ماسک در هند: برای محافظت در برابر coronavirus پوشیدن حفاظت صورت – حتی اگر این باعث می شود شما مانند نگاه Darth Vader 😊

با در نظر گرفتن این بیماری همه گیر کوروناویروس PM نارندرا مودی در هند ابتکار باید به تقویت به ماسک در هند.

وجود دارد یک بحث است که در واقع یک غیر-بحث – آیا پوشیدن ماسک صورت یکی از اقدامات است که می تواند کمک به جلوگیری از گسترش پاتوژن.

به گفته برخی از مقامات – در ابتدا از جمله کسانی است که در حال حاضر انجام می شود U-turn – ماسک باید پوشیده شود تنها توسط پزشکان و کارکنان بهداشتی که برای آمدن به تماس مداوم با بیماران آلوده هستند و در بیشترین خطر. رفتن با این دیدگاه عمومی در بزرگ نیاز به پوشیدن دنده محافظ.

اما برخی ادعا می کنند که چه کسی ایستاده اصلی بوده و باعث دغدغه که یک نرم افزار-ماسک مشورتی منجر به جرم خرید و از این موارد منجر به کمبود احتمالی آنها را به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز در بیمارستان ها و در میان پرسنل پزشکی.

کسانی که استدلال می کنند در حمایت از ماسک اشاره می کنند که coronavirus است گسترش از طریق قطرات منتشر شده توسط یک فرد آلوده عطسه و سرفه و یا به سادگی بازدم. این ویروس که ظاهرا بسیار زیادی می تواند باقی می ماند, معلق در ذرات گرد و غبار در هوا برای چند دقیقه. که بدان معنی است که شما می توانید توسط آلوده تنفس در پاتوژن پس از فرد آلوده که در سمت چپ آن پشت است و دیگر در حال حاضر. یک ماسک می تواند کمک به محافظت از شما را از این زمان به تاخیر افتاد عفونت.

بنابراین سوال: به ماسک یا نه ، واقعا غیر از سوال است. با پوشیدن ماسک شما را اجرا خطر نه تنها از ابتلا بلکه از گسترش بیماری که شما قطعا نمی خواهید به انجام.

با پوشیدن ماسک و تنها خطر شما اجرا است که به دنبال مانند Darth Vader در جنگ ستارگان یا یکی از آن بچه ها در غرب فیلم که نگه دارید تا بانک ها و stagecoaches. چه چیزی بهتر است ؟ به دنبال شاخی یا گرفتن Covid-19?

این ساعت باید به نوبه خود ماسک-ساخت به سراسر کشور کلبه صنعت که همچنین به عنوان یک تقویت کننده به ضرب گلوله به شدید سلامت اقتصادی کشور است که بیشتر تضعیف این بیماری همه گیر. ویژه نیروی کار باید تنظیم شود تا برای اجرای این سیاست به سرعت و به طور موثر به عنوان امکان پذیر است. و یا بهتر است هنوز هم یک ماسک نیروی.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>