نخست وزیر مالزی Mahathir ارائه می دهد استعفای

نخست وزیر مالزی Mahathir محمد در راه خود را به کاخ ملی در کوالا لامپور, مالزی در روز دوشنبه.

عکس: احمد yusni/Shutterstock/european pressphoto agency

نخست وزیر مالزی Mahathir Mohamad ارائه استعفای خود را میگویند ياوه جنوب شرق آسیا و کشور را به هرج و مرج سیاسی کمتر از دو سال پس از 94 سال رهبر در زمان کار در یک تاریخی انتخابات.

خود را حزب سیاسی همچنین گفت: آن را به حال خارج از ائتلاف حاکم که قدرت را در سال 2018 نظرسنجی پس از شکست ایالات مالزی سازمان ملی بود که تحت سلطه مالزی, سیاست, پس از استقلال در سال 1957. انتخابات دیده می شد به عنوان یک پیروزی برای دموکراسی در منطقه که در آن استبداد و تک حزبی حکومت به مدت طولانی ادامه داشت.

این ائتلاف شامل آقای Mahathir سیاسی رقیب انور ابراهیم به چه کسی آقای Mahathir متعهد در نهایت به نوبه خود بیش از قدرت است. اما آقای Mahathir تا به حال متعهد به یک چارچوب زمانی برای تحویل و نشانه هایی از اختلاف بین این دو نفر پدید آمده در روزهای اخیر.

در دوشنبه 11 قانونگذاران از آقای انور را نیز ترک ائتلاف کشور از جمله وزیر امور خارجه و وزیر امور اقتصادی سیگنالینگ گسترده تر لرزش تا از اتحاد سیاسی.

هر دو آقای Mahathir و آقای انور شد برنامه ریزی برای دیدار با مالزی پادشاه دوشنبه. آن روشن نیست اگر پادشاه را قبول آقای Mahathir استعفای یا چگونه یک ائتلاف جدید به رهبری کشور خواهد آمد.

نوشتن به جان Emont در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im