بسیاری از رای دهندگان هنوز هم مطمئن نیستید که برای رای دادن به در آیووا قفقاز

Des Moines, آیووا,

در آستانه آیووا قفقاز دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری hustled در سراسر کشور تلاش برای آتش تا رای دهندگان و آخرین درخواست تجدید نظر به کسانی که در تلاش برای تصمیم نهایی در مورد انتخاب خود را در شلوغ میشه.

صحبت کردن به چند صد نفر از حامیان در سدار رپیدس روز یکشنبه ایالت ورمونت برنی ساندرز اعلام کرد “ما از مبارزات انتخاباتی از انرژی و هیجان” و گفت: “ما در یک موقعیت به نفع خود فردا شب.”

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, صحبت کردن تازه وارد وضعیت گفتن یک تجمع در کورالویل که زمانی که دموکرات ها برنده شده اند کاخ سفید در گذشته “ما آن را انجام داده با کسی که در سیاست های ملی.”

اما معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تاکید بر چند دهه خود را از واشنگتن و تجربه گفت: رای دهندگان وجود دارد “در کار آموزش است.” ماساچوست ایالت الیزابت وارن فشرده حامیان او به “مبارزه” اگر آنها تا به حال از دست دادن امید است.

زمینه پررنگ اظهارات مبارزات انتخاباتی و رای دهندگان اذعان کرد یک حس قابل لمس غیر قابل پیش بینی و اضطراب به عنوان دموکرات ها آغاز انتخاب آن نامزد به ارسال به یک ماه نوامبر چهره با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکراتیک مسابقه غیر منتظره ای بزرگ و چندپاره و فاقد تأثیرگذاری به عنوان روز دوشنبه حزبی. چهار نامزد قفل شد در یک مبارزه برای پیروزی در آیووا; دیگران بودند و موقعیت به جلو و شگفت انگیزی قوی پس از اتمام.

“این در حال رفتن به سمت راست پایین برای آخرین بار دوم گفت:” Symone Sanders, مشاور ارشد آقای بایدن را در مبارزات انتخاباتی.

نظرسنجی ها نشان می دهد آقای بایدن در یک مسابقه نزدیک در آیووا با سناتور ساندرز سناتور وارن و آقای Buttigieg. ایالت مینه سوتا ctq و تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ نیز رقابت به شدت در دولت است.

دموکراتها عمیق اهانت به آقای تهمت قرار داده است بسیاری در حزب در لبه مورد تصمیم گیری. یک سری از نیروهای خارجی نیز افزایش حس غیر قابل پیش بینی در آیووا از جمله آقای تهمت استیضاح محاکمه در سنا که marooned سناتور وارن سناتور سندرز و سناتور Klobuchar در واشنگتن برای بسیاری از هفته گذشته.

بسیاری از مبارزات بودند به دنبال یک آخر هفته نهایی نظرسنجی به ارائه برخی از اندازه گیری وضوح. اما در اواخر شنبه شب سی ان ان و دس Moines ثبت نام تصمیم به انتشار این نظرسنجی به دلیل نگرانی از نتایج ممکن است به خطر بیافتد.

جدید انجمن قوانین نیز در سمت چپ مبارزات کار در overdrive به مجموعه انتظارات قبل از مسابقه. برای اولین بار آیووا حزب دموکرات را انتشار سه مجموعه نتایج: چه کسی رای دهندگان چین با در آغاز شب; که آنها را انتخاب کنید پس از رای دهندگان حمایت از nonviable نامزدهای دریافت به انتخاب دوم و تعداد هيئت دولت معادل هر نامزد می شود.

