خواستگاری در تلویزیون: نگاهی به chill pill در نشان دادن واقعیت در مورد مرتب هندی ازدواج

اگر مخاطبان دریافت شدید و استدلالی در مورد یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد آن را به دست برخی از اهداف آن است. هندی خواستگاری به نظر می رسد که مردم سراسر قاره اضطرارا به tweeting در مورد آن. آن را نیز panned بودن colourist, casteist, classist trainwreck است. آن را دوست دارم یا از آن متنفرم, آن را به وضوح ضربه عصب.

بسیاری از بدست نا امید نشان می دهد مامان و پسر مطیع دختران خود را بدون پول بدون عسل کنسول های آشکار “نه بیش از حد تیره, شما می دانید, مانند عادلانه” خواسته است. اما برای کسانی که استدلال می کنند مقابل برای نشان دادن است و نه تایید. و هیچ کس نباید از دست ندهید طنز که بیش از هشت قسمت همه پر انرژی خواستگاری نتواند به ارائه یک ازدواج ترتیب. بالاتر از همه آنچه که ممکن است را piqued است علاقه بسیاری از بینندگان صرف نظر از اینکه آنها را دوست دارید یا دوست نداشتن نشان می دهد که این آمار در زندگی موضوع: چگونه یک سنتی نهاد مانند ازدواج مرتب در حال انجام در زمینه مدرن آرمان و شیوه زندگی مدرن.

نیز وجود دارد بسیار جدی فکر نگرانی در مورد آنچه در تصویر از هند است که گود در سراسر جهان, اما این مستلزم این سوال که آیا به طور گسترده ای مصرف می شود بالیوود کرایه فراهم می کند رضایت بخش شبیه سازی. آیا سرخپوستان به همین ترتیب فکر می کنم همه غربی روابط شبیه دوستیابی نشان می دهد مانند لیسانس? ضمنا مقدار زیادی از منتقدان فکر می کنم این بیش از حد همدستی در جنایت علیه بشریت مانند بدن بشود و کلیشه های جنسیتی. و نه وجود مطلق دودویی بین “مرتب” و ” عشق “ازدواج دیده می شود به عنوان دیفرانسیلی بین” شرق ” و ” غرب ” – برای مثال حتی در غرب و دوستان و آشنایان و یا دوستیابی دفاتر ممکن است نقش مهمی در راه اندازی یک زن و شوهر. بیشتر معادلات پیچیده هستند نیز ممکن است که ازدواج می تواند تلاش برای ترکیب یک درجه انتخاب می شود همگام با مدرن آرمان منجر به ترکیبی از اشکال.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de