مسائل قلب — عشق ، روابط و آشنایی در دوران Covid!

عشق یکی از عمیق ترین احساساتی است که ما انسان ها از آن می شناسیم. این یک احساس است که اساس تمام روابط ما در زندگی ما است. در حالی که عشق چیزی است که ما در هر رابطه به دنبال، در زمان های زمانی که دشوار است، عشق همان می شود به دلایل بسیاری پنهان – ممکن است عمدی نیست اما آن اتفاق می افتد ناخواسته به عنوان برخی از احساسات دیگر بر عشق اولویت.

در زمان های کنونی همه گیر زمانی که همه مشتاقانه منتظر آن هستند تا به آن برسم، افراد زیادی در روابط وجود دارند که آیا قرار گذاشتن یا ازدواج کردن یا زندگی در کسانی که به شدت پریشان هستند و در حال پیدا کردن آن سخت است که خود را مدیریت کنند چرا که بیش از حد از “با هم بودن” وجود دارد و سپس برخی هستند که آن را به عنوان یک فرصت برای قوی تر کردن رابطه خود را در نظر می گیریم. شادتر و دوست داشتنی تر.

ممکن است یکی در هر دسته سقوط اما ایده این است که بهترین از هر وضعیت را به عنوان هر وضعیت دشوار می کند چیزی خوب با آن را برای همه به ارمغان بیاورد.

اوایل سال گذشته، در میان چند سری از قسمت هایی که با انتشارات تایمز هند انجام دادم، در یکی از قسمت ها درباره نکاتی در مورد قوی تر کردن روابط شما صحبت کردم. در حالی که آن راهنمایی هنوز هم ایستاده قوی است، اما به عنوان این زمان بی سابقه، آن را نیز خواستار ما را به وضعیت با یکپارچه سازی راه حل های خلاق و ترکیب خلاق از ایده ها به ادویه تا روابط.

مهم است که به یاد داشته باشید که اقامت در خانه و یا صرف زمان بیشتری با هم نیز یک راه برای ایجاد رابطه خود را قوی تر از آن در حال حاضر است چیزی است که ممکن است به backburner در میان زندگی خود را به طور معمول مشغول سقوط.

برای قوی کردن هر رابطه ای، جدا از حفظ ارتباط باز با شریک زندگی تان، به همان اندازه مهم است که در حین تمرکز بر ارتباط عاطفی که با شریک زندگی تان دارید، نسبت به یکدیگر دلسوز باشید.

اجازه دهید چند راه رمان و خلاق انهداتی را برای دریافت رابطه شما به اشتراک بگذارید تا نه تنها قوی تر بلکه شادتر و پر از عشق –

با چيزي که تو رو با هم جمع کردي وقتي رابطه ت رو شروع کردي يا وقتي ازدواج کردي دوباره از ش استفاده کن

چطور يملاقات کردي؟ چه احساساتی بود که شما احساس می کنید هنگامی که شما شریک زندگی خود را ملاقات کرد؟ دوباره خلق کردن احساسات و احساسات همان بازگشت در خط حافظه – به ارمغان آوردن آن خاطرات با یادآور لحظات مبارک از زمان که همه چیز بسیار جدید در رابطه بود. بازآفرینی زمان حال با به یاد آوردن لحظات شاد گذشته، زنگ و هیجان را در رابطه باز می آورد.

آوردن سن تمرین قدیمی بارتر با پیچ و تاب در ابراز محبت به شریک زندگی شما

برای یک هفته، حداقل پنج کار برای شریک زندگی تان انجام بده که فکر می کنید او قدردانی خواهد کرد. در پایان هفته، هر شریک سعی خواهد کرد تا پنج کاری که برای یکدیگر انجام می داده اند را بفهمد.  این یک راه قدرتمند برای تجربه محبت و قدردانی از یکدیگر برای تلاش شما و شریک زندگی خود را در قرار داده تا جرقه زنده نگه دارید.

جشن گرفتن هر روز یکدیگر

ایجاد یک عادت روزانه از گفتن چیزی متفکر انه و دوست داشتنی به شریک زندگی خود و دیدن سحر و جادو اتفاق می افتد. هنگامی که ما عشق خود را با افکار مثبت بیان, آن را تغذیه رابطه با ما به یاد داشته باشید آنچه ما بیشتر در یکدیگر گنج. با تقدیر و تعارفات خود سخاوتمندانه باشید و عاشقانه و عشق را در رابطه خود رشد خواهید دید.

وقت را برای عشق و سرگرمی

از آنجا که بسیاری از زوج ها در حال کار از خانه و زوج با بچه ها تنها کردم کار بیشتری برای انجام با مدیریت تکالیف مدرسه ، کار خود و سپس کار خانگی بیش از حد ، آن را می توان طاقت فرسا و خسته کننده برای زوج ها را از زمان برای صمیمیت و سرگرم کننده تبدیل شده است. مهم است که زمان را برای یکدیگر کنده و حتی اگر یک دوره کوتاه با هم، می تواند راه طولانی در پرورش رابطه پیش بروید.

در آخر، وقتی یک زوج منبع خوبی از تعاملات محبت آميز برای به خاطر سپاری دارند، حل و فصل تعارض ها آسان تر است، و این تعاملات باید با ذهن در رابطه ای با تلاش های مستمر ایجاد شوند. بنابراین شروع به پرورش رابطه خود را با پیروی از راه های فوق رمان برای ایجاد لحظات شاد هر روز هر روز و ببینید که چگونه شما را به رابطه خود را مسحور کننده تر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im