ماسک makeover : ما باید به نام مد برای کمک به ما برنده جنگ علیه coronavirus

خبر خوب این است که نیروی پلیس در گورگائون، جایی که من زندگی می کنم، تبدیل به یک مرکز مستقل سود شده است و در چند هفته گذشته خود را بیش از 75 تومان لاخ به دست آورده است. خبر بد این است که این درآمد توسط مردم تبرئه شده است، هر یک پرداخت 500 تومان جریمه برای پوشیدن ماسک محافظ در عموم.

با وجود توصیه های کارشناسان پزشکی به اتفاق آرا که بهترین پیشگیری در برابر گرفتن و گسترش coronavirus ماسک صورت است, بسیاری از ساکنان Gurgaon در رفتن بدون ماسک در عمومی ادامه, به خطر انداختن هر دو خود و دیگران.

چنین رفتارهای پرخطر و ضد اجتماعی محدود به گورگاون و مناطق یورش نیست بلکه در سراسر کشور گسترده است.

چرا اینهمه ما مصمم به انجام کاری به نظر می رسه – یا نه، کاری انجام بدیم، یعنی ماسک بپوشیم – که تهدیدی برای نه تنها خودمون بلکه برای دیگران اطرافمون هم هست؟

و پاسخ ممکن است به طور قابل ملاحظه ای به جنبش آزادی کشور و تماس تجمعی پر از بال گنگادار تیلاک که به شهرت رعد و برق زد: “Swaraj حق تولد من است، و من آن را داشته باشد!” – تلفظ ی که طنين عميقی در قلب و ذهن هند امروز می یابد.

Swaraj به معنای خود فرمانروایی است، و این چیزی است که بسیاری، اگر نه بیشتر، هندی ها با اعتقاد راسخ معتقدند: تنها قاعده ای که در مورد آنها صدق می کند، قاعده ای است که خودشان برای خود می کنند و نه قاعده ای که توسط هر مقام خارجی مانند حکومت روز به آنها تحمیل می شود.

از مذاکره در ترافیک جاده ای، تا چاک کردن زباله های مان که در آن خواهیم بود، تا آلوده کردن هوا و رودخانه هایمان، خودفرمانروایی، انجام کاری که خواهیم کرد، سرود ملی است.

به جز وقتی که به مد می آید. diktat از مد می تواند مستقل ترین فرد فکر تبدیل به من بیش از حد عضو یک گروه. مد چیزی است که باعث می شود میلیون ها مرد ورزش ویرات کوهلی whiskers و میلیون ها نفر از هر دو جنس شلوار جین ‘لاغر’ که شبیه به churidars.

برای این که مردم آنها را بپوشند، ماسک ها باید مد روز ساخته شود. و هیچ بهتر از کسی که ماسک چهره از نوع دیگری در میان bhakts محبوب ساخته شده است.

به جاي مان كي بات، ماهيانه ماسک كي بات؟

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im