مارس شغل گزارش بعید است برای نشان دادن تاثیر کامل از Coronavirus بحران

داده ها را برای ماه مارس شغل گزارش منعکس هفته قبل چند فرمانداران دستور بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار مانند رستوران ها.

عکس: جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ماه مارس گزارش اشتغال را نشان می دهد یک ضربه به آمریکا بازار کار با توجه به این رمان coronavirus همه گیر اما بعید است برای نشان دادن عمق سقوط از آنجا که داده ها منعکس ماه اول هفته است.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط وال استریت ژورنال انتظار می رود روز جمعه گزارش نشان می دهد کارفرمایان ایالات متحده ریختن 56,000 شغل از payman—خوراکی یک رکورد 113-ماه کشش ایجاد شغل و نرخ بیکاری نیز به 3.7% از 50 سال اخیر از 3.5% در ماه فوریه است.

هر دو پیش بینی از یک نظرسنجی از هشت اقتصاددانان اواخر هفته گذشته به مراتب کمتر وخیم نسبت به تصویر کشیده شده توسط این رکورد 3.3 میلیون آمریکایی است که در زمینه مزایای بیکاری از آوریل 15 از طریق 21 بعد از بسیاری از مقامات دولت دستور تعطیلی از ردیف هایی از اقتصاد به بنیادی این ویروس را گسترش.

که به دلیل مارس گزارش مانند تقریبا همه از جمله وزارت کار اشتغال گزارش بر اساس نظرسنجی درخواست در مورد هفته و یا دوره پرداخت که شامل 12 روز از ماه است. یک بررسی از خانواده است که تعیین کننده نرخ بیکاری خواسته آمریکایی ها اگر آنها گزارش شده است به کار در طول هفته مارس 8-14. اگر پاسخ دهندگان پرداخت شد برای یک ساعت کار در هفته که—حتی اگر آنها متعاقبا گذاشته—آنها در حال شمارش به عنوان شاغل.

به عنوان یک نتیجه, مارس شغل گزارش عمدتا منعکس کننده بازار کار در دو هفته اول از ماه زمانی که ایالات متحده تلاش شد تا سطح شیب دار به تست برای ویروس. قبل از این بود که تعدادی از ویروس های مربوط به عفونت و مرگ و میر شروع به پریدن کرد و چند تن از فرمانداران دستور داد غیر ضروری کسب و کار به اجبار اخراج میلیون ها نفر از آمریکایی ها از جمله خدمت کارکنان هتل خودکار کارگران و بهداشتکاران دهان.

روز جمعه گزارش “رفتن به واقعا ضبط آسیب قابل توجهی وجود دارد که رخ داده است” گفت: یوسف Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM US LLC. “سرمایه گذاران و سیاست گذاران باید فقط آن را پرتاب. این فقط یک یاد از همه چیز گذشته.”

اگر آتن همچنان برای چند هفته مارس مشاغل, گزارش, برنامه ریزی شده برای انتشار در مارس 8, نشان می دهد می تواند یکی از بزرگترین ماه خراب شدن بازار کار در ضبط.

روز جمعه گزارش “احساس می کند مانند آن خواهد بود که foreshock به یک زلزله بزرگتر در آینده در اوایل آوریل گفت:” نیک پناهگاه یک اقتصاددان در کار-جستجوی سایت Indeed.com.

بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر تکامل می یابد به گزارش منتشر شده در ماه مه می تواند نشان می دهد نرخ بیکاری افزایش نسبت به دو رقم و بیش از یک میلیون شغل را کاهش داد. که علامت بزرگترین ماه افت در اشتغال پس از ژاپن تسلیم به آمریکا در ماه سپتامبر سال 1945 باعث این کشور به باد کردن آن در زمان جنگ تلاش.

شغل آینده گزارش می تواند حتی بدتر است.

