گیاهان گوشت بازگشایی اما برگر ماندن گران

تنگ لوازم رانده اند قیمت خرده فروشی گوشت گاو و مرغ به شدت بالاتر در هفته های اخیر. بالا, Sprouts Farmers Market فروشگاه در وست کووینا کالیفرنیا در روز جمعه.

عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

ملی گوشت-عرضه بحران رانده شده توسط coronavirus همه گیر شروع به سهولت هر چند گوشت و مواد غذایی تامین کنندگان انتظار می رود اثرات به معطل شدن برای ماه می باشد.

حتی به عنوان بسته بندی گوشت می آمد گیاهان بازگشایی و برخی از سوپر مارکت ها کاهش محدودیت در خرید گوشت مصرف کنندگان پرداخت بیشتر برای گوشت و سایر کالاهای اساسی در سراسر کشور به عنوان تولید گوشت باقی می ماند و مانع Covid-19 و مواد غذایی توزیع کنندگان در تلاش برای گرفتن برخی از دستورات پر شده است.

ایالات متحده در صنعت مواد غذایی سر به ماه های تابستان با گوشت گاو و گوشت خوک تولید در هفته گذشته حدود 7 درصد کمتر از زمان مشابه در سال گذشته با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده. تولید است تا از تندتر کاهش در اواخر ماه آوریل است. در حالی که فروشنده می گویند مصرف کنندگان به خرید وحشت زده به دم کردن رستوران ها در سراسر کشور را از سر گرفت خرید مواد غذایی به عنوان آنها شروع به باز نگه داشتن لوازم و محصولات گوشت و دیگر اقلام ،

“همه در حال بهبود است اما من مطمئن هستم که هر کسی که در 100%” گفت: مایک دافی مدیر اجرایی C&S عمده, فروشنده, Inc., عمده ایالات متحده توزیع کننده مواد غذایی که منابع زنجیر مانند Safeway و جنوب شرقی Grocers. C&S دریافت حدود 80 درصد از گوشت آن سفارشات از تامین کنندگان و در انتظار عرضه به بازگشت به نزدیک به سطح نرمال تا پایان ماه ژوئن است.

در سطح خرده فروشی قیمت گوشت افزایش 21.7 درصد و گوشت خوک افزایش قیمت حدود 17.7% سال بیش از سال برای هفته منتهی به مارس 23 با توجه به داده های ارائه دهنده Nielsen. خرده فروشی قیمت مرغ صعود 10.5% برای همان دوره است.

بسته بندی گوشت می آمد گیاهان تا حد زیادی از سر عملیات در این ماه پس از یک توالی از تعطیلی کارخانه در ماه آوریل با توجه به Covid-19 شیوع بیماری در میان کارکنان است که بیمار هزاران نفر کشته و ده ها و با توجه به برآورد از اتحادیه و مقامات بهداشت فدرال. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه آوریل با صدور یک فرمان اجرایی که اجازه meatpackers ادامه عامل گیاهان در وزارت کشاورزی ایالات متحده را در اختیار محافظ آنها از دولت و یا تماس های محلی به طور موقت نزدیک امکانات.

شرکت کارگیل شرکت ، یکی از بزرگترین ایالات متحده گوشت گاو پردازنده بازگشایی آن Schuyler, Neb., گیاه در مارس 18. این گیاه از گذشته شرکت پردازش امکانات, نزدیک به دلیل برای Covid-19 شیوع بیماری در میان کارکنان. یک سخنگوی این شرکت گوشت کسب و کار در حال اجرا است و در حدود 70 درصد سطح نرمال به عنوان برخی از کارکنان هنوز به بازگشت و کارگران تنظیم اقدامات ایمنی مانند پلاستیک تقسیم بین برش-خط ایستگاه های کاری.

امکان بیشتر شیوع کروناویروس در جوامع که در آن شرکت کارگیل است گیاهان بر اساس بدان معنی است که آن را به احتمال زیاد بیشتر از چند هفته قبل از این شرکت می تواند تولید گوشت استیک و دیگر محصولات در حالت عادی نرخ سخنگوی گفت. در حال حاضر, او گفت:, “ما در حال پر کردن سفارشات مشتری اما تقاضا به طور موقت پیشی گرفته ما کاهش ظرفیت.”

آهسته تر از حالت عادی کشتارگاه عملیات به علاوه افزایش تقاضا از خریداران سوپر مارکت و بازگشایی رستوران در حال هل دادن تا زمین قیمت گوشت گاو. پس از به طور خلاصه صعودی بالاتر از $6.00 یک پوند در اواسط ماه مه گوشت در هفته گذشته به طور متوسط $4.23 یک پوند در یک صورت عمده فروشی بیش از دو بار خود را در اوایل مارس سطح با توجه به وزارت کشاورزی.

“با گوشت چرخ کرده, آن را مانند به نظر می رسد هیچ کس نمی تواند به اندازه کافی گفت:” کریستین McCracken, پروتئین تحلیلگر کشاورزی دهنده Rabobank. چون رستوران ها شده است خرید کمتر استیک و دیگر بالا پایان کاهش برخی از پردازنده های سنگ زنی این به پر کردن گوشت, سفارشات, او گفت:.

