لندن شهری پلیس گفت که این حادثه در جنوب لندن در حومه Streatham شد مربوط به تروریسم. عکس: Hollie Adams/گتی ایماژ

لندن—یک مرد که به تازگی از زندان رها شده برای ترور جرائم ضرب گلوله کشته شد مرده توسط پلیس بریتانیا روز شنبه پس از چاقو دو نفر در جنوب لندن.

مخفی افسران پلیس به ضرب گلوله Sudesh امان 20 سال بود که در خدمت زمان در زندان برای توزیع مربوط به تروریسم و مواد پس از او راه اندازی یک حمله با چاقو در حالی که با پوشیدن جعلی انتحاری لندن پلیس متروپولیتن گفت.

این دومین بار در عرض چند ماه است که به تازگی منتشر شده محکوم تروریستی حمله به مردم در خیابان های پایتخت بریتانیا است. در ماه نوامبر یک تروریست در آزادی مشروط بود به ضرب گلوله توسط پلیس پس از چاقو دو نفر را به اعدام در مرکز لندن.

آقای امان بوده و از تجمع های تروریستی مواد در سال 2018 و منتشر شد در اوایل از یک تا سه سال حبس. پلیس بریتانیا در ادامه به آهنگ او پس از آزادی و مخفی افسران نقل مکان کرد و به سرعت برای متوقف کردن این حمله روز یکشنبه در لندن قصبه Lambeth.

“ما مطمئن هستیم که این حادثه جدا” گفت: Metropolitan Police معاون کمیسر لوسی D’Orsi. هیچ یک از افراد چاقو به حال تهدید کننده زندگی جراحات کشته شده است.

نخست وزیر بوریس جانسون روز یکشنبه گفت که این کشور را بررسی قوانین است که اجازه می دهد مردم به جرم ترور جرائم به آزادی از زندان است.

این حادثه آخرین در یک سری از حملات تروریستی به لندن آمار در سال های اخیر می درخشد کانون توجه در سیستم قضایی کشور را. سوال از نحوه نظارت بر تروریست محکوم بازگشت به جامعه رو به رشد است موضوع به صورت کشیده عملیات پلیس و سازمان های امنیتی در انگلستان و سراسر اروپا و موازی با این چالش آنها از جهادگران از بازگشت از سوریه.

سال گذشته آقای جانسون گفت: حدود 74 محکوم به تروریست هایی که دریافت کرده بود در اوایل آزادی از زندان. معلوم نیست که آیا آقای امان در میان آنها بود.

بریتانیا تلاش کرده است از اواخر با یک سری از حملات خونین مرتکب افراط گرایان اسلامی.

در ماه ژوئن سال 2017 پل لندن و مناطق اطراف آن شد و صحنه خونین داد و بیداد, سه تیغ-دارای حق اعمال مردانی که شخم زده یک ون به عبور و مرور و چاقو مردم در نزدیکی کافه ها و رستوران ها. هر سه به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس. هشت نفر کشته و ده ها تن بستری در حمله.

همچنین در ماه ژوئن سال 2017 ون زده عبور و مرور در خارج از یک مسجد لندن. اوایل که ماشین دیگری حمله رخ داده در لندن پل وست مینستر ترک پنج مرده است. و در ماه مه سال 2017 یک حمله انتحاری 22 concertgoers در منچستر.

انگلیسی, سرویس های امنیتی در ماه نوامبر کاهش ارزیابی خود را از خطر یک حمله بزرگ تروریستی را “قابل توجه” به سومین پله در یک مقیاس پنج نقطه که نشان میدهد حمله به احتمال زیاد است. آن باقی مانده است در آن سطح است.

تصاویر Streatham بالا جاده ها به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی یکشنبه نشان داد آمبولانس حضور در صحنه و یک مرد گذاشته مستعد در روز شلوغ خیابان اصلی در منطقه احاطه شده توسط لباس شخصی پلیس.

یک نفر صدمه دیده توسط مهاجم زخمی شده بود توسط شیشه شکسته توسط پلیس, گلوله, مقامات گفت.

“تروریست ها به دنبال تقسیم و از بین بردن راه ما از زندگی است. اینجا لندن ما هرگز اجازه دهید آنها را موفق” گفت: شهردار لندن صادق خان.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de