McGrath برنده کنتاکی اولیه. بعد او را چهره McConnell.

Louisville, Ky.

سابق دریایی خلبان امی مک گراث غلبه bumpier-از-انتظار کنتاکی اولیه را به نفع حزب دموکرات ایالات متحده آمریکا در مجلس سنا نامزدی پنج شنبه, دفع تدریجی چارلز بوکر به راه اندازی یک کبودی بزرگ-هزینه های مرحله نهایی مسابقات با جمهوری رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

رای گیری به پایان رسید ژوئن 23, اما آن را در زمان یک هفته تا McGrath می تواند برنده اعلام شده با توجه به این نژاد را در حاشیه و سیل از پست الکترونیکی-در برگه های رای. نتیجه به نظر می رسید به یقین در اوایل مبارزات انتخاباتی شد اما شکننده به عنوان آقای بوکر مشخصات رسید که مجلس دولت برجسته تظاهرات علیه مرگ و میر ناشی از آمریکایی های آفریقایی تبار در برخورد با پلیس است.

آن را یک پیروزی باریک برای خانم McGrath. او outlasted آقای بوکر توسط 15,149 رای از بیش از 544,000 آرا. نامزدهای دیگری جذب ده ها هزار رای. آقای مک کانل کلیدی متحد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر breezed به پیروزی در مذاکرات اولیه در پیشنهاد خود را برای یک هفتم ترم.

کنتاکی به روشن گسترده در رای گیری غایب در میان coronavirus همه گیر و انتخابات نیاز روز به تعداد برگه های رای. در Lexington, دولت دومین شهر حدود 6000 رای غیابی انداخته بودند در هيچ اعم از بدون علامت پاکت نامه برای جدا امنیتی فلپ گفت: Fayette County Clerk همین Blevins.

از تابستان گذشته آقای مک کانل و خانم McGrath تا به حال نگاه به گذشته مربوطه مقدماتی به زد و خورد با یکدیگر است. این حملات در حال حاضر به شدت از رفتن به سقوط مبارزات انتخاباتی.

اعلام پیروزی خانم McGrath رسیده به آقای بوکر حامیان به تلاش برای متحد کردن حزب برای چالش های پیش رو در برابر آقای مک کانل که تحت سلطه کنتاکی را در چشم انداز سیاسی برای چند دهه.

“وجود دارد بیش از حد در خطر است” خانم مک گراث در بیانیه ای گفت. “تفاوت که جداگانه دموکرات هستند و هیچ چیز در مقایسه با شکاف وجود دارد که بین ما و سیاست و اقدامات میچ مک کانل. او نابود شده ما موسسات برای بیش از حد طولانی است.”

آقای مک کانل انتخاباتی گفته خانم مک گراث را باریک پیروزی را به او نشان دادم نامزدی آسیب دیده است به عنوان کلی انتخابات است.

آقای مک کانل کمپین سخنگوی کیت Cooksey به تصویر کشیده خانم مک گراث به عنوان یک “ابزار” ملی دموکراتیک استقرار و گفت: چلنجر با کنتاکی با حمایت از حق سقط جنین و “دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی است.”

آقای بوکر کرد و بعد از آن در روز و به نام دموکرات ها را به خود اختصاص داده “به کار از ضرب و شتم میچ ، ما می توانیم او را به خارج از راه.” اما بیانیه خود ذکر خانم McGrath تنها به طور خلاصه به جای تمرکز بر مبارزات اقتصادی و نژادی عدالت است.

“ما ثابت کرده ایم Kentuckians گرسنه هستند برای نوع جدیدی از رهبری قرار می دهد که به کار مردم و مبارزات خود را قبل از شرکت ها منافع خاص و سیاستمداران فاسد که آنها خدمت می کنند,” او گفت:. “ما ثابت کرده ایم شما نمی مجبور به تظاهر به یک جمهوری خواه برای اجرا به عنوان یک دموکرات در کنتاکی و این که مردم می خواهند بزرگ, جسورانه, راه حل برای این بحران دولت ما با آن مواجه است.”

خانم مک گراث مطرح شده شگرف مقدار از کمپین, نقدی, سرمایه گذاری در تحقیر ملی دموکرات ها را برای آقای مک کانل. این مکان در یک موقعیت برای رفتن پا به پا با همیشه به خوبی تامین می شود آقای مک کانل.

با وجود مزایای خانم McGrath, عرق کردن پیروزی برابر سخت-شارژ و آقای بوکر.

آقای بوکر را بلند شات پیشنهاد رسید در میان ملی فوران اعتراضات علیه خشونت پلیس. او پیوست تظاهرات در زادگاه خود از لوئیزویل به تقاضای عدالت برای Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله توسط لویی پلیس در خانه خود. آقای بوکر را به دست آورد حمایت از تولید ملی ترقی خواهان او به عنوان پشتیبانی جهانی درآمد اولیه و مدیکر برای همه — ایده هایی که خانم McGrath مقاومت است.

خانم مک گراث جدولها متوسط بیش البته داخل دموکراتیک سیاست است. او با پشتیبانی از اضافه کردن بیمه بهداشت عمومی گزینه به عنوان بخشی از اوباما-عصر قانون مراقبت مقرون به صرفه و پشتیبانی از گسترش دسترسی به مدیکر برای افراد 55 ساله و مسن تر.

او به تصویر می کشد آقای مک کانل به عنوان یک بیش از حد حزبی واشنگتن خودی که نمونه ای چه چیزی اشتباه است با سیاست های ملی. او را متهم آقای مک کانل از تضعیف اتحادیه های کارگری اعطای کاهش مالیات برای ثروتمندان و cozying به شرکت های داروسازی در حالی که مردم در تلاش برای پرداخت هزینه داروهای تجویزی.

آقای مک کانل متهم بودن بیش از حد لیبرال برای کنتاکی در مورد مسائل مختلف از سقط جنین به امنیت مرزی. او ترویج کار خود را با آقای ترامپ – که باقی می ماند محبوب در کنتاکی – انتصاب محافظه کاران برای پر کردن دادگاه فدرال صندلی. آقای مک کانل نیز نقش خود را در مجلس سنا نقش رهبری و توانایی های خود را برای هدایت فدرال پول به بلوگرس دولت است.

آقای ترامپ می تواند تبدیل به یک نقطه کانونی در سنا نژاد.

آقای مک کانل رهبری تلاش برای دفاع از رئیس جمهور پس از آمریکا استیضاح او. خانم مک گراث گفت: او می خواهم که رای به محکوم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو استیضاح می شمارد. او متهم به یمن به رهبری سنا فاقد “جرات” برای قرار دادن یک چک در “خارج از کنترل قدرت ریاست جمهوری.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسنده پیپر Hudspeth بلکبرن کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de