تولید کنندگان به دنبال ایالات متحده در کمک به تصمیم گیری که در آن به کشتی کمیاب پزشکی محصولات

صدها نفر از شرکت هفته گذشته با ارسال تفکیک موجودی خود از ماسک های هواکش و سایر لوازم پزشکی به سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

عکس: جان مور/گتی ایماژ

واشنگتن—تولید کنندگان و توزیع کنندگان تجهیزات پزشکی در سراسر کشور در حال بالا بردن پرچم قرمز در مورد آنچه آنها می گویند عدم هدایت از دولت فدرال در مورد که در آن به ارسال محصولات خود را به عنوان بيمارستان رقابت به شدت نیاز به ماسک و هواکش برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus.

این موضوع در بیشتر ضرورت به عنوان منابع اجرا در سخت-آمار مناطق. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, به عنوان مثال گفت: این شهرستان می تواند اجرا از منابع پس از یک هفته گفت: در سی ان ان مصاحبه این شهرستان که “نیاز به یک re-اجرای” پس از آن برای رسیدگی به یک بحران است که برخی به گذشته بسیار طولانی تر است.

مدیران شرکت می گویند که آنها بیمار هستند-مجهز به تصمیم گیری در مورد که بیمارستان ها و دولت ها باید اول خود را دریافت لوازم پزشکی و خواستار از دولت به مرحله.

“این واقعا تخصیص قطعه ای است که مهم برای ما در حال حاضر از آنجا که ما فقط نمی تواند و هرگز یک پنجره به آنچه که ضروری ترین نیاز است” گفت: Scott Whitaker, مدیر اجرایی پیشرفته فن آوری پزشکی انجمن یک انجمن صنفی است که نشان دهنده تولید کنندگان از دستگاه های پزشکی.

چارلی Mills, مدیر اجرایی Medline Industries Inc., زیادی به صورت خصوصی برگزار می شود تولید کننده و توزیع کننده لوازم پزشکی گفت: به عنوان شرکت کار می کند به سطح شیب دار تا تولید آن از لوازم آن است هولناک که با سفارشات. گفت: “خوش آمدید دولت با داشتن یک “قوی” می گویند در نحوه پاسخ دهند.

“همه مشتریان ما بیشتر مایل” آقای میلز گفت. “دولت فدرال ممکن است در یک موقعیت بهتر برای تصمیم گیری که در آن خواهد رفت.”

آقای ترامپ روز یکشنبه در دیدار با مدیران از حدود یک و نیم دوجین لوازم پزشکی تولید کنندگان و توزیع کنندگان از جمله آقای میلز—و همچنین از مدیران United Parcel Service Inc. و فدرال اکسپرس Corp. به بحث در مورد چگونه به آدرس کمبود منابع.

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت نشده ارائه شده این شرکت با رسمی راهنمایی در مورد که در آن برای توزیع محصولات خود را ترک آنها را به چنین تصمیم گیری خود را. صدها نفر از شرکت هفته گذشته با ارسال تفکیک موجودی خود از ماسک های هواکش و سایر لوازم پزشکی به سازمان مدیریت اضطراری فدرال بر اساس یک سند نوشته شده توسط وال استریت ژورنال و شده اند در انتظار برای آژانس به آنها توصیه می کنند که در آن مناطق بیشتر به فوریت نیاز به منابع.

کاخ سفید با اشاره یک درخواست برای نظر به FEMA. سخنگوی FEMA کاهش یافته و به یک جدول زمانی برای زمانی که آژانس را ارائه تخصیص راهنمایی به شرکت ها. “ما شده اند قادر به ایجاد ارتباط با شرکت های متعدد اما با توجه به حجم زیادی از پاسخ این نیروی کار است که هنوز هم خواندن از طریق ارائه می دهد” او گفت:.

مرتبط

  • رئیس جمهور تجهیزات تزار به استفاده از تمام قدرت به مبارزه با کروناویروس (28 مارس)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات جنرال موتورز به هواکش (مارس 27)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن اداره پزشکی پانل تهیه ونتیلاتور-Sharing Protocol (مارس 27)
  • FEMA عقب نشینی از دفاع تولید عمل در میان سیگنال های مختلط (آوریل 24)
  • آمریکا ذخایر استراتژیک از تجهیزات پزشکی است Outmatched توسط Coronavirus (23 مارس)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن کارت استفاده از قانون اجازه می دهد کنترل بیش از تولید کنندگان (مارس 22)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع-قانون قدرت برای افزایش منابع (20 مارس)

بیمارستان در سراسر ایالات متحده در حال اجرا هستند از ماسک لباس هواکش و دیگر تجهیزات آنها نیاز به درمان بیماران مبتلا به کروناویروس و محافظت از کارکنان می گویند مقامات بیمارستان و پزشکان و دیگران در این صنعت است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفته است که دولت باید حداقل 30,000 هواکش. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده کرده است یک پروتکل برای نحوه تقسیم هواکش میان چند Covid-19 بيمار با توجه به دو پزشکان شاغل در آن است.

دولت مواجه شده است و انتقاد در هفته های اخیر از فرمانداران و مراقبت های بهداشتی کارگران برای بی میلی خود را به استفاده کامل از دفاع تولید عمل یک جنگ کره-عصر قانون است که اجازه می دهد تا هر دو رئیس جمهور به منظور شرکت به اولویت بندی تولید برخی کالاها و کنترل که در آن کالا ها توزیع شده است.

