Mantri می توانید بروید: در حالی که شرکت او-آگهی سرد خود را در قرنطینه یک وزیر فعال خود را VIP virus shield

اتحادیه مواد شیمیایی و کود وزیر DV Sadananda Gowda ادعا می کنند که قرنطينه انجام نمی شود به او به عنوان وزیر بعد از تصویب یک بردبار کارناتاکا دولت از طریق یک تغییر مناسب در دولت قرنطینه قوانین بویش VIP ذهنیت است. مانند Gowda, lakhs از شهروندان می خواهم به ظهور از مستند و رزومه سفر برای خانواده و یا دلایل بهداشتی. اما بسیاری از آنها انجام نمی دفع قرنطینه مورد نیاز به ویژه در نهادی امکانات. کسانی که قوانین قاب توسط مقامات اذعان coronavirus به هیچ respecter از رتبه و مقام.

با استثنا حک شده برای وزرا و کارمندان دولت در وظیفه یک دسته از بندگان عمومی و خصوصی شهروندان با نفوذ سیاسی می تواند انتظار می رود برای پیوستن به گروه کر برای درمان VIP. قوانین مربوط به حفظ بهداشت عمومی نمی توان های مختلف برای مردم alighting از همان پرواز است. کسانی که به دنبال فرصت های کسب و کار و یا کسانی که سفر به صورت شخصی اضطراری دلایل می تواند به خوبی یک منطق اقتصادی یا انسانی به معاف از quarantining. در تکنولوژی امروز به واسطه محل کار وجود دارد در واقع هیچ یک وزیر نمی تواند از راه دور نظارت از دهلی نو.

دومینیک کامینگز یک دستیار نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون است scandalised کشور توسط ايميل مستند به قوانین رانندگی بیش از 400 کیلومتر به خانه پدر و مادر خود و یک وزیر بوده است مجبور به استعفا شد. این کنتراست به هند که در آن قوانین باید به تغییر وزیر و یا راه خود را. با توجه به Gowda سابقه متحده باید در نگاه معافیت برای همه مردم کوتاه مدت سفر و یا بیشتر از موارد نقض را ملزم به پیروی کنید. از جمله معافیت را به سفر و اقتصادی بازگشایی خیلی ساده تر است. شاید قرنطينه باید تنها محدود به مخاطبین اولیه از افراد با تست مثبت زمانی که این کشور به طور کامل بازگشایی. وزیر Gowda ممکن است موافقم.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>