ماسک بخشی از زندگی در حال حاضر, اما دنیای مد نشان می دهد که چگونه به آن را haute

یکی از چیزهایی که من از دست ترین دیدن است و خیساندن تا گرما از یک لبخند.

این شروع می شود با روال صبح perambulation که در آن, فراموش, لبخند, من حتی نمی تواند تشخیص مردم در پارک کنه. این همان در سفر من به کار با همکار رانندگان رانندگی در کنار ارائه nary یک نگاه اجمالی از یک لبخند.

این همان وقتی که من وارد کم جمعیت که در آن حتی همکاران دیگر نمی ارز قابل رویت لبخند با من. چرا ؟ به دلیل آن را در حال حاضر پشت در همه جا حاضر است.

شروع Covid-19 تاسیس یک مجموعه جدید از سلامت مشاوره; نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله لزوم شستن و یا sanitising دست غالبا و مطلق و unarguable نیاز به پوشیدن ماسک. به عنوان چیزی بسیار شناخته شده بود در مورد این بیماری همه گیر به غیر از این واقعیت است که آن را به سمت چپ پشت بزرگ مرگ و میر در هر کجا از آن سفر مشورتی catalysed وحشت خرید ولگردی و قانونی شکنی برای ماسک. پزشکی مغازه ها شاهد مارپیچ صف برای خرید ماسک که به نوبه خود فشرد عرضه این مورد ضروری به کارکنان بهداشتی درمانی اضافه کردن به استرس خود را. وحشت در بخشی assuaged توسط بار از هند رفت که با درخشان و به موقع مبارزات انتخاباتی نشان داد که مردم چگونه به ماسک در خانه و در نتیجه کاهش عرضه فولاد ماسک به پزشکان و پرسنل بهداشت و درمان.

گذشت زمان و اولیه وحشت داد راه را برای پذیرش جهان آغاز شده لنگش به حالت عادی بازگشت. کسب و کار شد و پا زدن شروع دوباره با جدید سخت گیرانه و مقررات. تنها چیزی که ثابت باقی مانده بود ،

ماسک در حال حاضر تبدیل به یک لوازم ضروری زره به بسیاری از هویت و سبک برای برخی از, آن را به عنوان به آرامی از آن در اوایل فایده آواتار به چیزی بیشتر شیک و موسسه طراحی لباس ومد بانوان. این جرقه از مواد از مد افتاده برای پوشش بینی و دهان رفت و در را به اجاره نامه جدیدی از زندگی به نساجی و صنعت مد که تقریبا پهن کردن ناگهانی رکود در تقاضا در طول مستند دوره است. صادرات نساجی هاب مانند Tirupur در تامیل نادو و دیگر نقاط هند ثبت شده صفر فروش در آوریل و مه به عنوان مرزهای دولتی بودند با عجله بسته شده و کارخانه تعطیل و حمل و نقل کالا متوقف شده است. سرمایه گذاری در لباس کاهش یافته است به عنوان آنها در نظر گرفته شد “غیر ضروری” اقلام در طول اقامت در خانه دوره است.

اما صنعت مد شناخته شده است به سریع خاموش علامت گذاری به عنوان به تهیه کردن به سرعت در حال تغییر روند. شرکت های تولید پوشاک نقل مکان کرد و به سرعت به پول نقد در رشد تقاضا برای ماسک و هدر رفته هیچ زمان و در ترویج آن به عنوان لوازم جانبی مد. نه به چپ و حتی طراح برندها مانند Louis Vuitton شروع به پریدن کرد به نزاع بالا بردن پست ماسک به یک موسسه طراحی لباس ومد بانوان هنر. سبک و رنگ تبدیل عابر پیاده فولاد فرم. تنفس و عملکرد بودند از دیگر اهداف این طرح است که آب گرفتگی بازار تولید طیف وسیعی از گزینه های ساده و روزمره پوشیدن ماسک پنبه در رنگ های روشن و چاپ به ‘marfs’ (ماسک + شال) برای زن در حال حرکت است.

فصل عروسی را فراهم می کند شکر و تخم مرغ در کیک برای تمام مارک های مد به عنوان این است تنها زمانی که مشتریان مایل به سرمایه گذاری مقدار فراوان از پول در موسسه طراحی لباس ومد بانوان و طراح خطوط بدون quibbling بیش از برچسب قیمت. ماسک ساخته شده راه خود را به که لیست خرید با طیف وسیعی از طراح گزینه های را انتخاب کنید – ابریشم و لسس به طلا و الماس نکردم ماسک های هزینه در هر نقطه بین Rs 1 و 4 لاخ. این اتحاد در بر داشت آماده خریداران در بمبئی سورت و بسیاری از شهرهای دیگر.

پوشیدن ماسک در حال حاضر جدید معمولی و مات همه تقسیم. بیشتر تاکید بر اهمیت آن ساخته شده است یک مجازات جرم نیست به پوشیدن یک. از همه مهمتر آن را نشانه ای از مسئولیت مدنی برای همه شهروندان; نه با پوشیدن یک علامت از بی مسئولیتی است.

با همه بالا, امروز, فروتن, ماسک صنعت به ارزش 15,000 تومان کرور روپیه در سال است و قرار است به لمس بالا و دو رقمی بیش از سه تا پنج سال آینده. بازار صادرات است که تمام مجموعه به رونق با 1500-عجیب و غریب واحد در Tirupur کار اضافه کاری برای تکمیل کار سفارشات از کشورهای مختلف. مقرون به صرفه مارک های مد در کشور در حال حاضر با اضافه کردن ماسک به نمونه کارها خود را به عنوان لوازم جانبی برای مطابقت با لباس خود را. واضح است که هیچ قحط و غلا از گزینه ها و یا تخیل.

گفته می شود که شما در حال بيان آنچه شما می پوشند. و اگر آن را بر روی صورت خود, چرا پوشیدن یکی که ساده و یکنواخت بسیاری استدلال می کنند. صنعت مد است که قطعا شکایت نیست در حالی که افزایش این چالش برای بهره برداری از این فرصت های بازار.

اما من هنوز هم از دست ندهید دیدن مردم لبخند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net