مک دونالد توقف بازگشایی برنامه به عنوان ایالات متحده Coronavirus موارد رشد

مک دونالد می گوید آن است که انتظار سه هفته قبل از هر گونه جدید ایالات متحده رستوران اضافه کردن ناهار خوردن در خدمات.

عکس: جان مارشال منتل/زوما پرس

مک دونالد Corp. است توقف بازگشایی ناهار خوردن در خدمات در ایالات متحده به عنوان coronavirus موارد همچنان به گسترش در سراسر متحده است.

برگر غول گفت: این امر صبر سه هفته قبل از هر گونه جدید ایالات متحده رستوران اضافه کردن ناهار خوردن در خدمات به درایو خود را از طریق بایگانی اطلاعات و عملیات تحویل است.

“ما تابآوری تست خواهد شد دوباره. Covid-19 موارد در حال افزایش است,” گفت: یک شرکت نامه توسط جو Erlinger دونالد رئیس جمهور ایالات متحده و علامت Salebra های ملی Franchisee رهبری داد صاحبان انجمن بود که بازدید شده توسط وال استریت ژورنال.

مک دونالد اپراتورها شروع به ارائه محدود ناهار خوردن در خدمات در داخل و اطراف 2,200 از آن 14,000 ایالات متحده رستوران در حال حاضر اجازه می دهد تا مشتریان به خوردن وعده های غذایی خود را در داخل. صاحبان رستوران که شروع به ارائه ناهار خوردن در سرویس را می توانید در ادامه اگر صلاحیت این دادگاه ها هنوز هم اجازه می دهد تا آن نامه گفت: اما این شرکت تصمیم به توقف اضافی دهانه به عنوان تعدادی از دولت های ایالتی و محلی سفت اجتماعی-فاصله مقررات پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

بیشتر کشورهای شهرستانها و استان ها در حال پوسته پوسته شدن پشت در بازگشایی برنامه برای کافه ها و رستوران ها با توجه به افزایش ویروس موارد است. روز چهارشنبه در ایالت کالیفرنیا دستور 19 استان ها برای جلوگیری از اجازه دادن داخل سالن ناهار خوری و تفریح و سرگرمی برای حداقل سه هفته به عنوان موارد باید به سرعت در حال رشد در پرجمعیت ترین مناطق. شهر نیویورک در ضمن تاخیر در داخل سالن ناهار خوری سرویس است که میله میله به سر جولای 6.

مختلف غیر خوراکی کسب و کار در حال ارزیابی مجدد برنامه. برای مثال Apple Inc. گفت: آن است که به طور موقت بسته شدن 16 مکان در فلوریدا می سی سی پی و تگزاس و یوتا که از چهارشنبه گفت: در یک ایمیل. ده نفر از کسانی که بسته بودند در تگزاس است که شاهد افزایش در Covid-19 موارد به تازگی.

این وارونه به عنوان یک ضربه به صورت نشسته و رستوران ها به امید شروع خدمت به مشتریان بیشتر در این تابستان. اما مقامات می گویند افزایش قوانین لازم است که تعدادی از شیوع کروناویروس را ناشی از شلوغ میله و فضاهای داخلی.

مک دونالد موفق به بازیابی مقدار از آن ایالات متحده به فروش از دست رفته در طول همه گیر با توجه به آن مشغول رانندگی-throughs. اما زنجیره ای تا به حال برای پاسخ به کروناویروس مواردی است که باید شکسته در برخی از رستوران خود را.

آقایان Erlinger و Salebra گفت: اپراتورها نیاز به هوشیار باقی می ماند در زیر ایمنی و بهداشت دستورالعمل های مشخص شده توسط این شرکت است. کارگران نیاز به پوشیدن دستکش و ماسک و مشتریان باید در صورت پوشش داخل جایی که مورد نیاز آنها گفت: در این یادداشت.

“این افزایش نشان می دهد هیچ کس معاف از این ویروس حتی مکان های که قبلا موارد بسیار کمی است.”

نوشتن به هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im