ماسک maro: در واقع آمار Covidiot که حاضر به پوشیدن آن 😜

آنچه کاندوم بود به HIV ماسک به SARS-CoV-2. آن را آسان تر به لغزش; شما نیاز به انجام این کار در کمتر بی مهارت/ آشفته شرایطی; هیچ چیز پنهانی در مورد آن در واقع باید آن را فرسوده khullam khulla در; و شما لازم نیست که به نگرانی در هر زمان در مورد دفع یک thingummy است که تقریبا به عنوان undisposable آن را به عنوان ضروری است. پس چرا بسیاری از coronassholes امتناع جلوگیری از دهان به دهان انتقال? بهشت به تنهایی بینی.

مسکن ما پیچیده ترین آشفته در مورد چیزی به عنوان ساده به عنوان این است. ما نگران خانواده کمک به در آوردن virus Nah. واقعا چه کردم WhatsApp پیام های پرواز مانند اتهامات در راجستان بود و ساکنان. کسانی که امتناع از پوشیدن ماسک در همه – اجازه دهید به تنهایی در, که, CDC, BMC, دستور مد – در حالی که راه رفتن/ اجرا/ معاشرت در فضای باز. به عنوان یک امتیاز آنها حمل ماسک, اما آویزان از گردن خود و یا مچ دست به عنوان موثر به عنوان کسانی که کلاه بر روی فرمان.

همه شیوه ای از عامل بازدارنده پیشنهاد شد از جمله دریدن آنها – استعاره. نه در تحت اللفظی معکوس راه به یک چیز آنها پوشیده نیست یکی در وهله اول اجازه دهید به تنهایی به محل صحیح. نام و شرم در نظر گرفته شد اما کاهش یافته است ‘حریم خصوصی’ زمینه. بنابراین badass ادامه bindaas.

دستور به مبارزه طلبیده است بیشتر توسط مردان است. شاید آنها فرو برد dairyload از haldi-doodh و دیگر ایمنی بوستر که به ما نشان داد با نظم Nirav مودی را در سطح جهانی پراکنده دارایی. پس از آن وجود دارد آنهایی که در نیم ماسک. آنها بیش از حد اعلام عزاداری برای بقیه از ما.

اگر چوب نیست, امکان پذیر است, می توانید هویج مستقر می شود? به آنها یادآوری کنید که چگونه به طور کامل پوشانده ابر قهرمانان باید بهترین شیرین کاری-کارشناسی ارشد. چگونه خود را lurid سبز پیدا کردن تبدیل استنلی Ipkiss/ جیم کری از bumbling کارمند بانک به swinger. چه کسانی ترسناک آنهایی که سبب قدرت فوق العاده در زامبیا Makishi رقصنده و قبیله ای بار از افسون جادوگر پزشکان. بیشتر روشن می توانند این کتاب در آنها پرتاب: اسکار وایلد, حداکثر, انجام, Guy de Maupassant, Edgar Allan Poe, Soren Kierkegaard, Friedrich Nietzsche, Yukio Mishima. (لیست و حسن نیت ارائه میدهد Google.)

و یا ما می تواند به جلوگیری از تمام کسانی که ویروس مملو از قطرات از پرواز در اطراف به سادگی با افزایش سرعت که هواپیمایی راهنما: ‘پوشش بینی و دهان خود را به طوری که بقیه از ما می تواند در تنفس به طور معمول و با خیال راحت.

***

الک هوشمند گفت: “helen clark را واکسن می تواند جسم ما اژدر-ام.”

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>