عمده شرکت با تکنولوژی اجرائی به شهادت قبل از کنگره

آمازون اجرایی جف بزوس قبلا توافق کردند که به شهادت.

عکس: Nandel فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—رئیس مدیران آمازون.com , Inc., اپل Inc. ، Facebook , Inc. و الفبای Inc.’s گوگل توافق کرده اند که به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس به عنوان آن بررسی قدرت خود را بیش دیجیتال, بازار, به گفته یک سخنگوی این کمیته ،

در این جلسه برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه, سخنگوی گفت. نمایندگان شرکت ها یا کاهش یافته است به نظر یا نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. تکنولوژی نگار Kara Swisher قبلا گزارش شده در برنامه برای شنیدن.

دو حزبی مجلس بررسی است که به دنبال در این که آیا آمریکا قوانین ضد تراست نیاز به به روز رسانی برای جلوگیری از آنچه که برخی از نمایندگان مجلس با درک بیش از حد قدرت اختیار داشت توسط غول تکنولوژی بیش از بازارها مانند تبلیغات آنلاین, خرده فروشی آنلاین و برنامه های گوشی های هوشمند.

شهادت خواهد بود برای اولین بار در آمازون اجرایی جف بزوس که قبلا توافق کردند که به شهادت.

دیگران—مدیر عامل شرکت اپل, تیم کوک, Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai—همه به نظر می رسد قبل از کنگره در گذشته است.

خانه پنل شده و جمع آوری اطلاعات در مورد شرکت های فن آوری بزرگ برای حدود یک سال و سپتامبر گذشته آن را خواستار ایمیل از مدیران عامل و دیگر مدیران ارشد این شرکت و همچنین دیگر اسناد و مدارک.

این شرکت پس از تبدیل بیش از reams اعم از اسناد و مدارک هر چند قانونگذاران باید در ماه های اخیر شده است را خواستار شده و همچنین تعهدات برای شهادت از شرکت های بالا برنج.

قانونگذاران در حال کار بر روی یک گزارش است که می تواند شامل توصیه های سیاست به آدرس درک عدم رقابت و یا انحصاری رفتار در تکنولوژی بازار. به گزارش نشریه است که انتظار می رود به دنبال مدیر عامل شنیدن اما به نظر نمی رسد به احتمال زیاد در کنگره آمریکا به تصویب یک قانون در ماده این سال است.

با فشار دادن بیشتر برای شرکت های در حال انجام ضد تراست سوالات توسط وزارت دادگستری, کمیسیون تجارت فدرال و دولت به طور کلی وکیل. از کسانی که این کاوشگر از گوگل به نظر می رسد پیشرفته ترین با دولت به طور بالقوه تحت پیگرد این شرکت بعد از این سال به اتهام آنتی تراست نقض وال استریت ژورنال است که قبلا گزارش شده است.

نوشتن به رایان تریسی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im