Meanderings از روح و پیشرفت معنوی

توسط Kamlesh پاتل

روح meanders را در آن خانه سفر; ما حلول در یک محیط خاص به برخی از پدر و مادر و سرنوشت ما گستراند بر اساس samskaras و ژنتیک ما به ارمغان آورده اند از قبلی ما تولد و تاثیر فوری ما محیط زیست است.

ما در اوایل زندگی ما مرتب توسط خانواده و جامعه به بالا بردن آگاهی ما و تحقق هدفی که ما در زمان تولد. از دوران کودکی بسیاری از ما در حال تدریس به ایمان به خدا و ارزش های مذهبی. پیشنهاد ما پا به این امید که با فضل الهی ما را در رسیدن به آزادی, آسمان, یا حداقل فرار از چنگال جهنم. اما همه این تجربیات اولیه تنها آغاز گرایش ما به سمت معنویت است. از این رو ما باید تکامل به بالاتر و بهتری سطوح.

مراسم نمادین; هدف آنها این است که به نقطه ما در جهت سمت راست به طوری که ما تکامل فراتر از آنها. برای مثال نور از deepam الهام بخش ما را به جستجو برای واقعی نور درونی و رکوع قبل از یک رژیم در طول puja به ما می آموزد تواضع و قدرشناسی. اما ما انجام دور با آداب و رسوم خود را و آنها بلوک پیشرفت ما به جای پیشبرد آن است. گسل در شکست ما به درک واقعی خود را هدف.

مقدس تمایل به تاکید خارجی روش, اما آنها به سادگی به معنای به یک loftier پایان به تواند ما را به سمت داخل. خارجی عبادات به معنای کمک به ما در حرکت به سطح بعدی – به احساس حضور نهایی. در این مرحله باید در جایی که ما فراتر از نیاز به فکر می کنم و باور دارم چرا که ما احساس می کنیم که حضور درونی. تنها پس از آن می تواند به ما می گویند که ما در حال تحول در جهت درست است. پس از آن, ‘Aham Brahmasmi’ است و دیگر صرفا یک اعتقاد است; این اعتقاد ناشی از تجربه شخصی.

گام بعدی این است که فارغ از تجربه متعال در داخل به عنوان antaryamin به خداوند متعال به عنوان sarva-vyapi همه ثاقب.

در عین حال در این گام بعدی ما ممکن است گیر – ما ممکن است تبدیل شدن به معتاد به مراقبه. در حالی که این یک گام بزرگ به حرکت از خارجی به داخلی آن است و نه پایان سفر! سفر حاکی از پویایی. تمام آداب و رسوم, تاملات و شیوه های دیگر وسیله ای برای تحقق هدف بالاتر. هنگامی که سفر بی نهایت است که نیاز به انطباق به معنی همیشه متوقف می شود ؟ این بدان معنی است که در ابتدا مفید در تکامل آگاهی بعدا تبدیل به کافی و یا شاید حتی معکوس.

کسانی که باید متوجه نهایی توصیف ورود در حالت effortlessness. با هر نفس شما خواهد شد در تماس با نهایی. تمام روش ها را محو خود به خود زمانی که آنها را در خدمت هدف خود را. هنگامی که شما حرکت می کند از یک بعد دیگر و شروع به اتخاذ روش های جدید است و آن را یک توهین است که شما را ترک قبلی پشت ؟ فقط به عنوان آن را بدون توهین به یک کشتی هنگامی که شما پیاده شدن در ساحل و پس از عبور از رودخانه و شروع به راه رفتن.

حتی شیوه های مراقبه یک معنی به پایان است. شما می دانید که هنگامی که به تغییر چرخ دنده ها, اما شما می توانید باقی می ماند معتاد به دنده پایین تر. برخی از سطح از شجاعت مورد نیاز خواهد بود.

در رسیدن به مقصد نهایی هیچ چیز باقی نخواهد ماند که مایل است. چنین قلب مشتاق برای هیچ چیز است که همیشه پر پر دینداری. عبادت است شبیه به عشق. وجود دارد می تواند هر چیزی فاقد چنین فرد ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>