ممکن است هزینه های مصرف کننده بازگشت

هزینه های مصرف کننده در پشت صحنه تا حدودی ممکن است اما همچنان زیر قبل از خاموش کردن سطوح.

عکس: مسیحی پترسن/گتی ایماژ

آمریکایی ها با احتیاط بازگشت به بازار در ماه گذشته کمک به اقتصاد به آرامی حفاری از یک رکود اقتصادی شدید. اما افزایش جدید در coronavirus عفونت را تهدید می کند نوپای بازیابی.

مخارج خانوار در کالا و خدمات افزایش یافت که یک رکورد 8.2 درصد در ماه مه دولت در روز جمعه گفت. که بیش از دو برابر قبل از تمام زمان بالا در سوابق آشنایی از سال 1959. آمریکایی ها صرف بزرگ در طولانی مدت اقلام مانند اتومبیل و یخچال و مبل ها.

این گزارش افزایش امید که بخش زیادی از مصرف کنندگان مشتاق و قادر به صرف وجود تاریخی بیکاری بالا است. اما آن را نیز نشان داد که چقدر اقتصاد برای رفتن به بازیابی از آنچه اقتصاددانان در حال حاضر با برچسب یک رکود عمیق ناشی از این بیماری همه گیر. مصرف کننده صرف باقی مانده 12 درصد از فوریه زمانی که دولت و مقامات شهر دستور داد تا کسب و کار به تعطیل برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“این تنها یک بهبود نسبی از آن ما شد. من مطمئن هستم که آن را می توان پایدار” گفت: Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد است. هزینه های مصرف کننده و رشد اقتصادی نمی خواهد به بازگشت به سطح عادی و طبیعی “مگر واکسن درمانی پاسخ است که باعث می شود مردم احساس امنیت.”

ضریب اطمینان مصرف کننده باقی می ماند افسرده از نزدیک همه زمان اوج رسیده و طی گسترش و تضعیف در دوم نیمی از ماه ژوئن است. و آمریکایی ها به طور کلی به جیب بیش از یک پنجم از درآمد یکبار مصرف در ماه گذشته فوق العاده بالا نرخ پس انداز است که سیگنال های احتیاط.

اما فدرال بسته محرک همراه با اصرار در میان بسیاری از آمریکایی ها به خارج و صرف پس از ماه از cooped است به احتمال زیاد به کمک اقتصاد رشد دوباره.

ازدواج شده, زن و شوهر تراشه هوگلند و سارا Wiley شده است صرفه جویی در پول نیست بیرون رفتن برای غذا خوردن و یا سفر. که آزاد کردن درآمد برای اضافه کردن یک استودیو خود را در پشت 1955 خانه در مرتع پرورش احشام در, Falls Church, Va., و خرید استفاده می شود دوج کاروان.

آقای هوگلند یک زن 59 ساله انرژی زیستی شرکت اجرایی نیز خریداری اتومبیل در طول سال 2008 و رکود سال 2001. “من معمولا خرید و هنگامی که آن را پایین,” او گفت:. او در دیدار سه نمایندگی در ماه گذشته. “واضح است که آنها در حال حرکت اتومبیل خود را. من قادر به مذاکره آنچه من فکر کردم نسبتا خوب معامله است.”

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus مؤثر است معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

خانم Wiley 55-هنرمند است که در مورد برای تکمیل ساخت و ساز در یک فضای استودیو در حیاط خلوت خود را که او آغاز شد و نزدیک به سه سال پیش بود اما متوقف شد تا زمانی که این بیماری همه گیر. او به تازگی خریداری یک واحد تهویه مطبوع. “ما نه تنها از رفتن در هر حتی کمی راه سفر و یا اقامت در هتل و یا رفتن در تعطیلات و یا غذا خوردن” خانم Wiley گفت. زن و شوهر نیز به تازگی خریداری درختان برای حیاط خود را.

در ماه گذشته را صرف افزایش سوخت بود پول محرک—چک یک بار تا 1200 $برای افراد و $2,400 برای زوج ها—همراه با افزایش مزایای بیکاری مجموعه به پایان می رسد در این تابستان. تحقیقات نشان می دهد که خانواده های کم درآمد در میان سریعترین به صرف پول.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه شما تغییر عادات هزینه های خود را در طول بحران ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در همین حال ایالات متحده در روز پنج شنبه مشخص شده یک رکورد روزانه تقریبا 40,000 عفونت های جدید و تگزاس به عقب کشیده و در برخی از بازگشایی برنامه.

لایو داده ها نشان می دهد هزینه های مصرف کننده دهکدهای از دست داد حرکت است. کارت اعتباری صرف افزایش یافت اما ممکن است تضعیف و در نیمه اول ماه ژوئن در مقایسه با یک سال پیش با توجه به تحقیقات جدی.

روز جمعه گزارش نشان میدهد درآمد خانوار—با وجود سقوط از ماه آوریل متورم سطح هستند تقریبا 4% بالاتر از پیش همه گیر سطوح. خانم فاروقی گفت: هنگامی که محرک پول اجرا می شود و افزایش مزایای بیکاری منقضی درآمد سقوط خواهد کرد و مصرف کنندگان خواهد شد به احتمال زیاد به عقب بکشید.

در حال حاضر, وجود دارد, نشانه های دیگر هزینه های مصرف کننده برداشت کرده است. خرید و فروش ماشین گل رز در ماه مه پس از سقوط در قبل از ماه. برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه افزایش یافته است چندین ساله به اوج. رستوران رزرو به آرامی چیدن بازگشت حتی اگر آنها باقی می ماند بسیار پایین تر prepandemic سطوح.

خریداران در آردن نمایشگاه بازار در ساکرامنتو کالیفرنیا در اواخر ماه مه.

عکس: غنی Pedroncelli/آسوشیتد پرس

یکی از عوامل این است که پول ارزان است. فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و در نتیجه هزینه استقراض برای چیزهایی مانند خانه و ماشین و مبلمان و دیگر ليزينگ اقلام کاهش یافته است پایین تاریخی.

نرخ بهره پایین مجاز بوستون فضای داخلی یک مبلمان خرده فروشی زنجیره ای در ماساچوست به گسترش آن استاندارد refinancing طرح برای مشتریان به 36 ماه از 24 ماه طول بیماری همه گیر. اجازه داده است که مشتریان برای خرید بزرگتر خرید در حالی که پرداخت ماهانه پایین گفت: رئیس جمهور پیتر Theran.

آقای Theran باز پنج شرکت نه فروشگاه در اوایل ماه ژوئن است. در حدود سه هفته پس از کسب و کار شده است جامد با همان فروش فروشگاه در حال اجرا مورد حتی در مقایسه با یک سال پیش. صبح آنها بازگشایی چهار یا پنج مشتریان در انتظار بودند خارج مشتاق برای دریافت در.

“مردم شده اند در خانه های خود را تا زمانی خود را درک نقص در خانه خود هستند و زیاد به آنها در حال حاضر” آقای Theran گفت. “چیزهایی که آنها تنها کمی اذیت بطور ناگهانی و غیر قابل تحمل.”

نوشتن به جاش میچل در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8