مک دونالد با هشدار نسبت به تصمیم گیری های دشوار پیش رو

این شرکت گفت: تقریبا تمام رستوران ها در ایالات متحده در حال ارائه نوعی از خدمات است. مک دونالد در لس آنجلس در اوایل این هفته.

عکس: رابین بک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مک دونالد Corp. گفت: برای فروش موجود در آن پایه ها و رستوران ها در سطح جهان کاهش یافت و 22 درصد در ماه گذشته به عنوان coronavirus گسترش و اقتصاد ایالات متحده و دیگران در سراسر جهان تعطیل.

همبرگر های زنجیره ای در روز چهارشنبه گفت: همان-فروش فروشگاه و یا کسانی که در رستوران باز حداقل 13 ماه افزایش یافته و در ماه ژانویه و فوریه اما پس از آن به شدت کاهش یافته است. در ایالات متحده مک دونالد بزرگترین بازار واحد, مارس همان فروشگاه فروش کاهش یافت و از 13 درصد از سال قبل به مقامات منتخب با صدور دستورالعمل نیاز به رستوران ناهار خوری اتاق را ببندید و مصرف کنندگان در خانه مانده.

به طور کلی در سه ماهه اول سال مک دونالد مقایسه فروش به دست آورد 0.1% در آمریکا در حالی که رها 3.4% در سطح جهان است. این شرکت اشاره کرد که در چین که در آن شیوع کروناویروس شروع شد و حدود یک چهارم از رستوران خود را به طور کامل تعطیل در اوج تعطیلی در اوایل فوریه.

مک دونالد گفت: در ایالات متحده در حال حاضر 99 درصد از رستوران ها ارائه حداقل برخی از خدمات مانند تحویل carryout و یا وعده های غذایی از طریق درایو از طریق ویندوز.

مکان در برخی از کشورها از جمله فرانسه و ایتالیا مجبور شده اند به نزدیک است. در مقابل در برزیل حدود 60 درصد از رستوران در حال فعالیت است. در سطح جهان و 75% از فروشگاه ها باید حداقل محدود خدمات این شرکت اعلام کرد.

“وجود خواهد داشت بیشتر و چالش های دشوار کسب و کار تصمیم گیری می شود ساخته شده است” مک دونالد اجرایی کریس Kempczinski در بیانیه ای گفت.

تا کنون شیکاگو شرکت عرضه زنجیره ای برای مواد غذایی بسته بندی و سایر موارد نیست تجربه اختلالات آقای Kempczinski گفت.

رستوران شرکت شده اند تکاپوی پاسخ به Covid-19 همه گیر در میان اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و شیوه های است که باید نگه داشته شود شام در خانه. رستوران درآمد سقوط کرده است هر چند فست فود زنجیره ای از جمله مک دونالد بهتر قادر به سوار شدن از بحران زیرا آنها را درایو-از طریق خدمات.

مربوط تصویری

چین در شهر ووهان ظهور از 76 روز مستند کنگره قول کمک به کسب و کارهای کوچک و اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly پس از استعفا داد و بیداد بر خود کلامی حمله کاپیتان سابق یک ویروس زده ناو هواپیمابر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Cheng Content/زوما پرس

مک دونالد در چهار شنبه انصراف مالی خود پیش بینی برای سال 2020 با استناد به عدم قطعیت ناشی از این بیماری همه گیر. همچنین گفت: این انتظار برای کاهش هزینه های سرمایه در حدود 1 میلیارد دلار در این سال در بخشی به دلیل شرکت را شماره گیری پشت در باز کردن رستوران ها جدید در بسیاری از بازارها است.

این شرکت گفت: آن معوق برخی از اجاره و حق امتیاز پرداخت توسط franchisees تقریبا در تمام مناطق آن عمل می کند.

آقای Kempczinski که شد مدیر عامل شرکت مک دونالد در سال گذشته ارائه شده به کاهش حقوق و دستمزد پایه 50%, در حالی که دیگر مدیران ارشد ارائه شده 25 درصد کاهش برای دوره های در حال اجرا از 15 آوریل تا سپتامبر. 30 شرکت اعلام کرد. تصویب هیات مدیره آن کاهش.

مک دونالد همچنین گفت که انتظار دارد تا در آن عبارتند از سه ماهه اول نتایج 40 میلیون دلار در هزینه های بسته به لغو یک franchisee کنوانسیون و در حدود 35 میلیون دلار در هزینه های متصل به سرمایه گذاری در رستوران تکنولوژی و پروژه های تحقیق و توسعه.

نوشتن به میکا Maidenberg در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>