میدی, میدی: نیلی اخراج betoken بزرگتر بحران شمعی حتی صدا شرکت. دولت باید گام تا

مستندات و فیزیکی فاصله را کتک اقتصاد است. آسیب شده است قابل ملاحظه ای شدید در برخی از کسب و کار مانند حمل و نقل هوایی و مهمان نوازی. در طول چند روز گذشته دو شرکت های هواپیمایی باید متوسل به کاهش خود را یافته برای مقابله با خرید اینترنتی. رهبر بازار نیلی اعلام کرد که آن را غیر روحانی کردن 10 درصد از آن 27,000 نیروی کار قوی. قبلا هوایی هند گفت: آن را به پیاده سازی یک ترک بدون پرداخت هزینه طرح برای یک بخش از کارکنان خود را که می تواند موجب کشش و پنج سال. این علائم شدید اساسی بحران است.

Crisil می گوید که خطوط هوایی داخلی به چشم انداز صورت زیان انباشته از متناوب تومان 1.30 لاخ کرور بیش از دو سال به مالی 2022. در صورتی که می آید به تصویب آن بعید است اکثر حامل زنده خواهد ماند. پر جنب و جوش صنعت ویژگیهای رقابتی کم هزینه مدل خواهد بود تاریخ است. دست کشیدن بر اثر شامل صنایع دیگر مانند تلاش بخش هتل. این وضعیت برای این محاصره صنایع ساخته شده است آسان توسط دولت متناوب بین مستندات و موقت باز کردن مراحل. برای نشان دادن چنای فرودگاه که catered به 400 پرواز در روز در حال حاضر سوابق 50. شیب سقوط در کسب و کار نشان می دهد تا در قالب lay-offs.

در حالی که ایالات باید به شکل از چگونه به طور کامل بازگرداندن فعالیت های اقتصادی در اولین دولت نارندرا تا دوباره آن به احیای اقتصادی بسته است. یکی اعلام کرد در ماه مه قرار می گیرد بانک ها در نقطه کانونی احیای. دو ماه پس از اعلام بانک ولرم جای تعجب نیست که آنها با چشم انداز یکی دیگر از سیل از وام های بد حتی قبل از آنها به طور کامل بهبود از آنهایی که قبل از آن. مفروضات اساسی از اولین احیای بسته بودند نابجا. آن زمان برای دولت به آمده تا با یکی دیگر که در آن به طور مستقیم می کند بلند کردن اجسام سنگین.

در این نقطه مهم اولویت باید برای احیای رشد اقتصادی به دلیل سیستمیک شوک صدمه زدن به حتی صدای کسب و کار. اگر بیشتر استقراض مورد نیاز است برای احیای فعالیت های است که می تواند از طریق بیشتر هزینه های زیربنایی و مزایای مالیاتی برای بدترین تحت تاثیر قرار کسب و کار آن باید انجام شود. RBI در حال حاضر monetising کسری نقدینگی خود را از طریق عملیات. اگر کسب درآمد در حال حاضر انجام شده است به حس اقتصاد نیاز به احیای. وجود ندارد که اقتصاد کلان و بی ثباتی اجتماعی اجتناب ناپذیر است. مگر اینکه کسب و کار می تواند زنده ماندن در این فاز وجود خواهد داشت کمی علاقه به برنامه های دولت برای تحول ساختاری. می تواند وجود دارد هیچ طولانی مدت بدون کوتاه مدت.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de