شرکت furloughs دنبال ماریوت تصمیم به شروع furloughing چه این شرکت انتظار دارد که به ده ها هزار نفر از کارکنان هتل.

عکس: EFE/زوما پرس

Marriott International ,Inc. بزرگترین هتل شرکت و تعداد فزاینده ای از صاحبان هتل ها furloughing ده ها هزار نفر از کارگران یا کاهش کارکنان در تلاش برای هدایت شرکت های خود را از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

هیلتون در سراسر جهان Holdings, Inc. و هتل هایت Corp. نیز furloughing بسیاری از کارکنان هتل شرکت گفت: در اظهارات روز یکشنبه به عنوان بسیاری از برنامه سفر در سراسر جهان سخت کار کردن را متوقف کند.

سخنگوی ماریوت تایید به وال استریت ژورنال که این شرکت furloughing حدود دو سوم از آن 4,000 شرکت کارکنان در شرکت Bethesda, Md., مقر. ماریوت نیز furloughing حدود دو سوم از آن شرکت کارکنان در خارج از کشور هر چند سخنگوی گفت که او نمی تواند بلافاصله ارائه تعداد ماریوت شرکت در خارج از کشور شغل.

این اقدامات به دنبال ماریوت تصمیم به شروع furloughing چه این شرکت انتظار دارد که به ده ها هزار نفر از کارکنان هتل—از مدیران به خانهدار—در حالی که این رمپ تا هتل بسته شدن در سراسر جهان است.

صنعت مهمان نوازی است طرح میتوانست به فروپاشی در سفر جهانی به دولت تحمیل محدودیت های مسافرتی در پاسخ به این بیماری همه گیر. شرکت ها را متوقف سفرهای کسب و کار سازمان کنفرانس را به نام خاموش حوادث و گردشگران قرار داشته و قصد دارد در خود نگه دارد. هتل های در حال رنج و فشار از این تبخیر ناگهانی از سفر است که پاک کردن در یک ماده از هفته همه سود بسیاری از شرکت ها تا به حال انباشت اشیاء بدست آمده در طول چند سال گذشته.

برخی از اسکان شرکت های مصرف و حتی بیشتر در مراحل شدید تر ماریوت furloughing و یا اجازه دادن به رفتن بیش از 9 در 10 نفر از کارکنان در برخی از موارد است.

Ashford, Inc., دالاس-بر اساس شرکت است که دارای 130 هتل ها در سراسر ایالات متحده است تخمگذار کردن یا furloughing 95 درصد از 7,000 کارکنان اجرایی مونتی بنت گفت. او انتظار دارد که حدود یک سوم از کسانی که کارکنان احتمالا نمی تواند آینده را.

یک نگرانی فوری است Ashford را 4 میلیارد دلار به 5 میلیارد دلار در بدهی. برخی از پرداخت ها به دلیل ماه آینده آقای بنت گفت و او انتظار ندارد که قادر به پرداخت همه آنها.

Coronavirus عضویت در خبرنامه

یک صبح coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی در جمعه ها. ثبت نام در اینجا.

“هر متحده هتل را به طور پیش فرض در بدهی های خود را در 30 شاید 60 روز,” او گفت:. “این یک فاجعه است که snowballing.”

یکی دیگر از هتل صاحب Pebblebrook هتل, اعتماد, است furloughing حدود 90 درصد به 95 درصد از آن 8,000 کارکنان مدیر عامل جان Bortz گفت. او بسته شده است حدود نیمی از این شرکت 54 هتل ها; سطح اشغال در آنهایی که باقی می ماند باز کاهش یافته اند به تک رقمی.

“این باور نکردنی است مشکلات” آقای Bortz گفت. “هر صنعت که در آن تماس با انسان درگیر است نابود شده است.”

با کمی کسب و کار آن را می سازد هیچ حس به نگه داشتن عامل و مدیران می گویند. آقای Bortz گفت که او انتظار دارد که بسیاری از هتل ها هستند که هنوز هم باز به تعلیق عملیات بیش از پنج روز آینده.

محل سکونت صاحبان سراسر کشور هستند که مجبور به مشابه محاسبات. با سطح اشغال غوطه وری روز به روز آن را یک چالش برای مدیران هتل ها به حقوق و دستمزد و اجازه دهید به تنهایی پرداخت سایر هزینه ها و تعهدات بدهی آنها گفت. و به عنوان آنها را انتخاب کردن نزدیک بیشتر با خواص شناخته شده تاریخ بازگشایی آنها احساس آنها را انتخاب و اما به کارکنان را کاهش می دهد و امیدواریم که این شرکت می تواند شناور باقی می ماند.

