رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خواسته چندین بالا جمهوریخواهان برای دیدار با دموکرات ها و تهمت مقامات دولت برای نهایی کردن یک محرک توافق.

عکس: سوزان والش/آسوشیتد پرس

واشنگتن—رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) در روز پنج شنبه معرفی یک بسته محرک اقتصادی در پاسخ به coronavirus بحران, پیشنهاد مستقیم و پرداخت نقدی به بسیاری از آمریکایی ها به عنوان بخشی از یک طرح بزرگتر نیز طراحی شده برای کمک به کسب و کار مبارزه و مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لابی گسترده برای بسته محرک که می تواند بالای $1 تریلیون شامل پرداخت های مستقیم. آقای مک کانل باز پیشنهاد خواهد شد به احتمال زیاد تغییرات در مذاکرات با دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا و در حال حاضر با آن مواجه انتقاد از برخی از هموطنان جمهوریخواهان بیش از این ساختار از پرداخت نقدی است.

طرح آقای مک کانل معرفی calls برای مالیات دهندگان برای دریافت تا $1,200 با ازدواج زوج های واجد شرایط برای دریافت تا آنجا که $2,400 با اضافی $500 برای هر کودک. کسانی که پرداخت خواهد شد در مقیاس پایین برای افرادی که بیش از $75,000 و زوج که بیش از 150.000 دلار. افرادی که بیش از $99,000 و خانواده هایی که درآمد بیش از $198,000 نخواهد بود واجد شرایط برای کمک های مستقیم.

آخرین Coronavirus

  • ایالات متحده هفتگی مدعیان پرش از 70000 به 281,000 بالاتر از حد انتظار
  • جهانی تعداد تایید coronavirus عفونت عبور 218,000
  • چین رکورد 34 وارداتی موارد ویروس
  • در اروپا به طور کلی مرگ و میر در حدود 4,000
  • سازمان ملل در محل قرار داده اضافی محدودیت های مسافرتی برای محدود کردن این ویروس را گسترش
  • بیمارستانهای آمریکایی در صورت کمبود ماسک, لباس و سایر تجهیزات
  • کاخ سفید به استناد دفاع تولید عمل می کنند که نیاز به و incentivizes کسب و کار برای تولید کالا به دفاع ملی

در زیر پیشنهاد—گسترده, گسترده طرح که لمس بخش های بسیاری از اقتصاد ایالات متحده—دولت ارائه خواهد شد 50 میلیارد دلار وام تضمین هوایی مسافری حامل 8 میلیارد دلار برای محموله های هوایی و 150 میلیارد دلار برای دیگر کسب و کارهای بزرگ اجازه دولت به سهام عدالت در آنها است. این پیشنهاد همچنین شامل 300 میلیارد دلار برای ضمانت وام برای کسب و کارهای کوچک.

“این قوانین اقدام جسورانه در چهار اولویت های اصلی است که بسیار ضروری و بسیار لازم است” آقای مک کانل گفت: در آمریکا هستند. “من مشتاقانه منتظر به کار با ما دموکراتیک همکاران و دولت به تکمیل این کار مهم و تحویل برای کشور ما است.”

آقای مک کانل خواسته چندین بالا جمهوریخواهان برای دیدار با دموکرات ها و تهمت مقامات دولت در روز جمعه از جمله وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برای نهایی کردن یک توافق است. سناتورها مسابقه به تصویب یک لایحه ابتدای هفته آینده, آماده به کار از طریق آخر هفته برای رسیدن به یک معامله.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) که گفته است چندین بار با آقای Mnuchin در روزهای اخیر گفت: این بسته محرک اقتصادی باید شامل یک تقویت شکل از بیمه بیکاری برای آمریکایی ها که از دست داده اند شغل خود را به دلیل بیماری همه گیر. آقای شومر و مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) منتشر شد بیانیه مشترک یکشنبه شب تخمگذار از اولویت های خود را برای این لایحه که شامل سرمایه گذاری در بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت ها و کمک به کارگران است.

“این بدان معناست که اقدام جسورانه برای کمک به کارگران و کسب و کارهای کوچک برای اولین بار توسط تا حد زیادی افزایش بیکاری و بیمه مدیکید ساخت سرمایه گذاری های عظیم برای کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن گسترش پرداخت بیمار و خانواده را ترک و قرار دادن پول به طور مستقیم به دست کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر” بالا دموکرات ها در کنگره آمریکا هیل نوشت.