یک قاعده کلی آقای Brusuelas گفته است که نرخ بیکاری افزایش می یابد 1 درصد برای هر 1.5 میلیون تقاضای اولیه برای رفع بیکاری. با توجه به هفته گذشته رکورد شکنانه تعداد مدعیان بیکاری نرخ بیکاری خواهد شد به احتمال زیاد روش حداقل 6 درصد در آوریل و بیش از 10 ٪ در تابستان آقای Brusuelas گفت: اضافه کردن اعداد می تواند در حفظ و بالا رفتن.

چرا که تعداد زیادی از آمریکایی کارگران شاغل در صنایع خدماتی که توقیف شده اند. اوقات فراغت و مهمان نوازی—یک دسته شامل هتل ها, رستوران ها, هنر و سرگرمی—شاغل 16.9 میلیون آمریکایی از بهمن, وزارت اطلاعات نشان می دهد.

در حالی که میلیون ها نفر از کارگران در حال کار از راه دور در حال حاضر فقط 34 درصد از مشاغل در آمریکا می تواند موجه بود انجام شده در دانشگاه شیکاگو اقتصاددانان Jonathan Dingel و برنت Nieman برآورد.

“وجود دارد ما می توانیم افسردگی مانند بیکاری اعداد در آن زمان ما از طریق” آقای Brusuelas گفت.

وزارت کار نظر سنجی از کارفرمایان می پرسد برای ایجاد خود را سر تعداد برای حقوق و دستمزد دوره که شامل مارس 12. اگر یک کارگر پرداخت شده برای هر بخش از این دوره آنها در حال شمارش به عنوان یک حقوق و دستمزد.

اریکا Groshen سابق کمیسر اداره آمار نیروی کار گفت: زمینه ای اطلاعات در این گزارش می تواند سرنخ به ویروس نوظهور تاثیر است. سازمان دیده بان برای اشتغال کاهش موقت-کمک به مشاغل و تعداد ساعت کار می کرد. ممکن است رشد دستمزد می کنه چون موج اول کار کاهش آمار پایین دستمزد کارگران در حالی که بهتر است پرداخت کارکنان با احتمال بیشتری قادر به کار از راه دور—ایجاد میانگین به افزایش است.

آینده گزارش نیز به غیر معمول آماری تحریف. بررسی پاسخ می تواند کم اگر کسب و کار بسته اند. مدلهای آماری که صاف الگوهای فصلی و پیش بینی سرعت که در آن کسب و کار باز و بسته می تواند رندر بی ارزش است. و برخی از افرادی که شغل خود را از دست ممکن است شمارش به عنوان نیروی کار به جای بیکار چرا که آنها به طور فعال به دنبال کار در یک زمان زمانی که ویروس به بسته کسب و کار و بسیاری از آنها مسئول مراقبت از کودکان خارج از مدرسه و یا بیماری اعضای خانواده.

برخی از اقتصاددانان هستند نیروبخش برای تیره تر گزارش روز جمعه. جوئل Naroff اقتصاددان ارشد در Naroff مشاوران اقتصادی پیش بینی داده ها را نشان می دهد 1.25 میلیون شغل ریخته شد و نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 5.2%.

“من می دانم که من در بالا سمت,” او گفت:. “اما بیکاری-ادعای داده به من بگویید خیلی بیشتر کارگران رو گذاشته در اوایل این ماه از مردم متوجه است.” آقای Naroff گفت: کسب و کار و تعطیلی و اخراج در سخت-آمار مناطق مانند شهر نیویورک رخ داده است در اوایل به اندازه کافی به شمارش در این گزارش است.

مانند بسیاری از اقتصاددانان می بیند مارس داده ها به عنوان نوک کوه یخ است. او پیش بینی کرد اقتصاد می تواند ریختن به سمت بالا از 10 میلیون شغل در طول همه گیر و نرخ بیکاری را بالا 14 درصد.

نوشتن به اریک Morath در [email protected] و پل Kiernan در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im