مالابار افزایش: استرالیا گنجاندن در نیروی دریایی ورزش را به چهار برخی از دندان

هند در نظر دارد از جمله استرالیا در نسخه بعدی از مالابار نیروی دریایی ورزش است و انتظار می رود به یک تماس نهایی در هفته آینده. این می آید در زمانی که هند و چین در وسط مرز بست حتی اگر دو طرف باید فقط یک متارکه روند. با اینحال باید استرالیا را شامل می شود در مالابار — در حال حاضر شامل هند ژاپن و ایالات متحده آمریکا آن را تغییر تفکر در دهلی نو ، دومی شده بود تا کنون تمایلی در استرالیا ورود تا حدودی به دلیل کانبرا رابطه با پکن است.

اما با استرالیا در حال حاضر در نظر گرفتن موضع شرکت در برگزاری چین پاسخگو برای Covid-19 حتی ارائه پناهگاه امن برای Hongkongers در پی جدید چینی امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ ارزش کانبرا آینده نگر گنجاندن در مالابار بالا رفته است. همچنین این می تواند یک نشانه آن است که دهلی نو است و در نهایت ریختن آن در بازدارندگی مورد militarising چهار گروه که شامل چهار کشور. با توجه به شیوه ای که در آن سربازان هندی به طرز وحشیانه ای کشته شده در Galwan دره دهلی نو باید دریغ نکنید.

استرالیا گنجاندن در مالابار خواهد بود خوش آمدید به چین رو به رشد تجاوز به unitedly مقابله. با استرالیا در یک معتبر وزنه تعادل به چین در اقیانوس هند و آرام را تبدیل به یک واقعیت است. پس از همه, چهار, چهار نیروی دریایی از لحاظ جغرافیایی پوشش کل کشش از اقیانوس هند تا غرب اقیانوس آرام است. دهلی نو و کانبرا همچنین به تازگی افزایش روابط خود را به سطح راهبردی جامع همکاری و تفاهم متقابل پشتیبانی لجستیک توافق در دفاع مقابل. از این رو استرالیا مالابار شمول خواهد بود یک تکامل طبیعی.

دفعات بازدید: همچنین: استرالیا ارائه می دهد پناهگاه امن برای مردم هنگ کنگ, جرقه خشم چین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net