در نامه ای به رهبران کنگره بر سر ملی انجمن فرمانداران خواست نمایندگان مجلس برای ارائه یک افزایش در پزشکی پشتیبانی از دو بار به عنوان بزرگ به عنوان در حال حاضر در نظر گرفته شود.

نامه ای از رژیم صهیونیستی است. لری هوگان مریلند یک جمهوری خواه و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک از حزب دموکرات اشاره کرد که قانون فعلی پیشنهاد افزایش از 6 درصد در فدرال بازپرداخت, نرخ و یا فدرال کمک های پزشکی درصد به متحده است. “اما” فرمانداران نوشت: “این سقوط کوتاه از آنچه متحده نیاز خواهد شد.” این نامه می پرسد برای افزایش حداقل 12 درصد با ارائه یک “به صورت خودکار و قوی تر افزایش می دهد.”

آقای شومر و خانم پلوسی افزود: در یک بعد از بیانیه ای که جمهوری خواه مجلس سنا طرح “است نه در همه طرفدار کارگر و به جای آن قرار می دهد شرکت های راه جلوتر از کارگران است.”

“سنا پیشنهاد شده است نقطه شروع برای دولت و ما به جلو نگاه جدی به آینده بحث به اطمینان حاصل شود کنگره را به سرعت ارائه نتایج قوی که بیشتر حفاظت از سلامت اقتصادی مردم آمریکا گفت: کاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland.

فراتر از پرداخت های مستقیم به افراد جمهوری خواه پیشنهاد خواهد استراحت یک میزبان از مهلت مالیات. افراد نمی خواهد که خود را به فایل 2019 اظهارنامه مالیاتی تا 15 ژوئیه و افراد و شرکت ها می تواند در جلوگیری از برآورد مالیات پرداخت تا اکتبر. 15. علاوه بر این کارفرمایان می تواند تسلیم مالیات بر حقوق و دستمزد پرداخت تا 2021 و 2022.

برای کسب و کار, طرح خواهد استراحت درمان مالیات از ضرر و زیان است که کنگره با تصویب در سال 2017 و اجازه دهید شرکت های حمل به ضرر و زیان به جبران در برابر پنج سال قبل از سود. که می تواند اجازه شرکت ها ادعا می کنند سریع بازپرداخت برای دریافت پول نقد. جمهوری خواهان همچنین می خواهید برای استراحت محدودیت در بهره کسر و رفع چند اشتباه فنی بود که در سال 2017 مالیاتی تعمیرات اساسی. بزرگترین است که نیاز به بسیاری از رستوران ها و خرده فروشان به مستهلک نوسازی هزینه های بیش از 39 سال به جای کسر آنها را بلافاصله.

مذاکرات نیز نیاز به پل و دو دستگی در ایران رتبه. مجلس سنا خواهان به این نتیجه رسیدند یک بسته-درب ناهار روز شنبه بدون توافق در جزئیات در قانون از جمله بیش از اندازه و فرکانس و روش برای توزیع مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها است.

“آنچه من می خواهم درآمد است” گفت: سناتور. لیندزی گراهام (R. S. C.) “یکی نیست بررسی کنید, من می خواهم شما را به دریافت یک چک شما می توانید تعداد در هر هفته است.”

قانون آقای مک کانل مشخص شده را فراهم می کند برای آمریکایی های کم درآمد که پرداخت هیچ مالیات بر درآمد در سال 2018 به دریافت 600 دلار اگر آنها به دست آورده $2500 در مقدماتی درآمد. که نیمی از 1200 دلار که درآمد متوسط بزرگسالان را دریافت خواهید کرد.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت نشانه به قانون تسکین لایحه ای برای کمک به خانواده ها و کارگران, دیترویت, خودرو سازان به توقف کار در گیاهان خود را در آمریکا و فدرال رزرو اعلام جدید اعطای تسهیلات به امید کاهش آشفتگی بازار: وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جلب Angerer/گتی ایماژ

“امداد رسانی به خانواده ها در این اورژانس نباید عقب,” سناتور. جاش هاولی (R., Mo.) توییتی پس از متن منتشر شد. “خانواده های کم درآمد نباید جریمه شده است.” آقای هالی گفت: این لایحه تا به حال ثابت شود.

