ماتل را “داستان اسباب بازی 4′ خط. اسباب بازی ساز نوشته شده با اندکی سود در سه ماهه چهارم یا شکستن حتی در هر سهم خود را بر اساس.

عکس: دایان Bondareff/AP تصاویر برای Mattel

Mattel , Inc.’s فروش کاهش یافت و 3 درصد در سه ماهه چهارم به عنوان رشد باربی عروسک های داغ چرخ اتومبیل و “داستان اسباب بازی 4” بود جبران مداوم برای کاهش فیشر-قیمت و دختر آمریکایی محصولات.

این شرکت شده است با تکیه بر رشد آن دو تا از بزرگترین مارک های باربی و چرخ به بلانت طولانی رکود در بخش دیگر از نمونه کارها خود را.

این روند ادامه داشت به آخرین فصل تعطیلات که در آن شرکت های اسباب بازی با ادعا کوتاه, خرید دوره بین شکرگزاری و کریسمس و خرده فروشی و محیط زیست تنظیم برای سال دوم خود را بدون اسباب بازی “R” Us, Inc.

مدیر اجرایی Ynon Kreiz گفت: Mattel پایان سال با تخت درآمد پس از پنج سال راست از کاهش و افزایش سهم بازار خود در صنعت اسباب بازی که در آن به طور کلی کاهش فروش 4 درصد در سال گذشته به گفته شرکت تحقیقاتی NPD Group Inc.

“2019 شد یک نقطه عطف در چرخش” او در مصاحبه ای گفت: پنج شنبه.

این شرکت پیش بینی می کند که درآمد رشد خواهد کرد در سال 2020 با فروش ناخالص بین 1% و 2.5% با توجه به یک سرمایه گذار ارائه شده است.

ماتل پیوست اسباب بازی های دیگر شرکت ها از جمله Sky Movies , Inc. و چرخش استاد Inc., که گزارش ناامید کننده فروش تعطیلات. در ضمن Hasbro, Inc., که باعث می شود انحصار بازی های هیئت مدیره و Nerf انفجار روز سه شنبه گفت: خرید و فروش افزایش یافت 3 ٪ در سه ماهه چهارم, کمک, اسباب بازی, وابسته به والت دیزنی Co. خواص مانند منجمد و جنگ ستارگان.

آقای Kreiz گفت که خیلی زود به بگویید که چه گسترده تر تاثیر خواهد بود از شیوع کروناویروس که باعث شده است بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در چین کلید hub برای تولید اسباب بازی. او گفت: Mattel به برنامه های احتمالی و می توانید تولید محصولات در کشورهای دیگر برای کاهش تاثیر.

“کار ما این است که برای طراحی یک شرکت است که می تواند مقاومت در برابر این چالش ها و حوادث پیش بینی نشده” آقای Kreiz گفت. “ما باید منابع مناسب مردم و ساختار پرداختن به هر موضوع است که راه ما آمده.”

ماتل ارسال شده اندکی سود در سه ماهه چهارم یا شکستن حتی در هر سهم خود را بر اساس مقایسه با سود $9.6 میلیون یا 3 سنت یک سهم از یک سال پیش از آن.

تنظیم برای مواردی مانند قطع و تجدید ساختار هزینه و درآمد شدند و 11 سنت به اشتراک بگذارید. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار تعدیل درآمد 1 درصد سهم.

درآمد $بود 1.47 میلیارد دلار در مقایسه با $1.52 میلیارد سال قبل. تحلیلگران انتظار داشتند درآمد حدود 1.5 میلیارد دلار.

فروش کاهش یافت و 3 درصد در آمریکای شمالی شد اما در تقسیم بین المللی.

نوشتن به پل Ziobro در Paul.Ziobro@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو