ماریوت نوسان به از دست دادن، استناد بازیابی تقاضا از Covid-19 Lows

Marriott بین المللی گفت : درآمد آن در سه ماهه گذشته 72.4 ٪ کاهش یافت.

عکس: مایکل نوبل جونیور برای وال استریت ژورنال

ماريوت بين المللي mar 1.81% شرکت به از دست دادن برای سه ماهه دوم به عنوان سفر در طول فصل تابستان معمولا پر سود به دلیل همه گیر Covid-19 افسرده باقی ماند، هر چند شرکت گفت که آن را دیدم تقاضای بهبود از طریق بحران سلامت است.

بزرگترین شرکت هتل داری جهان در روز دوشنبه با از دست دادن سه ماهه 234 میلیون دلار، یا 72 سنت سهم، در مقایسه با سود 232 میلیون دلار، یا 69 سنت سهم، در سه ماهه مشابه سال گذشته ارسال شده است.

برای سه ماه پایان 30 ژوئن، زیان های تعدیل شده 64 سنت سهم، گسترده تر از 41 سنت تحلیلگران سهم نظرسنجی شده توسط FactSet پیش بینی شده بود. شرکت متحمل خسارت و هزینه بدهی بد به دلیل Covid-19 که آسیب دیده و کاهش زیان به ترتیب 61 میلیون و 54 میلیون دلار، پس از مالیات.

رئیس اجرایی آرن Sorenson گفت : منطقه چین بزرگ بهبود سفر منجر شده است ، با Bethesda ، Md.، شرکت در حال حاضر ثبت تقاضا از سفر کسب و کار در بالای اقامت اوقات فراغت. او گفت: اشغال در منطقه به 60 درصد رسیده است، در مقایسه با 70٪ در همان زمان در سال گذشته، او گفت. چین بزرگ سرزمین اصلی چین، هنگ کنگ، ماکائو و تایوان را در بر می گرفته است.

آقای “سُرنسون” گفت: “بهبودی که در چین بزرگ دیده بودیم نمونه ای از تاب آوری تقاضای سفر است هنگامی که این دیدگاه وجود دارد که ویروس تحت کنترل است و محدودیت های سفر کاهش داده است.” در حالی که بهبودکامل از Covid-19 به وضوح زمان را خواهد گرفت، روند های فعلی ما می بینیم تقویت دیدگاه ما که وقتی مردم احساس سفر امن، تقاضا به سرعت برمی گرداند.”

اقتصاد مصرف کننده چین به پناهگاهی حیاتی برای بسیاری از شرکت های ایالات متحده تبدیل شده است، و به آنها کمک می کند تا آسیب ناشی از فروش های متهوم را به خانه جبران کنند.

در هر اتاق قابل مقایسه، یک متریک صنعت که از نزدیک دیده می شود و به نام RevPAR نیز شناخته می شود، ۸۴.۴٪ برای سه ماهه کاهش یافت. اشغال 57.4 درصد کاهش یافته است. آقای “سرنسون” گفت که این ارقام از ماه آوریل کم شده اند، زمانی که RevPAR تا 90% پایین تر و اشغال در 11% برای هفته 11 آوریل کاهش یافته است.

شرکت گفت درآمد 72.4٪ کاهش به 1.46 میلیارد دلار است. تحلیلگران به دنبال 1.68 میلیارد دلار بودند.

آقای “سُرنسون” گفت که ۹۱٪ از ۷۴۰۰ املاک ماریوت در سراسر جهان باز شده اند، با تمام هتل ها در چین بزرگ از اوایل ماه مه در حال بهره برداری بوده اند. در آمریکای شمالی، 96 درصد از هتل های ماریوت باز هستند، او گفت.

Marriott گفت که آن را تا به حال نقدینگی در حدود 4.4 میلیارد دلار در پایان سه ماهه، از جمله حدود 2.3 میلیارد دلار معادل نقدی و نقدی. شرکت گفت که همچنان انتظار دارد که همه گیر نتایج خود را صدمه بزند.

فیلم مرتبط

در بسیاری از جاهای دنیا، سفر به تعطیلات دوباره مجاز است. پس چگونه می توانم شما را با خیال راحت سفر اگر شما می خواهید برای رفتن به تعطیلات این تابستان? “جورج داونز” از “جورج داون” براي پيدا کردن شبهه آخر هفته مي گذره. عکس مرکب : جورج داووز

نوشتن به دیو سباستین در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im