چند جمهوری خواهان گفت که آنها مورد علاقه گسترش بیکاری پرداخت به آمریکایی ها که از دست دادن کار خود را در طول بیماری همه گیر در حالی که هنوز هم دیگران گفت: دولت باید قرض دادن پول به اندازه کافی برای کسب و کارهای کوچک به طوری که آمریکایی ها می توانید اقامت در payman در طول بحران.

“وجود برخی از اختلاف نظر در پرداخت مستقیم چک در مقابل بیمه بیکاری, در مقابل چه خوب برنامه اعطای وام خواهد بود” گفت: سناتور. کوین کرامر (R. N. D.).

در آموزش و پرورش جمهوری خواه برنامه اجازه می دهد, وزیر آموزش و پرورش به تاخیر پرداخت وام دانشجویی به مدت سه ماه بدون مجازات. دانش آموزانی که از مدرسه کاهش یافته است به این ترم نمی خواهد نیاز به بازگشت پل گرانت پول و یا وام دانشجویی پول آنها در حال حاضر صادر شده در این مدت است.

ایران با طرح همچنین استراحت محدودیت در پزشکی از راه دور, گسترش, هزینه های قابل انعطاف حساب برای پرداخت به صورت over-the-counter نسخه و افزایش مدیکر بازپرداخت برای ارائه دهندگان.

در یک پیشنهاد به احتمال زیاد به خشم دموکرات ها و جمهوریخواهان به دنبال عقب قانون مراقبت مقرون به صرفه کارفرما پوشش قیمومیت که نیاز به کارفرمایان با 50 یا بیشتر کارگران تمام وقت به ارائه بیمه درمانی و یا پرداخت جریمه و گفت: این امر ارائه کمک برای برخی از کسب و کار مانند فروشنده است که ممکن است نیاز به طور موقت افزایش نیروی انسانی.

دموکرات ها نیز دست و پنجه نرم کردن با چه نوع کمک های مالی برای ارائه به آمریکایی ها که دیگر کار به دلیل بیماری گسترش یافته است.

آمریکا همین حالا باید یک اجماع در اطراف پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها هر چند ایده های مختلف وجود دارد با توجه به چند نفر آشنا با مباحث. خانم پلوسی پشتیبانی از کمک مستقیم به کسانی که بیشترین نیاز به آن; او نمی تنظیم آستانه. او گفت: نمایندگان مجلس در تماس با دموکراتیک پارلمانی روز شنبه که او می خواهد قانون هدفمند کمک به کارگران و مدیران شرکت های بزرگ.

بسیاری از خانه Demoratic قانونگذاران در حال هل دادن برای برنامه های مختلف. به عنوان مثال: خانه خدمات مالی و رئیس کمیته ماکسین واترز (D. کالیفرنیا.) می خواهد به بزرگسالان آمریکایی حداقل 2000 $و $1,000 برای هر فرزند در هر ماه از بحران است. به عنوان قانونگذاران در مورد پرداخت پنج شنبه, برخی با اشاره به این که دلار بیشتر در برخی از مناطق کشور بیش از دیگران است.

در یک کنگره به طور معمول احاطه شده توسط حزبی قطبش و مقننه بن بست قانونگذاران پیشرفته با قانون غیر معمول با سرعت عبور اولیه $8.3 میلیارد دلار در لایحه که شامل کمک های مالی برای توسعه واکسن و سپس پس از آن قانون ارائه برای پرداخت ترک است که برآورد هزینه بیش از 100 میلیارد دلار.

نوشتن برای اندرو Duehren در andrew.duehren@wsj.com برای دیدن هیوز در siobhan.hughes@wsj.com و لیندسی عاقلانه در lindsay.wise@wsj.com

اصلاحات & Amplifications
مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اشاره کرد که قانون فعلی پیشنهاد افزایش از 6 درصد در فدرال بازپرداخت رای و خواست افزایش حداقل 12 درصد است. نسخه قبلی این مقاله misstated ارقام به عنوان درصد است. (20 مارس)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de