دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

Cepheid بخشی از Danaher Corp. دریافت اولین اضطراری مجوز برای یک Covid-19 آزمون که متخصصان پزشکی می تواند با استفاده از در نقطه از مراقبت تنظیمات FDA گفت مارس 21. که تست می گرداند در نتیجه در حدود 45 دقیقه در یک Cepheid دستگاه با توجه به شرکت.

“تاثیر سریع تست مهم خواهد بود” گفت: David Alland مدیر تحقیقات عمومی موسسه بهداشت در راتگرز نیوجرسی دانشکده پزشکی که تیم کمک کرد تا ارزیابی Cepheid آزمون. “این خواهد بود یک تغییر بازی مهم تصمیم گیری پزشکی از جمله نحوه تریاژ بیماران زمانی که به منزوی کردن و نحوه درمان.”

نوشتن به Brianna ابوت در [email protected] و میکا Maidenberg در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>