شرکت furloughs دنبال ماریوت تصمیم به شروع furloughing چه این شرکت انتظار دارد که به ده ها هزار نفر از کارکنان هتل.

عکس: Mariscal/زوما پرس

Marriott International , Inc. MAR 11.65% قصد کردند هزاران نفر از شرکت کارکنان در ستاد و شهرستانها در سراسر جهان این شرکت تایید کرد به وال استریت ژورنال در ادامه عظیم کاهش حقوق و دستمزد در این هفته.

یک ماریوت سخنگوی گفت که این شرکت شد furloughing حدود دو سوم از آن 4,000 شرکت کارکنان در شرکت Bethesda, Md., مقر. ماریوت نیز furloughing حدود دو سوم از آن شرکت کارکنان در خارج از کشور هر چند سخنگوی گفت که او نمی تواند بلافاصله ارائه تعداد ماریوت شرکت در خارج از کشور شغل.

حرکت آمده در پاسخ به شیرجه رفتن در سفر جهانی به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است.

ماریوت گفت: شرکت کارکنان furloughs آغاز خواهد شد در اوایل ماه آینده و تخمین می زنند که آنها گذشته از 60 به 90 روز. در طول آن دوره furloughed شرکت های بزرگ ایالات متحده کارکنان را دریافت 20 ٪ از حقوق و دستمزد خود را که می تواند قرار داده می شود نسبت به مراقبت های بهداشتی و دیگر هزینه های سخنگوی گفت. شرکت کارکنان که در اقامت مشمول 20% کاهش دستمزد و کاهش هفته های کاری این سخنگوی گفت.

Coronavirus عضویت در خبرنامه

یک صبح coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی در جمعه ها. ثبت نام در اینجا.

کسانی که شرکت furloughs دنبال ماریوت تصمیم به شروع furloughing چه این شرکت انتظار دارد که به ده ها هزار نفر از کارکنان هتل—از مدیران به خانهدار—آن را به عنوان رمپ تا هتل بسته شدن در سراسر جهان است.

ماریوت اجرایی Arne Sorenson گفت: در یک پیام ویدئویی به کارکنان در روز پنج شنبه که ماریوت کسب و کار است که در حال حاضر در حال اجرا در حدود 75 درصد زیر نرمال سطح این دوره ویرانگر تر از هر دیگر در تاریخ حدود قرن هتل شرکت. او گفت که تاثیر مالی بدتر از این پست-سپتامبر. 11, 2001, دوره و 2008-09 بحران مالی همراه است.

آقای Sorenson و رئیس هیئت مدیره بیل ماریوت را متوقف کرده اند دریافت حقوق و دستمزد در طول این مدت مدیر عامل شرکت گفت: در این ویدئو و اضافه کرد که خود را اجرایی تیم را 50% کاهش در حقوق و دستمزد.

به عنوان بزرگترین هتل شرکت با نزدیک به 1.4 میلیون اتاقهای سراسر جهان 30 برندها و مورد 7,300 خواص ماریوت شده است نژاد سقوط در سفر جهانی به عنوان شرکت های توقف سفر کسب و کار سازمان کنفرانس تماس رویدادها و تعطیلات برنامه ها را در خود نگه دارد.

آقای Sorenson و دیگر مهمان نوازی و سفر مدیران در دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن در روز سه شنبه هنگامی که از آنها خواسته برای 250 میلیارد دلار کمک مالی برای محاصره صنایع.

نوشتن به کریگ در Karmin craig.karmin@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de