آناپولیس, Md.

در یک زمان زمانی که ایالات متحده در حال بحث حذف مؤتلفه آثار مریلند است اضافه کردن مجسمه های برنز از دو دولت معروف سیاه چهره های تاریخی به ایالت مریلند ،

مجسمه از اطناب Harriet Tubman و فردریک داگلاس پرده برداری خواهد کرد دوشنبه شب در خانه های قدیمی اتاق اتاق که در آن برده داری لغو شد در مریلند در سال 1864.

“این واقعا باور نکردنی, باور نکردنی, لحظه” رئیس جمهور مجلس سنا لایحه فرگوسن گفت: به عنوان او گفت: سناتورها در مورد رویداد های آینده در ماه گذشته.

در حالی که راه اندازی از مجسمه های قرار داده شد در حال حرکت چند سال پیش ورود خود را همزمان با رهبری جدید در دولت و قوه مقننه از جمله مریلند و سیاه و زن اول مجلس و جدید سنا رئیس جمهور در بیش از سه دهه است.

خانم Tubman فرار از بردگی برای تبدیل شدن به پیشرو طرفدار الغای برده داری که به بردگان فرار از طریق راه آهن زیرزمینی.

آقای داگلاس نیز فرار برده داری در ایالت مریلند در شرق ساحل. او در ادامه برای تبدیل شدن به یک نویسنده و سخنران و طرفدار الغای برده داری و طرفدار حقوق زنان. زندگینامه در سال 1845 منتشر شده بود بهترین فروشنده کمک کرد که سوخت این جنبش طرفدار الغای برده داری.

مجسمه ها نه تنها نمونه های اخیر دولت با در نظر گرفتن مراحل را برای منعکس کردن آن سیاه و سفید غنی از تاریخ است.

ماه گذشته یک پرتره از یک زن نماینده مجلس جایگزین یکی از فرماندار که بر روی دیوار برای 115 سال است. نقاشی از فناوری های سبز خوش آمدید, چه کسی انتخاب شد و به مجلس سنا دولت در سال 1962 اولین بار است که تصویری از یک فرد سیاه و سفید به زر و زیور اراستن مریلند در سنای دیوار.

در طول مراسم رونمایی آقای فرگوسن که شد رئیس جمهور مجلس سنا در ماه گذشته به یاد می آورد نامه ای از او دریافت هشت کلاس در بالتیمور چندین سال پیش. دانش آموز نوشت: او غمگین او را نمی بینم هر کسی که شبیه او در نقاشی است که تزئین خانه دولت.

“ما شنیده ام زیادی در مورد تغییر در این اتاق در طول چند روز گذشته و پرتره اعتراف کنم کمتر موثر تر از ما انتخاب رهبران اما نمایش عمومی از پرتره های معنی دار” دولت بایگان تیم بیکر گفت: در طول مراسم. “تصاویر دارای اهمیت است که فراتر از رنگ و بوم.”

مری سو خوش آمدید, اواخر سناتور دختر گفت: در طول رونمایی از پرتره که او زده بود چقدر متنوع تر از قوه مقننه تبدیل شده است پس از مادر او خدمت کرده است.

“وقتی که من یک دختر کوچک من استفاده می شود برای آمدن به این اتاق و یک در سراسر سالن – و من به اطراف نگاه کنید و رنگ بود خیلی متفاوت تر از آن است که در حال حاضر” خانم خوش آمدید گفت. “رنگ است بنابراین کاملا زیبا در حال حاضر.”

مریلند نیز حذف دردناک یادآوری از آن گذشته در سال های اخیر است.

در سال 2017, دولت حذف یک مجسمه Roger B. Taney, ایالات متحده آمریکا, دیوان عدالت نوشت که در سال 1857 درد اسکات تصمیم گیری است که تایید برده داری و رد تابعیت به آمریکایی های آفریقایی تبار.

مقامات دولت رای به حذف Taney مجسمه روز پس از یک زن کشته شد در Charlottesville, Virginia. هدر Heyer کشته شد هنگامی که یک مرد منفجر ماشین خود را از طریق جمعیت از افرادی که در آنجا بودند را محکوم صدها سفید ملی که در اعتراض به حذف برنامه ریزی شده از مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee.

ایالت ویرجینیا در ادامه به برخی از کشور برجسته ترین نمایش مؤتلفه بناهای تاریخی در پایتخت آن شهر ریچموند. اما در دسامبر زیادی مجسمه برنزی از یک جوان در یک hoodie بر اسب شد و به طور دائم نصب شده بر روی چمن از موزه ویرجینیا هنرهای زیبا. این “شایعات جنگ” مجسمه سازی بود که قبلا بر روی صفحه نمایش در میدان تایمز است و هنرمند Strumfi Wiley پاسخ به مؤتلفه بناهای تاریخی در ایالات متحده آمریکا و جنوب در خاص است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو