من او را ملاقات کرد تقریبا یک دهه به عقب در Bahare Nager, New Delhi. نام او را میرا یک خواجه. نابالغ من نژند به دلیل مستمر رد در مصاحبه های شغلی. تحقق بینی من شیرجه رفتن روحیه او را شکست یخ و گفت: در حالی که ما هر دو به اشتراک گذاشته شده در این خودرو همان “خود را رد موقتی هستند نگاهی به من و جامعه ما بوده است طرد توسط جامعه نامعقول”.

از آن روز تا 2014 من هرگز احساس افسردگی میکردم اگر من رد شد بسیاری از بار. پس تهاجمی ظهور فاشیسم بیت قدیمی من شروع به احساس بی قرار و بی خانمان همه را دوباره و دوباره من دنبال یک جواب. چرا من شده بود نگاه کردن بر اساس من هموطنان به دلیل ایمان من.

ایمان که موعظه “یکی است یا یک برادر با ایمان و یا در انسانیت” که مترادف به Vasudev kutmbhkum (کل جهان یک خانواده). من ادعا نمی خودم را به عنوان یک ملی قابل توجه وطن پرست افتخار مسلمان یا یک افتخار هندی, اما آنچه که من می توانید مطمئن شوید که از من است مسئولیت نسبت به کشور من و به من ایمان که تعریف هر یک از دیگر. آیا این علم موشک به درک کسی که دوست دارد ایمان خود را به طور طبیعی عشق سرزمین مادری خود را?

من همیشه معتقدم که عشق پدیده ای است که بدون نیاز به هر دلیل. نفرت تبلیغات است که همیشه باید بی دلیل و دلایل چه هستند کسانی که به دلایل چرا که احساس تعلق است که کاهش در فراز و نشیب با گذشت هر روز از ماه مه 2014. آیا این موضوع از احساسات مذهبی و یا پایه گرایش انسان از سادیسم که یک پرورش در آنها در نتیجه اصرار ما برای تبدیل شدن به یک بخشی از اراذل و اوباش و یا لذت بردن از تماشای خشونت در جاده ها در حالی که پاپ کورن ما راحت نیمکت ؟ آیا این همان ذهنیت است که مردم را از یک مرد در حال مرگ در کنار جاده ای ارائه نمی کمک کند ؟ چه دین باید با این بربریت ؟ من تلاش برای سرکوب این دلایل غیر منطقی که سبب تبلیغات نفرت به گسترش به طوری پرسش که حتی مجازات یک شخص انسان می شود منظور از روز و موجه شده من بی روح و یک خواننده. من در تلاش برای به دنبال پاسخ اگر من در بدون به خطر انداختن وضعیت در آواز Vande Matram چون من نمی پرستش کسی جز خدا این بی میلی مرا کمتر patriot یا کمتر هندي?.

اگر آن است تا پس از آن در حالی که تصحیح من پنج سال در سرود ملی بتا نیست بنگا آن بچه به من ضربه غاز و عجله آدرنالین است که غیر قابل توضیح است. بی میلی و به اجبار آن را وادار ناسیونالیسم و یا دیدگاه های مذهبی و شیوه های طبیعت انسان است چرا که انسان آزاد متولد شده است. به عشق مادر من و مادری (هند) بیشتر یا کمتر همان دلایل. مادر اولین و مهمترین معلم یک کودک. همان مورد با من کشور من تعجب می کنم که چگونه خوش شانس من برای گرفتن تولد در یک کشور که در آن صدای اذان و زنگ ها از bhajan mellifluously مخلوط کردن در صبح زود من آموزش جوهر از اختلاط و پلورالیسم من خواهد بود قادر به دریافت این آرامش به دنبال تجربه در هر کشور دیگر. این زبان به گویش های عامیانه رقص مار charmers این kullhad کی چای. ظروف .چاه. این baudi از راجستان هر ایالت و هر شهر و هر روستا در کشور من تا به حال چیزی در آن به یادگیری چیزهای جدید به عنوان من در حرکت در زندگی من است. من متعلق به سرزمین تاج که به من آموخت Athithi Devo Bhavah . من عاشق کشور به دلیل آن را به من می آموزد زیبایی و تنوع و جذب فرهنگ های مختلف برای تبدیل شدن به یک شخصیت از یک فرد است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو