‘میدی 1971’ است و در بزرگترین ما جرم بازداشت

در اواخر سال 1970 یک مجموعه نابرابر متمرد گروه شروع به سازماندهی یک اعتراض به جنگ ویتنام. برنامه ریزی برای واشنگتن سال بعد از این رویداد بود که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “مخل اما بدون خشونت” اعتراض. در کلمات از سازمان دهندگان “اگر دولت نمی خواهد متوقف کردن جنگ ما توقف دولت است.” برخی از خود به نام “میدی قبیله.”

این اعتراض و پیامدهای آن است که موضوع “Mayday 1971: کاخ سفید در جنگ, شورش در خیابان ها و ناگفته تاریخ آمریکا بزرگترین جرم بازداشت” توسط لارنس رابرتس که در این رویداد شرکت کردند. بعد یک تحقیقی برنده جایزه پولیتزر خبرنگار و سردبیر رابرتز است مراقب ناظر و او ماهرانه سازماندهی پیچیده و چند وجهی سری از حوادث به منسجم به سرعت در حال حرکت و داستان جذاب.

تظاهرات آغاز شده و با یک هفته اعتراض توسط سربازان ویتنام علیه جنگ به رهبری زرنگ و دانا و کاریزماتیک سابق افسر نیروی دریایی به نام جان کری. دولت نیکسون را دست و پا چلفتی و ژامبون دست از تلاش برای محدود کردن جانبازان تظاهرات معکوس: به نظر می رسید برای بسیاری از مردم آمریکا که دولت درمان سابق خدمتگزاران ناعادلانه. رئیس جمهور تیم مشخص شد به مدیریت رویداد اصلی بیشتر موثر است.

دور بعدی معترضان متنوع تر و کمتر منظم. مسلح با یک مجوز است که به آنها اجازه اردوگاه در نزدیکی بازار ملی آنها وعده داده شده برای جلوگیری از جاده ها و پل ها را به این شهر را متوقف کند. به عنوان تعدادی از معترضان دارای عقاید این Nixon تیم به طور ناگهانی لغو مجوز آورده و در نیروهای نظامی به تقویت منطقه کلمبیا ، به عنوان پراکنده تظاهرکنندگان گسترش از طریق شهرستان ماموران پلیس آنها را دستگیر شدهاند.

تعدادی دستگیر و به زودی غرق امکانات موجود به خانه آنها. بنابراین پلیس کردم خلاق: یک تمرین زمین فوتبال تبدیل شد به یک زندان موقت قرار دارد که هزاران نفر از مردم در پشت یک حصار زنجیره لینک بدون مواد غذایی کافی و سرپناه و یا امکانات بهداشتی. آنها مجاز به برقراری تماس و یا تماس با وکلا. در نهایت برخی از 12,000 نفر بازداشت شدند, بزرگترین جرم بازداشت در تاریخ آمریکا است.

هدف این بود که معترضان را از خیابان حتی اگر انجام این کار مورد نیاز جعل سوابق دستگیری. در نهایت منطقه عمومی مدافعان – پس از آن اغلب به عنوان ملت ایران اجازه داده شد به درگیر شدن. با کمک چند از قضات متعهد به دقیق دادرسی برای متهم تقریبا همه زندانیان آزاد شدند.

در ابتدا دولت برنده ستایش حاوی تظاهرات و مردان رئیس جمهور, را جشن گرفتند. نیکسون گفت: به دستیاران خود را “من فکر می کنم ما باید clubbed چند بیشتر از این حرومزاده.” حتی رسانه ها مانند واشنگتن پست و تحسین.

اما چندین خبرنگاران شده بود زندانی و در نهایت این حساب دست اول از تجارب خود را منتشر شد. به عنوان شواهدی از آزادی های مدنی نقض ظهور, کاخ سفید خود را در بر داشت زیر شدید پژمرده انتقاد. جزر و مد از نظر تبدیل به سرعت و تظاهرات تبدیل شد به طور گسترده ای به عنوان یک شکست برای نیکسون تیم.

این یک داستان پیچیده است که با ده ها تن از بازیگران و حوادثی که به طور همزمان در مکان های مختلف. رابرتز به طور موثر سازماندهی کتاب بازگویی داستان از طریق چشم از چندین کلید شرکت کنندگان است. خوانندگان به دانستن جری ورنون Wilson منطقه رئیس پلیس; اعتراض رهبران رنی دیویس و دیوید Dellinger; دستیار ویژه رئیس جمهور نیکسون به نام Egil “جوانه” Krogh جونیور; مخفی افسر پلیس به نام جان اوکانر که تعبیه شده بود با جانبازان ویتنام علیه جنگ و قهرمانانه سخت شارژ باربارا بومن که به کارگردانی مدافع عمومی خدمات.

Mayday اعتراض تا حد زیادی کم رنگ از محبوب حافظه با گذشت زمان اما موارد قانونی است که به دنبال تاثیر عمیقی. قبل از Mayday تظاهرات دولت منطقه به طور منظم محدود به اندازه و محل تظاهرات بود. کسانی که محدودیت بودند جاروب دور و حقوق شهروندان به بیان دیدگاه های خود بودند افزایش یافته است. بدون سوابق تعیین شده توسط میدی تظاهرات حوادث مانند میلیون انسان مارس و سالانه حق زندگی تظاهرات به راحتی می تواند ممنوع شده است.

دیگر نتیجه تصمیمات قضایی محدود اقتدار پلیس را به جرم, دستگیری و تأیید حقوق تظاهرکنندگان به منصفانه دریافت هشدار قبل از دستگیر شدن. هنوز هم یک مورد دیگر به افراد حق اقدام علیه مقامات فدرال برای نقض اول خود را اصلاح حقوق آزادی بیان و مونتاژ.

وقایع تاریخی می تواند ترک یک میراث ماندگار حتی به عنوان ضرورت و جزئیات خود را بس مهم است. Mayday تظاهرات را تعطیل نمی کردن دولت و یا کوتاه شدن جنگ. اما آنها کمک به ایجاد استانداردهای جدید برای آزادی های مدنی که در حال آزمایش امروز به عنوان توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار فدرال و نیروهای امنیتی برای سرکوب تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در پورتلند اورگان است.

با تشکر رابرتز ما در حال حاضر یک تصویر بهتر از آنچه در آن معترضان واقعا انجام می شود.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im