ماتل بسته شده است دو نفر از 13 کارخانه آن را به حال اداره جهان و آن برنامه را ببندید و یا فروش دو بیشتر از جمله مونترال گیاهی است که باعث می شود Mega Bloks.

عکس: دانیل Karmann/زوما پرس

Mattel , Inc. گفت: آن بسته شده است دو کارخانه بزرگ در آسیا و قصد دارد به یکی از نزدیک در کانادا به عنوان اسباب بازی شرکت کاهش آلاینده تولید ردپای برای کاهش هزینه ها.

سازنده عروسک های باربی و داغ چرخ ماشین بسته سایت تولید در چین و اندونزی در سال گذشته و در آن اعلام کرد نزدیک یک مرکز در مونترال مدتی این سال است. ماتل قبلا اعلام کرده بود قصد دارد برای نزدیک و فروش کارخانه در مکزیک است.

بر خلاف Hasbro, Inc., یک رقیب است که برون سپاری بسیاری از آن تولید ماتل تولید بسیاری از محصولات خود را برای چند دهه و تا همین اواخر هنوز هم متعلق به 13 کارخانه و استخدام هزاران نفر از تولید کارکنان در سطح جهان است.

بستن مونترال گیاهی که باعث می شود Mega Bloks را تحت تاثیر قرار حدود 580 کارگران یک سخنگوی گفت. او کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از مشاغل را تحت تاثیر قرار بود توسط آسیا و تعطیلی. ماتل در مورد استخدام 35,000 کارگران در طول دوره اوج تولید.

ساخت تعمیرات اساسی بخشی از اجرایی Ynon Kreiz را طرح به نوبه خود در اطراف و ایجاد ثبات ماتل یکی از بزرگترین شرکت های اسباب بازی است که تلاش کرده است در سال های اخیر از هر دو ضعیف فروش در بخش های مانند Fisher-Price, مهد کودک, اسباب بازی و عروسک دختر آمریکایی و صنعت تحول ناشی از انحلال Toys “R” Us.

ضعیف فروش را در معرض ناکارآمدی در ماتل تولید شبکه و منجر به برخی از کارخانه ها در حال کم استفاده. ماتل به دنبال مقابله مختلف زنجیره عرضه مشکلات به شدت از کاهش تعداد محصولات این شرکت باعث می شود به حذف تعداد رنگ های موجود برای طراحان.

روبرتو Isais, ماتل ارشد زنجیره عرضه افسر گفت: این تغییرات تبدیل به اسباب بازی ساز در زنجیره تامین به یک مزیت رقابتی است.

“ما در حال ادامه برای بهینه سازی تولید ما رد پای افزایش بهره وری از تولید ما زیرساخت ها و دستیابی به بازده در سراسر زنجیره تامین جهانی,” او گفت:.

ماتل برنامه ای برای حفظ برخی از کارخانه ها از جمله کسانی است که چرخ های داغ و باربی که در آن شرکت می توانست یک مزیت بیش از برون سپاری به یک شخص ثالث است. مدیران می گویند این ساختار اجازه می دهد ماتل به حرکت با سرعت بیشتری به سرمایه گذاری سریعتر در روند.

چین کارخانه ساخته شده کالاها به پایان رسید در حالی که اندونزی گیاه ساخته شده مخروط دنده مورد استفاده در کارخانه های دیگر. تولید خواهد شد نقل مکان کرد به دیگر ماتل امکانات.

ماتل و Hasbro برنامه ریزی شده در این هفته به گزارش درآمد برای کلید خرید تعطیلات دوره است.

در حال حاضر وجود داشته اند نشانه هایی از احتیاط. شرکت تحقیقاتی NPD Group Inc. گفت: ایالات متحده اسباب بازی خرید و فروش کاهش یافته است در سه ماهه چهارم که تا به حال شش کمتر خرید روز عید شکرگزاری و کریسمس در مقایسه با یک سال پیش از آن منجر به 4 درصد کاهش برای صنعت 2019.

هدف Corp. مقصر نرم فروش اسباب آن ضعیف تر از حد انتظار فصل تعطیلات. اسباب بازی های دیگر شرکت ها مانند چرخش استاد Corp. و Sky Movies , Inc., هشدار داده اند از ضعیف دوره تعطیلات.

برخی از اسباب بازی شرکت کرده اند ابراز نگرانی می کند که شیوع کروناویروس در چین می تواند مختل, ابزار جنسی, زنجیره تامین است. اسحاق لاریان, مدیر عامل شرکت MGA Entertainment, Inc. یک ماتل رقیب و ساز از L. O. L. عروسک و اسباب بازی های دیگر گفت: بزرگ, چینی, اسباب بازی کارخانه باقی مانده بسته برای یک هفته دیگر.

“Coronavirus است که نه تنها چین مشکل” آقای لاریان گفت. “آن را تحت تاثیر اقتصاد جهانی است.”

نوشتن به پل Ziobro در Paul.Ziobro@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de