گوشت گاو و گوشت خوک گیاهان اجرا شده توسط JBS ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. همه باز است اما در حال اجرا بین 85% تا 90% از سطح نرمال سخنگوی گفت: با کارکنان بیش از 60 سال در حال حاضر در حال پرداخت به ماندن در خانه. گوشت خوک غول پیکر, Smithfield, غذاهای, Inc.’s گیاهان در حال اجرا هستند یک سخنگوی گفت: هر چند برخی از کارگران نیست در آینده و نه همه محصولات در حال تولید در سطح نرمال است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه تغییراتی در شما دیده می شود در قیمت و در دسترس بودن آیتم ها در سوپر مارکت خود را به تازگی? پیوستن به مکالمه زیر.

این بیماری همه گیر در ادامه به برخی از گیاهان گوشت به عنوان Covid-19 عفونت نگه داشتن برخی از کارگران خانه بیمار دیگران ماندن در خانه برای ترس از ابتلا به آن و شرکت ها انجام تمیز کردن عمیق در گیاهان است. Tyson Foods , Inc. در روز پنج شنبه گفت: این امر به طور داوطلبانه در یک طوفان دریاچه, آیووا, گوشت خوک, مرکز پردازش که دسته مورد 17,250 خوک روزانه با توجه به تاخیر در کارگر نتایج تست و کارمند غیبت. یک سخنگوی گفت: این گیاه به احتمال زیاد به از سرگیری عملیات عادی در هفته آینده.

آن را فقط در گوشت است که در تامین کوتاه مدت. برنج و آرد و ماکارونی باقی می ماند کمیاب به دلیل افزایش تقاضا با توجه به C&S آقای دافی و تامین کنندگان هنوز تخصیص محدودیت برای این آیتم. کنسرو سبزیجات خواهد بود تنگ تا فصل رشد شروع می شود در ماه های ژوئیه و اوت او گفت:, و قیمت های فانتزی-درجه بزرگ لیمو را افزایش 13 درصد بیش از ماه گذشته به عنوان سوپر مارکت تقاضا همچنان قوی باقی خواهد ماند با توجه به Stifel مالی Corp. تحلیلگران.

بسیاری از فروشنده ها هنوز محدود کردن چقدر گوشت تازه مشتریان می توانند خرید و فروش کمتر از رقم کاهش است. اما آنها می گویند خریداران را به تدریج دیدن فولر گوشت موارد و شمارنده.

کنراد D mayra christina یک مشاور کسب و کار زندگی می کند که در راس N. C. گفت: گوشت راهرو نگاه فولر که او رفت و به محلی خارج شده Supercenter این هفته است. سوسیس را به خوبی مواجه نگردند اما مرغ هایی برای کاهش عرضه, او گفت:.

“من امیدوار است که همه چیز را بهبود,” او گفت:, و اضافه کرد که بخش تولید مقدار زیادی از اقلام است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

جاناتان Weis مدیر اجرایی Weis Markets Inc., گفت: شمال شرقی زنجیره ای مواد غذایی است که هنوز هم حمل کوچکتر انواع محصولات به طور کلی شده است و در آوردن بزرگتر از اندازه آیتم ها و مارک های جدید برای پر کردن حفره ها در قفسه. “این تا حدودی بهبود یافته اما نه تا آنجا که ما می خواهم” آقای Weis گفت: به طور کلی مواد غذایی در دسترس است.

فروشنده می گویند رشد فروش است تعدیل به عنوان مصرف کنندگان سهولت در احتکار و انباشت. خارج از بورس سطوح بهتر است برای بسیاری از دسته ها دیگر از گوشت کاغذ تمیز کردن و برخی از قفسه پایدار محصولات مانند برنج و لوبیا.

در تخفیف مواد غذایی زنجیره ای آلدی Inc., خرید مصرف کننده الگوهای بازگشت به حالت عادی گفت: co-رئیس جمهور برنت Laubaugh در مقابل سنگین ترین آشپزخانه-جوراب زنانه ساقه بلند در اواسط ماه مارس زمانی که خرده فروشان درهم به نگه دارید تا با افزایش تقاضا است.

در حالی که Aldi برداشته است بسیاری از محدودیت در خرید محصولات غذایی و بازگشت به طور منظم راه های پیش بینی چقدر مواد غذایی زنجیره ای را کوتاه تامین گوشت به این معنی است که خریداران به احتمال زیاد گزینه های کمتر از طریق تابستان آقای Laubaugh گفت. خرید محدودیت باقی می ماند برای کاغذ و محصولات گوشت, با گوشت چرخ کرده و پردازش کاهش هنوز در پایین عرضه.

میانه زنجیره ای Fareway Stores, Inc. این است که خانههای گلی خالی چگونه برای ایجاد فضای بیشتر در فروشگاه خود را به صورت گوشت تازه و محصولات دیگر به عنوان مدیران پیش بینی خریداران برای ادامه پخت و پز بیشتر در خانه گفت: اجرایی رینولدز کرامر.

“ما این را در ادامه برای مدتی” آقای کرامر گفت. “همانطور که مردم احساس امنیت و رستوران ها همچنان به باز کردن بیشتر مردم خواهد شد برای دسترسی به خرید در خیابان. اما آن را یک شبه تغییر دهید.”

نوشتن به یعقوب Bunge در [email protected] و Jaewon کانگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>