بسیاری از چرخه تغییر در حوزه های اجتماعی و سیاسی و ازدواج: دادن قدرت پدال فشار😊

سوسیالیسم مشاهده Ivan Illich درآمد حاصل در سرعت یک دوچرخه بنحوی که این حالت از حمل و نقل را فراهم می کند یک برابر متوسط بین یک محروم walkabout جامعه و یکی prodigally وابسته به سوخت فسیلی-guzzling خودرو نیروی محرکه است. افزایش نگرانی های زیست محیطی در سراسر جهان به ترویج استفاده از غیر موتوری دو چرخ است که با توجه بیشتر انگیزه به عنوان یک فرم امن رفت و آمد در این پست مستند جهان از این بیماری همه گیر کوروناویروس. در حالی که آن را نه سوسیالیست ایدئولوژیک تمایل و نه به خصوص توجه به محیط زیست و یا مسائل مربوط به سلامت آسیای مرکزی کشور ترکمنستان که دارای داشتن تنها یک مورد از coronavirus عفونت – جشن بین المللی دوچرخه سواری روز این هفته که چند هزار مقامات دولتی به رهبری رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhamedow زمان به خیابان های شهر عشق آباد سوارکاری velocipedes با هیچ فکر حفظ بهداشتی درجه جدایی از یکدیگر است.

نشان می دهد مربا بسته بندی شده همبستگی تسهیل شد توسط این واقعیت است که ترکمنستان دارای تمایز است که پس از کره شمالی ترین سرکوب حکومت در رابطه با شهروندان خود مطلع دیکتاتوری فرمان است که زبان خود را ‘خشک شدن تا” اگر آنها می گویند هر چیزی خود را در برابر رهبر. اما در آنچه که ممکن است به نام چرخه تغییر هر دو مخالفت و اجتماعی فاصله دارد ابراز شده توسط این خواننده که تبدیل کردن نامزدش را nuptial ترتیبات سفر با ترجیع بند “به جهنم را با شیک ازدواج/ اگر شما نمی توانید هزینه حمل و نقل/اما من به شما می گم اگر من کهنه/بر روی یک دوچرخه ساخته شده برای دو نفر.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>