قوانین جدید لازم الاجرا توسط کمیته ملی حزب دموکرات به عنوان بخشی از یک بسته از تغییرات به دنبال سناتور ساندرز پس از دست دادن خود را به هیلاری کلینتون در سال 2016 ریاست جمهوری شرکت کنند ، تجدید نظر شد طراحی شده برای انجمن سیستم شفاف تر و مطمئن شوید که حتی بالاترین-انجام نامزدهای دریافت اعتبار برای تمام آرا را دریافت می کنند. اما مقامات حزب در آیووا و در DNC باید به بخش خصوصی ابراز نگرانی در هفته های اخیر است که نه تنها سناتور سندرز اما کمپین های متعدد چرخش خواهد کرد و نتایج را به نفع خود به طور بالقوه ایجاد هرج و مرج در جلسه شب.

آسوشیتد پرس اعلام خواهد شد و برنده در آیووا بر اساس تعداد نمایندگان ایالت هر نامزد برنده است. اسوشیتد پرس نیز گزارش هر سه نتایج.

آقای بایدن انتخاباتی به نظر می رسد تلاش برای کاهش آیووا انتظارات هشداردهنده خواندن بیش از حد به روز دوشنبه نتایج.

آقای بایدن امیدوار است به اندازه کافی برای حفظ شور و شوق و پول بیرون آمدن از آیووا آن را متنوع تر متحده جایی که او امیدوار است به منظور جلب حمایت قوی از رای دهندگان. مبارزات انتخاباتی خود است به خصوص با تمرکز بر کارولینای جنوبی چهارم دولت در اولیه برنامه.

“ما مشاهده آیووا به عنوان آغاز و نه پایان” Symone ساندرز آقای بایدن را مشاور ارشد گفت: در خبری بلومبرگ صبحانه. “این امر می تواند یک ناخالص اشتباه در بخشی از خبرنگاران رای دهندگان و یا هر کس دیگری را به نمایش هر چه اتفاق می افتد در روز دوشنبه – ما فکر می کنم آن را برای رفتن به اما مشاهده آنچه اتفاق می افتد – به عنوان پایان و نه به اعتبار و فضا برای, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی است.”

سناتور ساندرز سناتور وارن و سناتور Klobuchar چتری از سراسر کشور در تلاش برای ایجاد کردن زمین پس از از دست رفته بیشتر از گذشته دو هفته از آغاز مبارزات با توجه به سنا استیضاح محاکمه.

در یک اتاق کنفرانس در سدار رپیدس سناتور Klobuchar اعتراض به حزبی را برانگیخت درخواست آنها را به فکر می کنم در مورد رای دهندگان که نمی توان caucusing – وزش جمهوری خواهان رای دهندگان که چرخش از باراک اوباما به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رای دهندگان که در خانه مانده در سال 2016.

“آنها در حال تماشای همه از این در حال حاضر” سناتور Klobuchar گفت. “ما باید افرادی که می خواهید با ما. و ما نیاز به یک نامزد که در حال رفتن به آنها را با ما به جای خاموش کردن آنها را.”

سناتور Klobuchar گفته او شوخی در مورد آرامی برنده بیش از سابق سدار رپیدس شهردار کی Halloran که یک بار به سناتور Klobuchar که او “78 درصد با شما.”

“ما لازم نیست که زمان برای آن!” سناتور Klobuchar گفت. “او به 100 درصد و بنابراین می تواند به شما.”

اما بسیاری از رای دهندگان هم هنوز در حال ساخت در آخرین لحظه حرکت می کند. با توجه به Monmouth University نظرسنجی در آیووا در اواخر ژانویه 45 درصد از همه به احتمال زیاد دموکراتیک حزبی را برانگیخت به نام اولین انتخاب, اما گفت که آنها باز به امکان حمایت از نامزد دیگری و دیگری 5% را نشان نداد اولین انتخاب.

در واقع صحبت کردن به آیووا دموکرات می تواند گیج کننده. بسیاری از می تواند به سرعت اجرا را از طریق آنچه که دوست دارند و آنچه آنها را نگران – در مورد نامزدها در آتش سریع صحبت کردن خود را در داخل و خارج از انتخاب های خود را در عرض چند دقیقه.

“فقط تا بسیاری از نامزدها گفت: Kauffman, که با این نسخهها کار در بازاریابی در مریون.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو