MEA انتقاد شدید پاکستان, آمریکا, چین و بیش از هر کس دیگری نظرات به لوزان می گوید: ما حاکمیت ماده😜

مقاله زیر با وجود ظاهر می شود نزدیک به واقعیت داستان است. بیشتر. شباهت با هر رویدادی در زندگی واقعی کاملا عمدی اما دوباره آن را به یک اثر داستانی و باید خوانده درآمده است.

جدید حلقه: در واکنش به, واکنش بسیاری از کشورها بیش از این واکنش ها هزار نفر از مهاجران به اخبار از 21-day مستند در هند است که در واکنش با راه رفتن به خانه خود را به دلیل بدون حمل و نقل, وزارت, فوق العاده, امور( MEA) در ناودان تمام این واکنش ها خواستار آنها را “غلط” و “مخرب” تلاش برای صدمه زدن به حاکمیت و وحدت از هند است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در شکم رجا Manish Kumar, سخنگوی MEA گفت: هند به شدت مخالف این دخالت در “امور داخلی.”

“هند به طور کامل محکوم غیر مسئولانه و نادرست اظهارات داده شده توسط بسیاری از کشورها بیش از این کارگران مهاجر’ وضعیت در کشور است. ما با احترام آنها را ترغیب به انجام تحقیقات بهتر و آمد تا با اظهارات که بازتاب واقعی بافت و میزان این وضعیت است.”

بسیاری از کشورها در طول هفته گذشته از جمله ایالات متحده و پاکستان حمله کرده اند هند برای دست زدن به آن از لوزان (نه کا) آورده و مى 21-day مستند به ساقه جریان coronavirus.

در خواسته بودن در مورد پاکستان را از نظر جایی که در آن خواسته رهبری مرکزی به فعال تر در کاهش بحران کومار گفت: “ما لازم نیست هر درس از همسایگان ما که خود نشده اند قادر به پیدا کردن تعادل در فعال بودن. گاهی اوقات آنها فعال و در همه حال و حتی نمی متوجه تروریست ها در زندگی خود سرمایه های ملی. بار دیگر آنها شده اند بیش از حد فعال از بین بردن تروریست ها از کشور خود و قرار دادن آنها در کشورهای دیگر است. ما لازم نیست به آنها را بشنود. جهان می داند که تاریخ خود را و آنها می دانند که ما بیش از حد.”

پاکستان در همین حال گفته است: “این موضوع به سازمان ملل متحد(ایالات همسایه).

“چه ما می گوییم این است 21-day مستند است داخلی ما تصمیم. تصمیم تعلیق حمل و نقل عمومی داخلی ما تصمیم. مهاجران هستند بین دولت مهاجران نه از بلوچستان که در پاکستان انجام داده است و بسیاری از اعمال غیر انسانی اما ما نمی توانیم به آن را در هر فروم به عنوان آنها را. بنابراین من قادر به درک آنچه منبع مر پاکستان و یا برای که ماده ملل متحد? هیچ شایستگی در نظر گرفتن این کشورهای همسایه است.”

در, وزیر امور خارجه اظهار نظر در توصیف این وضعیت به عنوان “بیماری همه گیر”, کومار, جواب, ” خوب, من فکر نمی کنم استفاده از کلمه ‘اپیدمی’ درست است در حال حاضر زمینه coronavirus و چالش هایی که جهان با آن روبروست. که می شود گفت آنها یک بیماری همه گیر از خود را در ایالات متحده در مورد آنها را متوجه نمی. پس به جای نگرانی در مورد حقوق مردم در یک کشور می دانند که هیچ چیزی در مورد آن زمان آنها فکر رفاه شهروندان خود برای اولین بار.”

رجا Manish نیز در زمان در چین به صورت رسمی خود بیانیه ای در لوزان است که در آن کمونیست حکومت دولت مورد هند برای آن “شکست در پرداختن به نگرانی های مهاجران” و برای آن اتهام “نادانی” در اجرای مستند.

“من فکر نمی کنم آنها هر گونه حق صحبت در این زمینه است. این یک حاکمیت ماده در هند و ما بیش از مجهز به رسیدگی به هر گونه عوارض ناشی از اجرای 21-day مستند. اگر نه برای چین, ما نمی خواهد که به یک مستند در وهله اول. بهتر است اگر چین اجتناب آوردن مسائل است که می تواند منجر به تنش بین ایالات متحده است. ما نمی آورد تا سین کیانگ فراموش کنیم؟”

MEA سخنگو در ادامه گفت که هند به احتمال زیاد این موضوع از این اظهارات مناسب از طریق کانال های دیپلماتیک در روزهای آینده.

(مقاله شده است کمی ویرایش شده در برخی از مکان ها و سمت چپ به تنهایی در مکان های دیگر به هر نویسنده را در اختیار.)

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>