فرمانداران باید به نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد قانون به اطمینان حاصل شود نه فقط تولید و همچنین توزیع کارآمد از منابع کمیاب به مناطق بیشترین نیاز و برای حفظ متحده از رقابت در برابر یکدیگر برای نجات بخش تجهیزات.

تولید کنندگان و توزیع کنندگان از این منابع می گویند که در صورت عدم وجود راهنمایی از دولت فدرال آنها همچنان به ارسال خود را به طور منظم حمل و نقل تجهیزات پزشکی بدون دانستن اینکه آیا این منابع بیشتر ضروری و مورد نیاز در جاهای دیگر.

دولت را گسترده و قدرت به طور مستقیم اختصاص از جمله منابع. آن می تواند به استناد دفاع تولید عمل می کنند به انجام این کار — اما برخی از شرکت ها می گویند قانون مورد نیاز نیست. آنها آماده هستند به دنبال دولت دستورالعمل های بدون قانون را داشتیم اما تا کنون چنین هدایت شده است کمیاب.

روز جمعه آقای ترامپ برای اولین بار در طول این همه گیر استناد DPA به منظور General Motors Co. به شدت به سطح شیب دار بالا تولید هواکش برای درمان coronavirus بیماران مبتلا به گفته جنرال موتورز بود “اتلاف وقت” در مذاکرات است. جنرال موتورز گفت: آن را در حال حاضر در حال حرکت بود به ماشین آلات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. رئیس جمهور همچنین منصوب تجارت مشاور پیتر ناوارو برای نظارت بر نقش دولت در هدایت بخش خصوصی به کمک در مبارزه با ویروس.

اما جمهور را به جنرال موتورز روز جمعه با تمرکز بر تولید نه توزیع. پیش از آن در هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که عقب Adm. جان Polowczyk خواهد سر یک زنجیره عرضه نیروی کار در FEMA در نظر گرفته شده برای تقویت عرضه تجهیزات پزشکی. او گفت: این سازمان با همکاری با شرکت های “را بهتر تصمیم گیری تخصیص و درک که در آن است و که در آن نیاز به رفتن.”

FEMA مقامات گفت: کمیته های کنگره در یک تلفن جلسه روز چهارشنبه که آنها تا به حال به دنبال داده ها از توزیع لوازم پزشکی اما پیشنهاد آنها فاقد کنترل کل بیش از اینکه به استناد DPA به موضوع اولويت راهنمایی به شرکت ها به گفته کاخ سفید نیروی کار در coronavirus درگیر شد و در آن تصمیم گیری با توجه به کنگره aide.

در تماس با مقامات دولت گفت که کاخ سفید تا به حال تصمیم گرفتند به استناد دفاع تولید عمل برای به دست آوردن مستقيم و توزیع لوازم و تجهیزات به مناطق خاصی چون آن را یافت نشد نیاز به انعکاس سخنان رئیس جمهور در روزهای اخیر. زمانی که مقامات خواسته شد آنچه که دولت به عنوان آستانه استناد به قانون آنها قادر به پاسخ مشاور گفت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به عدم استفاده از تمام ابزارهای در اختیار خود به بحرانی منابع به خط مقدم پزشکی کارگران است که آخرین آن شکست به این آدرس بهداشت عمومی و بحران اقتصادی” گفت: سناتور. Ron Wyden (سنگ.), نماینده دموکرات در کمیته امور مالی مجلس سنا.

در نامه ای به FEMA مدیر پیتر Gaynor روز پنجشنبه رئیس بهداشت و درمان صنعت توزیع کنندگان انجمن خواسته دولت فدرال برای تعیین خاص کدهای پستی حوزه های قضایی و یا امکانات مراقبت به عنوان اولویت برای دریافت تجهیزات پزشکی.

“من نوشتن به اصرار FEMA برای ارائه جهت استراتژیک مورد نیاز به طور موثر هدف PPE منابع بر اساس بیشترین نیاز” نوشته متی روآن ارتباط رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت با اشاره به تجهیزات حفاظت شخصی. “بخش خصوصی است نه در یک موقعیت را به این قضاوت. تنها دولت فدرال داده و قدرت را به ارائه این جهت استراتژیک به زنجیره تامین و سیستم بهداشت و درمان.”

“ما درک می کنیم اولويت در دستور کار خود” او افزود: “اما اصرار شما برای تسریع در کار است.”

FEMA آخر هفته گذشته با ارسال گسترده برای تولید کنندگان و توزیع کنندگان درخواست از آنها برای شناسایی موجودی خود را از بیش از دو دوجین انواع تجهیزات حفاظت شخصی—از جمله N-95 ماسک و دستکش و عینک محافظ و ضد عفونی کننده دست—و همچنین از طرفداران inhalers مجموعه لوله و غذا و دارو-تایید تست مواد. در میان اطلاعات FEMA در پی در مورد شرکت های موجودی بود که آن مکان فعلی و مقصد آن برنامه ریزی حمل و نقل.

مدیران شرکت گفت: آنها نیست تقصیر دولت فدرال هنوز رتبهدهی نشده است برای ارائه راهنمایی در تخصیص و اضافه کرد که آنها انتظار وضوح به زودی. آنها گفتند مقامات دولت شده اند ارتباطی و پاسخ به نگرانی های خود را.

“دولت فوق العاده بوده است به کار با این” آقای Whitaker, از, پیشرفته, پزشکی, انجمن تکنولوژی گفت: “و من فکر می کنم هر شرکت خواهد اکو که.”

نوشتن به ربکا Ballhaus در [email protected] و اندرو Restuccia در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de