روز یکشنبه ریک Takach مدیر عامل شرکت وستا مهمان نوازی مالک و اپراتور 17 هتل گفت: او به این نتیجه رسیدند که کاهش هتل-شرکت مدیریت نشده است به اندازه کافی. “پس عمیق تر کاهش نیاز دارد,” او گفت:. “این بدان معناست که یا بسیار پایین تر حقوق و ساعت و یا حذف پرسنل. این تصمیم من در تلاش برای امروز یا فردا.”

هتل کارگران شده اند حیرت زده در پشت سر که با آنها فرستاده شده اند ، شلبی Halpin که مشغول به کار به عنوان یک مهمان-متخصص خدمات و راهنمای در یک پیست اسکی در آسمان منت., گفت: او گفته شد در روز سه شنبه که او دیگر تا به حال کار پس از رفت و آمد مکرر بسته شده است.

“روز بعد من قرار دادن همه چیز من متعلق به من جیپ و چپ گفت:” خانم Halpin. “ما لگد از محل. پس از آن بود حقیقی.”

ماریوت اجرایی Arne Sorenson گفت: در یک پیام ویدئویی به کارکنان خود در روز پنج شنبه که ماریوت کسب و کار است که در حال حاضر در حال اجرا در حدود 75 درصد زیر نرمال سطح این دوره ویرانگر تر از هر دیگر در تاریخ حدود قرن هتل شرکت. او گفت که تاثیر مالی بدتر از این پست-سپتامبر. 11 دوره و بحران مالی همراه است.

ماریوت گفته وال استریت ژورنال که شرکت های بزرگ-کارکنان furloughs آغاز خواهد شد در اوایل ماه آینده و تخمین می زنند که آنها گذشته از 60 به 90 روز. در طول آن دوره furloughed شرکت های بزرگ ایالات متحده کارکنان را دریافت 20 ٪ از حقوق و دستمزد خود را نسبت به مراقبت های بهداشتی و دیگر هزینه های سخنگوی گفت. شرکت کارکنان که در اقامت مشمول 20% کاهش دستمزد و کاهش هفته های کاری این سخنگوی گفت.

ماریوت جهان بزرگترین هتل شرکت با نزدیک به 1.4 میلیون اتاقهای سراسر جهان 30 برندها و مورد 7,300 خواص اما رقبای مانند هیلتون و هایت نیز با توسل به کاهش کارکنان و کاهش هزینه.

هیلتون در furloughed “دهها هزار نفر” از کارکنان یک سخنگوی گفت. “فوری ما تمرکز بر انجام آنچه ما می توانیم برای ما هتل ها و کسانی که اعضای تیم است.”

هایت سخنگوی گفت که شرکت “به طور موقت furloughing بسیاری از مدیران هتل و کاهش ساعت برای بسیاری از همکاران است. ایالات متحده همکاران واجد شرایط برای مراقبت درمانی و سایر مزایای تغییر نخواهد کرد و همکاران نیز ممکن است فایل برای مزایای بیکاری.”

هتل مدیران نمی خواهید صدمه ندیده است. آقای Sorenson و رئیس هیئت مدیره بیل ماریوت را متوقف کرده اند دریافت حقوق و دستمزد در طول این مدت مدیر عامل شرکت گفت: در این ویدئو. خود را اجرایی تیم را 50% کاهش در حقوق و دستمزد.

در Hersha مهمان نوازی اعتماد که دارای نزدیک به 50 هتل و مدیر عامل و رئیس اجرایی گفت که آنها در حال کاهش حقوق خود را 50 درصد و هیئت امنا را به همه پرداخت ها در انبار باقی مانده از سال 2020 است.

آقای Sorenson و دیگر مهمان نوازی و سفر مدیران در دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن در روز سه شنبه هنگامی که از آنها خواسته برای 250 میلیارد دلار کمک مالی برای محاصره صنایع. صاحبان هتل می گویند آنها نمی توانند صبر بسیار طولانی برای کمک.

“من احساس می کنم دولت خود را به عقب بر ما” گفت: Ashford آقای بنت.

نوشتن به کریگ در Karmin craig.karmin@wsj.com و استر علم در esther.fung@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im