ماسک, شال و Covid-19: بیایید ما کمی شامل coronavirus. بیایید پوشش خودمان

شده است وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد استفاده از ماسک در طول coronavirus شیوع اولیه زیر (و علمی intemperate) ارزیابی آنها ممکن است مورد نیاز عموم مردم است. ما نمی دانیم که تمام جزئیات از نحوه Covid-19 ویروس انتقال از طریق قطرات تنفسی و از طریق تماس با سطوح آلوده و وجود ندارد زمان برای انجام آزمایش های دقیق. اما قبل از آزمایش با ماسک و مشترک علمی و حس آن را روشن است که استفاده از ماسک و یا در غیاب آنها حتی یک روسری پیچیده در اطراف بینی و دهان را فراهم می کند مقدار افزایش حفاظت به عنوان مخالف به هیچ چیز در همه.

قطرات تنفسی اسپری در طول فعالیت هایی مانند سرفه یا صحبت محدوده اندازه از حدود 0.1 میکرون تا چند صد میکرون. برای مقایسه متوسط موی انسان قطر حدود 75 میکرون. قطرات کوچکتر از 10 میکرون (همچنین به نام ذرات معلق در هوا) می تواند در هوا آویزان و سفر به عمق تنفسی. قطرات بزرگتر از 10 میکرون تمایل به دریافت تولید شده در طی سرفه و عطسه یا صحبت کردن و می تواند سفر بیشتر است. چرا که خود را بزرگتر از اندازه آنها می تواند اعداد بزرگتر از ویروس ها. اما آنها همچنین می تواند به زمین سقوط سریعتر. آنها تمایل به تسلیم در قسمت بالایی دستگاه تنفسی است.

در سال 2008 مطالعه ای که توسط هلندی و دانشمندان آمریکایی در مقایسه نسبی بین اثربخشی چای پارچه یک ماسک جراحی و یک N95 ماسک در برابر ذرات آئروسل از 0.02-1 میکرون. همانطور که انتظار می رود N95 ماسک انجام بهترین مسدود کردن حداقل 99-99.5 درصد از ذرات. جراحی ماسک مسدود حدود 70-80 درصد و چای پارچه مسدود شده و حدود 65 درصد از ذرات. پیام روشن بود – یک ماسک و یا در غیاب آن حتی یک شال در اطراف بینی و دهان قابل توجهی ارائه می دهد حمایت می کند. توجه داشته باشید که بالاتر از مطالعات انجام شده برای ذرات کمتر از یک میکرون در اندازه – لغزنده اندازه در آن بسیار دشوار است برای به دام انداختن آنها.

اما این مهم است که توجه داشته باشید که روسری و ماسک است که “نصب کردن” درست خواهد شد که شکاف بین خطوط آن و صورت. آلودگی می تواند در طول زمان از طریق این شکاف. از این رو, مهم است که برای ادامه برای جلوگیری از نزدیکی به دیگران – اقامت شش پا و حفظ تعامل به عنوان کوتاه که ممکن است. و خودداری از اضافه کردن بیش از حد بسیاری از لایه ها را به روسری پس از آن را به بلوک انفجار به حدی است که بسیاری از درجه خواهد شد و سپس وارد كلیك كنید طریق شکاف بین شال و پوست است.

عوامل دیگر وجود دارد ، ماسک نیاز به decontaminated هر چند روز. پارچه ماسک می تواند شسته شده با صابون. در مکان های با مقدار زیادی از نور خورشید را ترک ماسک کردن در نور خورشید را قادر می سازد اشعه ماوراء بنفش خورشید به از بین بردن ویروس ها و باکتری است. متناوب, گرمایش, ماسک برای از بین 60-70°C به مدت 10-15 دقیقه باید کار کند.

آلودگی از لمس کردن فیزیکی سطوح در نظر گرفته شده است یک خطر نیز هر چند شاید نه به عنوان قابل توجهی خطر نسبت به قطرات است. اخیر به خوبی گردش مطالعه مشاهده شده است که ویروس حاوی ذرات معلق در هوا می تواند در هوا آویزان برای حدود یک ساعت. این ویروس می تواند یک روز روی مقوا دیگر در جراحی و پلاستیک و تنها چند ساعت در مس. جالب, مس و نقره شناخته شده است به طور فعال شکستن پوست از میکروب با آغاز واکنش های شیمیایی.

چه دست نایافتنی است که ارزیابی ما از اثرات بار ویروسی و یا مقدار ویروس که نیاز به انتقال به یک قابل توجهی خطر است. خواهد شد یک فرد مریض تر با پاک کردن علائم بیماری و انتقال بیشتر ویروس از یک بدون علامت است اما فرد آلوده? آن زمان را به شکل تمام این.

اجتماعی فاصله و مستند فرآیندهای در حال حاضر رفته به اثر در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان است. اما هیچ انزوای اجتماعی فرایند کامل است و با وجود دو ساده و آشکار قوانین است. ابتدا تعداد زیادی از افراد مبتلا به کامل تر و با کیفیت از کل انزوای اجتماعی فرایند نیاز به. دوم این جداسازی باید انجام شود در کنسرت. اگر یک بخشی از کشور, شیوه های جداسازی و دیگر سهل انگاری و شروع به اواخر آن را تبدیل به یک بازی پینگ پنگ با بیماری careening از یک مکان به مکان دیگر.

امروز ما نیاز به انزوای اجتماعی روش که به مراتب دقیق تر از آنچه که ما می تواند بدست دور با حال جهان در واکنش جمعی به nip این در جوانه. اما با آن که آب در زیر پل بهتر است مراقب باشید با چیزهای ساده در کنترل ما: به حفاظت از صورت و حتی با روسری و اگر ممکن است همین دستکش در هنگام دست زدن به مکان اشیاء.

قابل توجه است که سازمان ها مانند سازمان بهداشت جهانی باید خودداری از ارائه چنین توصیه ساده به خصوص در استفاده از صورت را پوشانده اند. آن است که تنها در حال حاضر که مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در حال برنامه ریزی برای پشتیبانی صورت پوشانده اند. آن را می سازد علمی ، پوشش بینی و دهان خود را در فضاهای داخلی. استفاده از یک روسری اگر ماسک در دسترس نیست. اما خودداری از اضافه کردن بیش از حد بسیاری از لایه ها را به روسری پس از آن را به بلوک انفجار به حدی است که بسیاری از درجه خواهد شد و سپس وارد كلیك كنید طریق شکاف بین شال و پوست است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im